Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
kaçıncı sayfada? ben de görseydim.
IMG_20150212_195846.jpg işte burda kovacaklar beni tekrar tekrar yüklemekten ..

Tarif verebilir misin?

(çok mu oldum? :-) )
Olurmu öyle şey adrada istemişti buyur canımm ona yazmıştım ....
Günaydın adracım .. tarif istemişsin .. canım bu tarif etlide oluyor ama çalıştığım için et geç pişiyor. diye ben tavuklu yaptım.. göğüs kullanılıyor ama ben baget kullandım.. 4 tane bageti haşladım derileriyle ....3 diş sarmısak döv,ayçiçek yağında yakmadan öldür,,250 gram arpa yada çiçek şehriyeyi kat ve kavur şehriyeler rengi dönene kadar.kısık ateş olsun lütfen margarin yada tereyağı kullanma şehriyeler kavrulana kadar yanıyor yağ..küçük küçük doğradığın sivri biberleride ekle az domates salçası,,az biber salçası ekle çevir,,arzuya göre pul biber karabiber ama az az olsun..pişmiş olan tavuğun suyunu harca boşalt.tuz koy derilerini bagetten ayır tavuğu parçalara ayır ve harca ekle..ben derileriyle pişiriyorum suyuna lezzet katıyor.sonradan çıkarıyorum..önce hızlı ateşte sonra kısıkta şehriyeler pişene kadar..bu tarif fırınada konuluyor ama ben tencerede daha bir sevdiğim için ocakta yaptım.. AFİYET OLSUN canım..

45 heee :KK57::KK43::KK43: ben 65 leri geçiyorum çok üzülüyorum :cry: allahtan kilolu gözükmüyorum öyle fazla hepsi karın bölgesinde toplandığı için :KK45::KK58:

1 senedir filan kilo almaya başladım,vermekte zor oluyor düzensiz adetler başladı onunda etkisi oluyor yani..
Hamile kaldığımda 45 kiloydum,dönem dönem alıp veriyordum hep.

X