Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Bende en az iki kutu ile
Rofle vardi sikildim kahveye boyandım geri akti
Kuaförler gibi santim santim boyuyorum boya yetmiyor.Bazısı hiç özenmez.Karışık boyar gider.

Evet çıkar alttan sarılar.Gölgeli gibi olur ama:))

Gidip ben de biraz uyuyayım.Gündüz hiç uyuyamam Pinko gibi:))

İyi geceler.

Bende uyuyamam iyi geceler canım

Bende kaçtım iyi geceler
Nereye ya
Ben uyurum çok da güzel oluyor iyi geceler canım
Yedim tatlımı, yetti bugünlük

Oğlumun pilav tarifini istiyorum.Sana zahmet yazabilirmisin?
Günaydın adracım .. tarif istemişsin .. canım bu tarif etlide oluyor ama çalıştığım için et geç pişiyor. diye ben tavuklu yaptım.. göğüs kullanılıyor ama ben baget kullandım.. 4 tane bageti haşladım derileriyle ....3 diş sarmısak döv,ayçiçek yağında yakmadan öldür,,250 gram arpa yada çiçek şehriyeyi kat ve kavur şehriyeler rengi dönene kadar.kısık ateş olsun lütfen margarin yada tereyağı kullanma şehriyeler kavrulana kadar yanıyor yağ..küçük küçük doğradığın sivri biberleride ekle az domates salçası,,az biber salçası ekle çevir,,arzuya göre pul biber karabiber ama az az olsun..pişmiş olan tavuğun suyunu harca boşalt.tuz koy derilerini bagetten ayır tavuğu parçalara ayır ve harca ekle..ben derileriyle pişiriyorum suyuna lezzet katıyor.sonradan çıkarıyorum..önce hızlı ateşte sonra kısıkta şehriyeler pişene kadar..bu tarif fırınada konuluyor ama ben tencerede daha bir sevdiğim için ocakta yaptım.. AFİYET OLSUN canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…