Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

anam ben bu internetten anlamam..modluk bile burda öğrendim..ama oda tam değil=)geliriz bacım gelirizde ben anlamam söylim..bnm anladığım tek yer burası..kolay ama kızlar dimi..ben buraya kolay alıştım..reklamlar...:roflol:bana bak bnm topicte yaptına göre reklamını komisyonumu isterim:jeyyar::nazar:

senin yuppini yerim:roflol:efferim kız becerdin valla..:hooray:

ne sandınn şekerimm beceriksizmiyimm benn:1closedeyes:canımm benimm valla baya bişiler öğrendimdee bi resimi tıklamadan eklemeyii öğrenemedimmdelikafadulden

duygucum baktım ben çok güzeller canım

çok saol canımm çok şekerler demii ablasıı)::)yazlıkk işdee bunlar kışın giyilmezz yaww..
ne ısıtıcakk bunlar -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

:eek: meslek sırrı o simgeler :roflol: kendime ait sitem mevcut ama böyle KK gibi dolu değil yeni yaaa senağlama neyse yaz gelince ben sizi msnden oraya cagırırım hepiniz şenlendirirsiniz orayıda nasipse..... İsteyene modluk vercem söz cok calışana yiğidi vur hakkını yeme hesabı....kötükedihüso

linki aliyim bacılaaar....:1ninca:

ben linkii verdimm talescimm 2 sayfa geride kanımca

ne sandınn şekerimm beceriksizmiyimm benn:1closedeyes:canımm benimm valla baya bişiler öğrendimdee bi resimi tıklamadan eklemeyii öğrenemedimmdelikafadulden

yaparsın bacım onuda yaparsın:nazar:..o patikleri ben yapıcaktım çatır çatır nası satardım varyasengözlerimebaksanab..hepsi süper ama bacım sölim

anam ben bu internetten anlamam..modluk bile burda öğrendim..ama oda tam değil=)geliriz bacım gelirizde ben anlamam söylim..bnm anladığım tek yer burası..kolay ama kızlar dimi..ben buraya kolay alıştım..reklamlar...:roflol:bana bak bnm topicte yaptına göre reklamını komisyonumu isterim:jeyyar::nazar:

eheuheuheh :roflol::roflol: sen reklam görmemişsin canım laelaelaelaelae

benim reklama ihtiyacım mı var hem :dilcikar::dilcikar:

msnden veririm sitede reklam yasak yasakkelime ugrasamam onun bunun agız kokusuyla sonra...Zaten kalıcı arkadaslarım olursa msne eklerim ordan dagıtırım kalitesiz insanlarla bogusamam daha yeniyim ben :roflol::roflol:

modlukta bişey yok kuralları ihlal edenleri banlarsın...gereken konuları kilitler gereken konuları taşırsın ve konu açarsın...yeni üyelere yol gösterirsin ve bilgilerini paylaşmayı ihmal etmezsin bu kadarCIK :jeyyar::1ninca:

kızlarrr iyi gecelerr...ben bu topici bilmiyordum makberim sagolsunn tavsiye etti...nasılsınız canlar...
bu arada bende cengiz hastasıydım bi zamanlar...haala da çok severim ama eski tadı vermiyor...aşkımı bulmuşum ben neyleyim cengizi,küllenen aşkı,geceleri,liselimi......kaydirigubbakcemile3

çok saol canımm çok şekerler demii ablasıı)::)yazlıkk işdee bunlar kışın giyilmezz yaww..

yazlıkmı..kurdeşenmi döktürücen kız millete:lepi:eek:nlar varya evde giyiceksin aslında evli bayanlar için süper..eşleriyle tv izlerken koltukta ayaklarınızı uzatıcaksınız bu patilerle..:asigim:hele taşlı olanlara bitiyorum ben:eek:

delü karu yaa geldi dağıttı hemen kaydirigubbakcemile3
asoo bak birini daha getirdim böylee kaydirigubbakcemile

tales sende hoşgeldin canım

sağol canım hoşbulduk kaydirigubbakcemile2

ben linkii verdimm talescimm 2 sayfa geride kanımca

evet gördüm sondakine ve baştakine bittim hepsi harika elinize gözünüze sağlıkk a.s.a.s.:nazar:

kızlarrr iyi gecelerr...ben bu topici bilmiyordum makberim sagolsunn tavsiye etti...nasılsınız canlar...
bu arada bende cengiz hastasıydım bi zamanlar...haala da çok severim ama eski tadı vermiyor...aşkımı bulmuşum ben neyleyim cengizi,küllenen aşkı,geceleri,liselimi......kaydirigubbakcemile3

derin suu hoşgeldinhihoyyyt..makberim ne iyi ettin ya:asigim:derin su bende seviyorum ama yeni şarkılarını dinlemiyorum:1no2:..nerde o eski şarkılar:asigim:eek: tat,o lezzet..yaşıyan efsane ama eski tat yok kızlar:çok üzgünüm:bende eskileri bol bol dinliyorum:lepi:aramıza hoşgeldin.herzaman bekleriz seni

yazlıkmı..kurdeşenmi döktürücen kız millete:lepi:eek:nlar varya evde giyiceksin aslında evli bayanlar için süper..eşleriyle tv izlerken koltukta ayaklarınızı uzatıcaksınız bu patilerle..:asigim:hele taşlı olanlara bitiyorum ben:eek:

ooo tatlışımm sen işi biliyosunn heee yerim ben senii ayakları uzatacann heee ...
senii evliykenn görmek isterimm benn kuuzm yaaff...delikafadulden

evet gördüm sondakine ve baştakine bittim hepsi harika elinize gözünüze sağlıkk a.s.a.s.:nazar:

tşkler canım çok saoll ::KK70:daha güzelleri sizin olsunnn :Saruboceq:

Hoşgeldin canım a.s.

delü karu yaa geldi dağıttı hemen kaydirigubbakcemile3
asoo bak birini daha getirdim böylee kaydirigubbakcemile

süpersin:lepi:

talesim tekrar hoşgeldinŞenizküsmüşmü kuzucum bana:CüvCüv:..tales benim saç topiğinden kankam kızlarhihoyyytt

[hoşgeldi,nn derincimmm topiğimizeee:):))/COLOR]

eheuheuheh :roflol::roflol: sen reklam görmemişsin canım laelaelaelaelae

benim reklama ihtiyacım mı var hem :dilcikar::dilcikar:

msnden veririm sitede reklam yasak yasakkelime ugrasamam onun bunun agız kokusuyla sonra...Zaten kalıcı arkadaslarım olursa msne eklerim ordan dagıtırım kalitesiz insanlarla bogusamam daha yeniyim ben :roflol::roflol:

modlukta bişey yok kuralları ihlal edenleri banlarsın...gereken konuları kilitler gereken konuları taşırsın ve konu açarsın...yeni üyelere yol gösterirsin ve bilgilerini paylaşmayı ihmal etmezsin bu kadarCIK :jeyyar::1ninca:

bu msjım geride kaldıda...... :jeyyar:

X