Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
sen varyaaa vavv kimse su dökemez şu kk hatuların eline..

Gitmesem yapmam zaten,bu tarifte çok güzel oluyor,hatunların hepsi becerikli varya :nazar::nazar:

yaa canım harika bir tat olduu. dene tavuk severler için güzel bir lezzett..

Denerim bunu tavuk oldumu tamamdır benim için ..

Günaayyydınnnn :KK73::KK73::KK73: sabah sabah ne kadar iştah açıcı tarifler paylaşmışsınızzz yaaa hepsi harika :KK37:

Günaydınlar gördün demi sabah gözümüzü açtık yemek işine daldık :KK48:

Yap canım eminim sever.Vejeteryanmışsın.Zor olmalı bu kararı vermek.Hangi aşamada karar verdin?

Ben de iyiyim.Çarşıya gittim bugün.Kozmetikte güzel indirimlerden yararlandım.Bir tane de sweet alıp geldim:))
Selam canım.:KK60:
dün denk gelemedik seninle :)) yok canım hiç zor olmadı aniden pat diye oldu,zayıflamak için aldıgım kitabı okuyunca zayıflayamadım ama vejeteryan oldum :KK48: oooh güle güle kullan:21: paylaşımlarını bekliyoruz o zaman.akşama görüşürüz :KK19:

ben burda ne paylaşırım onu düşünüyorum.. siz kekler pastalar ben diyet yemekler olmaz kiiii:eek:

vallaha ne hamarat hatunlarsınız yaaaa daha saat kaç hem işe gidilmiş hem kek yapılmışşş :KK37: ellerinize saglık...:kk77:

Çok mersi sağol.k.valideye gidecemde ondan yaptım keki :KK53:

Dene bakalım olabılır:KK66:
Ama en kolayı bu ugrasmadan:) tr dede var sıvı krema galıba?

Sıvı krema nasıl oluyorki,bildiğim soslar var ancak

Kızlar te.. bu akşam bunu yapicimmm. Çok güzel görünüyor bakalım tadı nasıl olacakk..Eki Görüntüle 1411700 yapınca akşam yüklerim beybilerr.
1993159000227b004b8868a091d22085e9d4f05702.gif
ay çok severim ben bunu :KK66: ellerinize sağlık
yaptınız mı? fotoğrafı nerede?

X