Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

[ışıkk hızıyla geldimm canımm:):)
dün gece giremedim yaa acısını çıkaraımm dedimm..
hangi patikler canımm ..
buara eklediğim patikler mii...
eğer onları diyosann annem öldürüür benii hem satmakda neymişş..
yaparım ben sana kıss ne parasııı Şeniz/COLOR]

hahaha:)annen öldürür demek..tamam bişey demedim..:)canım benim o senin hakkın eğer satıcaksan..değerlendirirsin die dedim..sırf bana değil,herkeze satardın hem,,çünkü çok güzeller,almak isteyen olur..ben olsam satardım:1hug:

hoşbuldum asocum geldim papileride kodum topiğe :roflol:

hoşbuldum asocum geldim papileride kodum topiğe :roflol:
jet hızıyla geliyorum..duygu ışık hızıyla demiş ya bende bunu diyim dedimkaydirigubbakcemile3yorum yazıyom hemen
sendemi takılıyon kıs buraya babacımısın yoksam biz gibi delikafadulden kaydirigubbakcemile3

ayakabı topiğinden arkadaşım:roflol:babacı değil yani:dilcikar:turuncu tanışıyomusunuz

selam fıstıklar ben geldim hepinizi repledim :)) nasılsınız bakıyım

ooo kızlarr hoşgeldiniiz yawww herkezii birarada görmekk süperr...
nasılsınızz...
haklısın asomm ama gerçekdne annecimm çok emek verio nasıl satıyımm bitanemm...
kıyamam ben onlaraa yaa:):)
hihoyyyt

iyiyim duygucum ben sen nasılsın yaa özledim hepinizi valla

selam fıstıklar ben geldim hepinizi repledim :)) nasılsınız bakıyım
bende diyorum kim rep veri bana acep:CüvCüv:..makberim..saol hayatım..nasılsın..hoş geldin..dur bende seni yoklıyım ama bazen süre istiyo bende rep veremiyorum kalıyo sonra:çok üzgünüm:
Tanışmazmıyız eskilere dayanır tanışıklığımız ama bugün baya bi haşır neşirdik yani :roflol:
kankalar hatta bende tanışıyomusnuz diyorum-tatlicadiarzu-:icecream:resimleride sen eklemişssin sanada yorum yazarken ayrıca teşekkür ettim..emeğine sağlık canım..
ooo kızlarr hoşgeldiniiz yawww herkezii birarada görmekk süperr...
nasılsınızz...
haklısın asomm ama gerçekdne annecimm çok emek verio nasıl satıyımm bitanemm...
kıyamam ben onlaraa yaa:):)
hihoyyyt

anam sendede hiç ticaret kafası yokki..ah ben olucam:roflol:ticarette duygusal olmıycaksın kuzun:jeyyar:

iyiyim duygucum ben sen nasılsın yaa özledim hepinizi valla

saol tatlışımm bende iyiyimm .....
evet canım valla görüşemiyoruzz bikaçgündürr...ben hep buralardayımm valla bi dün gece giremedim..

talessdelikafaduldenhoşgeldin annem gellhihoyyyt

kankalar hatta bende tanışıyomusnuz diyorum-tatlicadiarzu-:icecream:resimleride sen eklemişssin sanada yorum yazarken ayrıca teşekkür ettim..emeğine sağlık canım..
Ne demek tatlım zevkle yaptım valla çok güzel ayakkabılardı kaydirigubbakcemile5

topic en kalabalık gününü yaşıyo kızlarr:teytey:

hoşbuldum asom sağoll..
duygucum ben birde gebelik bölümüne takılıyorum sizi burda gördükçe buraya atlıyorum :))

Ne demek tatlım zevkle yaptım valla çok güzel ayakkabılardı kaydirigubbakcemile5

sende eklesenehihoyyyt..güzel lafmı..hatun esti gürledi ya:roflol:...resim ekleyince falan baya bi vakit geçiyo..yorumlar morumlar baya bi zevkli oluyo yani..arada kavga oluyo:roflol:..gereksiz diyenler falan oldu bizde örgütlendik tabi hep destek tam destek yaptık..geçiyo işte vakit:ecrin_bebek:

Selammm:1ninca: Şu patikleri çok övmüşsün AsOcum birisi bana link atabiliür mü merak ettim de ucundan

babacımı a ne la müslüm mü yani

turuncu bu cevap bile damarcı olmadına delalet kuzum..şansımızı zorlamıyalm=)
blue zaten bittim ayakabılara sus:dilcikar:..ayakabı alasım geldi senin yüzündenkaydirigubbakcemile3

Maşalallahhhhh...
topikk bayaa hareketlendii nazarr değmesinnn..hep böyle olsunn:):)
makbercimm hamilemiisn canım??Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…