Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

tatlım benm yarın snavm varv :S

ben braz tekrar yapıyım şimdi olur mu cnm
son snavlarımız zaten,kurtuluyorum :)))

özelden daldık muhabbete burayı unuttuk:)şimdi sana sınav çalış dedim bende..hadi koş çalış canım sen..yarından sonra rahatlarsın..bende c.tesi rahatlıycam işallah..ayrıca amin ikimizde mutlu oluruz sevdiklerimizle bitanem:Saruboceq:

selam kızlar bi bakıyım dedim ama fazla kalamıcam çok uykum varr

aynen canım yaa bugün erken kalktım şimdide uyku bastırdı bu ay var üzerimde bişeyler anlamadım uykuya doyamıyorum

Havadan makbercim havadan...Bakteriler havada olurmuş bu mevsim geçişinde.aman dikkat edin ilerisi grip(

inşallah canım yaa ama sanmıyorum yarın regl günüm gelicek heralde önümüzdeki aya kalıcak umutlar..

meltocum dediğin olabilir ben bu kış hiç grip olmadım ama bahar çarpmıştır

slmmm kızlarrr nasılsınızz bakemm):)kaydirigubbakcemile2

canım dolaşıyorum topicleri öyle uykum kaçsın diye görmedim yazdığınııı

slmmm kızlarrr nasılsınızz bakemm):)kaydirigubbakcemile2
hoşgeldin napıyosun kız:)avatar resmini yerim senin
canım dolaşıyorum topicleri öyle uykum kaçsın diye görmedim yazdığınııı

anladım canım..kızlar sizde topiclerde geiyk yaptığınız arkadaşlarınızı buraya çağrın valla:)hem topicler geyiğe dönmez..sizin burası aynı zamanda:smiley-cool:

Hoşgeldin canım.İyilik sağlık sen nasılsın a.s.[/QUOTE]
iyiim canım hoşbuldumm saolasınn:1hug:

hoşgeldin napıyosun kız:)avatar resmini yerim senin
saoll canoo yaa değişti,rim dedimm bundan sonra buu değiştirmicemm hem canlıı insanın içini açıyooodelikafaduldendelikafadulden

valla benim takıldığım topicten nazarboncuğum geliyor ama bu gece girmedi daha nete

zaten müzik topiğnden çıktıı geyik topiğii oldu artıkk:):)yani isteyen tabikide sevdiği müzikleri paylaşabilirr...mirmirmirmir:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…