Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Ona vaktim her daim var kıss tanıyanlar bilir benim ev hanımlığımı :jeyyar:

senden çoook şey ögrencez desene canm :teselli:

:mymeka: kız gece gündüz sevgülünün dizinin dibinde mi olcan ki 1 hafta yokum diyosun

arada gel özletme bak
benm ki rihannaya da bakıyo hilary e de kafamçokkarıştı
kıskandgımı biliyo ama şakayla karışık bakıyo tatlım a.s

Bende sagoya sardım son 4-5 aydır aslında felsefe aynı ama tarz çok başka :smiley-cool:
dinlemem ama başarılı..ya çek git die bi şarkı çıkmış rep..o ne komik bi şarkı ya:)tam 14_17 yaş grubu için..onlarında damarı onlar..:)

duymaz demiş ya deli hahahahah insan duysa nolucak falan der hani..ay koptum dur...:roflol::roflol::roflol::roflol:..yapmazmıyız ayıp sanaşakkıdı

kız başka topikte de bişe dedim alınır mı acaba :uhm:

benim dinledigim belli bi müzik yok kızlar,popüler ne varsa dinlerim
pop rock arabesk r&b yabancı ....vs

senden çoook şey ögrencez desene canm :teselli:
Olabilir canım bazı dostlar aşk doktoru der hani baya tatiklerim olmuştur ve acayip işe yaramıştır :jeyyar:

dinlemem ama başarılı..ya çek git die bi şarkı çıkmış rep..o ne komik bi şarkı ya:)tam 14_17 yaş grubu için..onlarında damarı onlar..:)
Dinlemedim onu hiç ama en damarlarından takılıyorum yine ben kaydirigubbakcemile3

yok canm ben balık degilim ki;
o belinayın sevgilisi anlatıyodu ya hani :)))))

:teytey:makber gel bacım gel sende..hoşgeldin..naber..bak yeni arkadaşımız paticüm:))..genelde aynı topiclerdeyiz:))ve aynı okul bünyesinde:))dünya tatlısıdır..:1hug:..pati..makberde sıkı arabeskçi arkadaşımız:))bu topiği ilk keşfedenlerden

Olabilir canım bazı dostlar aşk doktoru der hani baya tatiklerim olmuştur ve acayip işe yaramıştır :jeyyar:

ayy smile yanlış koymuşum :roflol:
waovvv aşk doktoru demekkk bana d ver taktik şu ilişkimi kurtarmam lazm canm

yok canm ben balık degilim ki;
o belinayın sevgilisi anlatıyodu ya hani :)))))

neyse..sonra dedikodu yaparız anladın sen:))ay çok kötüyüm ben:roflol:..o topicde baya balık vardı.kafam karışmış yafisfisfis..uuu sen amma kıskançsındır he..turuncu sende..ama belli etmezsiniz..edincede tam edersiniz ama

Şeniz ayy canm beniiiim o senin tatlılığın şutarafagitti
hep aynı topiklerdeyiz evet,forumda gezerkende ziyaretçi msjı yolluyoz :lepi:

ayy smile yanlış koymuşum :roflol:
waovvv aşk doktoru demekkk bana d ver taktik şu ilişkimi kurtarmam lazm canm
Aşkın boyutunu bilemem ama fazla ilgi göstermemek herzaman işe yarar koşsun dursun peşinden naz yapıcan azcık :jeyyar:

ne dedikodu mu ben yapmadım ki :sm_confused:

:roflol:
çook kıskançım ve belli ederim sevglümü bezdiririm artıkın :bbo:

Aşkın boyutunu bilemem ama fazla ilgi göstermemek herzaman işe yarar koşsun dursun peşinden naz yapıcan azcık :jeyyar:

evet yaa o bu taktiği kullanıyo klava:
bende sinirleniyorum o ilgi göstersin diye ilgileniyorum onla
ama azcık düzene sokana kadar alttan alıyorum bazı şeyleri cnm...
çok tartıştık şu son 2 hafta :çok üzgünüm:

sayılır..şöyleki:kula die sabahın köründe çıkıp yanına gidicem..okul zaten uzak biliyosun:))akşama kadar beraberiz..annemlere anca 1 saat okulda görüşebildik die sömürü yapıcam..zaten bizimkilerin elini öpmeye gelir..gecede msnde cam karşısında..bide elde tel..:)buraya vaktim olmaz..bende sizi çok özlicem biliyorum..ama kaçamak yaparım merak etme dayanamam
şakayla bile baksa aklını alır benim herüfün:mymeka:şakkıdı..makberde geldi ve gitti!..boşuna tanışma faslı oldu:)

O zaman uzak kalmaya çalışın birbirinizden,özleyin biraz daha çabuk çözülür düğümler a.s

boşuna tanışma faslı oldu :roflol::roflol::roflol:
hayy allahım yaaa
nişanı atmıştınız şimdi yine taktınız dimi yüzükleri cnm

O zaman uzak kalmaya çalışın birbirinizden,özleyin biraz daha çabuk çözülür düğümler a.s

tatlım 20 gün içinde bi kere görüştük 2 saatcik sadece :1no2:
braz uzak kaldık tartışmalardan dolayı zatn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…