Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Günaydınlar hanımlar
Şef mapıstan çıkmış hoş gelmişlerrr
Günaydınn..Çıktım 2 gün hapisteydim canım.. dinlendimm. ve geldimm..Hatunum garip olan nedir biliyonmu..??burayı özlüyorum seni,nevresteyi,pinkoyu,kar kraliçesini yani bu camiayı.. sizede oluyormuydu böyle. acaip alıştım ben sizlere..

Pek açıkmam öyle,yemekle çok aram yoktur yani,aparatif olanalr daha cazip geliyor bana..
demek ki hafif yemekler yetiyor sana,harika :) dün ki yemek fotosunu göremedik? ben bayılırım köfte makarnaya da yanına da patates oooff ama vejeteryan oldugum için yiyemiyorum,soyayla yapmaya da üşeniyorum açıkcası

günaydın canım :) mapus kaç gün sürdü? siyasetten mi yattın? :)
Maşallahh kahvaltı gibisi varmı canlarr..
aynen öyle,en sevdigim ögün kahvaltı :))

Eş hazırladığı için gelsinn..
teşekkürleeerr

Günaydın hoş geldin,mapısa sarma ve don yolladık aldınmı,burayı her şekilde özlüyor ve arıyorsun,bizler daha uzun yıllardır buradayız.Benim rüyama bile giriyor buralar,böyle hissetmen gayet normal alışkanlık yapıyor çünkü..

Çok yemekle aram yoktur,yerim ama abartmam yani,birde kilo almaya başladım menapoz durumlarım var 3,5 aydır adet olamıyorum şişkinlikmi yoksa başka şeymi kilom arttı gerçi 58 kiloyum ama.
Bende et yemem çok fazla,seçerim ayırırım almam tabağıma mesela tavuk ve balık tercihimdir.

günaydın canım :) mapus kaç gün sürdü? siyasetten mi yattın? :)

aynen öyle,en sevdigim ögün kahvaltı :))

teşekkürleeerr
Günaydın nn.. 2 gün ..yok siyaset değil.. yeni üye sayılırım deneyerek öğreniyorum kuralları bir makaleye yorum yaptım anında hapise düştüm.. neyse deneme yanılma yöntemiyle öğreneceğizz..

Aldım canımm foruma giremedim ama yazdıklarınızı okudum.. sağolun sarmalar enfestiii..

Nevoş paçalı yolla didii yoksam tangaaa yollacaktım tamam sen gene mapısa düş kırmızı paçalı don diler yollarım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…