Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
1 senedir filan kilo almaya başladım,vermekte zor oluyor düzensiz adetler başladı onunda etkisi oluyor yani..
Hamile kaldığımda 45 kiloydum,dönem dönem alıp veriyordum hep.
evet benimde sorunum o pko var bende spora gidiyorum ama kilo vermemi çok zorlaştırıyor her yerden bir sıkıntı valla :KK43: bende 55 falan olmak isterdim , hamilelikte 45 kilo ne hoş :KK48:

evet benimde sorunum o pko var bende spora gidiyorum ama kilo vermemi çok zorlaştırıyor her yerden bir sıkıntı valla :KK43: bende 55 falan olmak isterdim , hamilelikte 45 kilo ne hoş :KK48:

Pko var demekki geçmiş olsun sanada,45 iyi ama rüzgarda uçacak gibi oluyorsun yani üstünde kıyafet hoş olmuyor düşüyor gibi hissediyorsun :KK48:

Bende evlendıgımde 45 cıvarıydım sımdı 51:21:
Ayrıca arkadasların dedıgı gıbı kılon hıcte fazla degıl:KK51:

Çok iyyiymiş kilon ne güzel,aslında normalde fazla oluyor bende,yürürken filan tıkanıyorum artık birde sigarada var tabi..

evet ama böyle sevgililer günü geldiğinde falan depreşiyor insan :eek::eek::KK53:

Aman sende depreşma yaniiii salla gitsin :KK53::KK53:

Pko var demekki geçmiş olsun sanada,45 iyi ama rüzgarda uçacak gibi oluyorsun yani üstünde kıyafet hoş olmuyor düşüyor gibi hissediyorsun :KK48:

Çok iyyiymiş kilon ne güzel,aslında normalde fazla oluyor bende,yürürken filan tıkanıyorum artık birde sigarada var tabi..

sağol canım sorma :KK43:

hahaha dimi :KK53::KK53: tamam depreşmiycem :KK70:

Hımmm sıgara olmasa ıyıymıs ama:KK51:
Ama zaten bırakırsın yakında nasıl olsa:KK53: menepoza gırersen zararlıymıs:KK70:

Bu muydu cnm
Bende aslında nevos gıbı goz kararı yapanlardanım:))
Tarıf
2 yumurta
1 su bardagından az seker( fazla tatlı olsun ıstıyosan 1 su bardagı koyabılırsın)
1 cay bardagı sıvı yag ve 1 corba kasıgı tereyag koydum
1 cay bardagı sut
1 su bardagı un
2 corba kasıgı kakao
1 su bardagı kadar cevız
1 portakal kabugu rendesı
Damla cıkolata
1 kabartma tozu ıstege baglı vanılla
Normal kek hamuru yapıp baton kalıba doktum cıkınca ters cevırıp( ben gordugun kaba sıgsın dıye ıkıye kestım ortadan) ustune bır cay bardagı kadar sıvı kremayı ısıtıp kaynamadan kapattım ıcıne 100 gr bıtter cıko erıtıp pastanın uzerıne surdum..
Bu tarıften maffın de yaptık oda guzel oldu..
canım yazdım tarifini.200 ml olanlardan sıvı kremayı ısıtıp içine bitteri attın anladım canım akşama yapacağım. sağol ö:KK15::KK15:

X