Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

neyse kimse kalmamış bende kaçıyorum iyi geceler kızlar

huuuuuu kızlar gelin çayy içelimmm çaylarr bendennn:):)

çayy boş boş olmazz kurabiyede olsun yanındaa hemde kalplii malplii...
afiyett olsunnnnn canlrımmmm

haydinn kıslaarr ben kaçıyorumm öptümm hepinizi yarınn gece görüşmek üzeree iyii muhabbetlerr...

haydinn kıslaarr ben kaçıyorumm öptümm hepinizi yarınn gece görüşmek üzeree iyii muhabbetlerr...

annem kimse yememişmi duygumun kurabiyesini:))kendin yedin kaç tabilülülülülülüiyigeceler tatlım

annem kimse yememişmi duygumun kurabiyesini:))kendin yedin kaç tabilülülülülülüiyigeceler tatlım

heyyyyy kızlar nerdesinizz yafff dün gece bıraktığımm gibiii topikksenağlama..
çok pasifsiniz yafff..
sorma asomm yaa kimse yemedi kurabiyelerimiiikötükedihüsokötükedihüso..
nasılsın canımmm

heyyyyy kızlar nerdesinizz yafff dün gece bıraktığımm gibiii topikksenağlama..
çok pasifsiniz yafff..
sorma asomm yaa kimse yemedi kurabiyelerimiiikötükedihüsokötükedihüso..
nasılsın canımmm

saol duygum senden naber*..sorma kız yememişler:))hayatım topic buraya taşınınca böyle oldu..kolbastı topiğim kapanmış ya ona şaşırdım..nie acaba..ne kadar talep vardı oysaki..bu arada resim eklemyi örenmişin kız tebrik ederim:lepi:

iyim canım bendee...saol
niye kapadılar ki acaba yani yanlış bişi yoktu ki orda sataşma falan mı olduu canım ..
yok kız zaten internettn resim ekliyorumda işde kendi çektiklerimi böyle ekleyemiyorum nedensesenağlama..
nys onuda zamnla öğrenirizsırnaşık şey

ula o kadar tarif ettikkaydirigubbakcemile3öğrenirsin zamanla..ne bilim anacım anlamadım yanii..yo kavga falan olmadı..sordum mod.arkadaşa zaten haber bekliyorum..sen gececisin bakıyorum..gündüz hiç girmiyosun?

sorma bacımm yaa öğrenemedimm gittiii benden daha yeniler bile resim ekliyooooo:lepi:..
hımm açılırr canım ya ozman topikk ..
evet ben geceleri giriyorum kk'ya genelde gündüzleri pek açmıyorum bilgisayarıı girsemdee genelde konulara bakıp çıkıyorumsırnaşık şey...
yazı yazmıyorum hiç geceye saklıyorumm:):)

ben hepsini dinlerim çok da severek

heyyyyyyyyy arabeksçiler uyanamadınızmı günaydın hepünüzeeeeeeeeee

ben hepsini dinlerim çok da severek
pili,canım hoşgeldin..aramızda görmek isteriz..sayfaları baştan sona doğru oku..geyiğe geçince bırakırsın..çünkü daha sonra geiyk oldu:)umarım yeni şarkılar keşfedersin belki..ayrıca paylaşımlarınıda bekliyoruzkaydirigubbakcemile5
heyyyyyyyyy arabeksçiler uyanamadınızmı günaydın hepünüzeeeeeeeeee
ablacım günaydın değil iyi geceler sanakaydirigubbakcemile2cumartesi sınavlarım bitiyo:Saruboceq:gece damar operasyonuna başlarız artık:icecream:
ben burdayımmmm günaydınnnn
makberim nasılsın?rastlaşamadık ne zamandır..bak yeni arkadaşlar katıldı aramıza:teytey:kızlar toplanalım bi gece hep beraber damar paylaşalım şöyleherkezden şarkılar bekliyorum haberiniz olsunsositososito

geldim asom iyiyim canım sen nasılsın ya ben geliyorum siz olmuyorsunuz siz olunca ben olmuyorum :)))

geldim asom iyiyim canım sen nasılsın ya ben geliyorum siz olmuyorsunuz siz olunca ben olmuyorum :)))

vallahi öyle hayatımkaydirigubbakcemile3..bide resim ekleme ile falan uğraşınca baya bi vakit harcıyorum..buraya bende fazla gelmiyorum kimse olmuyo artık:çok üzgünüm:..hayatım şu senin şirret kadından ne haber?CADIARZUüzüyomu sizi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…