Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

öyle canım valla aman bi gıdımcık huzurum var o da kaçmasın..bu arada bugün test yaptırdım canım malesef bu ayda yok ama benimkide gelmedi hala yine düzensizleşti off

öyle canım valla aman bi gıdımcık huzurum var o da kaçmasın..bu arada bugün test yaptırdım canım malesef bu ayda yok ama benimkide gelmedi hala yine düzensizleşti off

gelicek makberim gelicek allahın izniyle..burda bayram edicez..sabret biraz daha..ümidini kaybetme:Saruboceq:

Allah razı olsun sağol canım benim umudumuda asla kaybetmiyorum zaten..bu ay olmadığını biliyordum zaten..şimdi çıkıyorum canım inan midem çok fena üşüttüm heralde dün gece uykudan uyandırdı :KK43:( öpüyorum seni duygucum seni de Allaha emanet olun iyi geceler

slmmm kıslarrr menn geldimmm:eek:
yavrum geldin ama görüşemedik:1no2:uçarak gelmiş hemde süpürgesiyle yerim seni benkaydirigubbakcemile2
Allah razı olsun sağol canım benim umudumuda asla kaybetmiyorum zaten..bu ay olmadığını biliyordum zaten..şimdi çıkıyorum canım inan midem çok fena üşüttüm heralde dün gece uykudan uyandırdı :KK43:( öpüyorum seni duygucum seni de Allaha emanet olun iyi geceler

geçmiş olsun makberim..nane limon iç..sanada iyi geceler..güzel uykular

tm aso cumartesi gecesi damara takılıyoz oldi
ekme sakın he

587276gabtr7isms.jpg

slmm kızlarrr ...a.s.
herkesee hayırlı cumalarrr....rabbim herkesin duasını kabull etsinn inşallahhh:):Saruboceq:
evet asocum yaa gece girdim ama arkadaşlar vardıı 12 de kalktılarr bende çok yoruldumm:):)mirmirmirmirmirmirmirmir
sizz napıyonuzz

slmm kızlarrr ...a.s.
herkesee hayırlı cumalarrr....rabbim herkesin duasını kabull etsinn inşallahhh:):Saruboceq:
evet asocum yaa gece girdim ama arkadaşlar vardıı 12 de kalktılarr bende çok yoruldumm:):)mirmirmirmirmirmirmirmir
sizz napıyonuzz
Hoşgeldin canım.
Rabbim kabul etsin dualarımızı inşallah :Saruboceq:
İyilik sağlık vakit geçiriyorum işte yerimseniben

Hoşgeldin canım.
Rabbim kabul etsin dualarımızı inşallah :Saruboceq:
İyilik sağlık vakit geçiriyorum işte yerimseniben

amin canım inşallahh....
allah iyilik versin ziili kıızna baktımm çok şirinn canım yaa maşallahhh ŞenizŞeniz

arabeksçiler ben bu akşam giremiyçem
adanalı dizim var kaçırmamam lazım

Senin canayakınlığın samimiyetin yeter canımıniçi Şeniz
o senin güzelliğin be turuncum:eek:Şenizcanımsın..
slmm kızlarrr ...a.s.
sizz napıyonuzz
sende bu akşam acısını çıkartırsın bitanem..topic topic gezersin:lepi:[
arabeksçiler ben bu akşam giremiyçem
adanalı dizim var kaçırmamam lazım

zaten cuma günleri aklıma sen geliyosunkaydirigubbakcemile3adanalıyı izliyodur diyorum:emir_bebek:

[COLOR="Magenta"slmm kızlarr hayırlı geceler herkesee nasılsnızzz ...
][/COLOR]
geldimm yinee :eek:

X