Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Evet iki tane.Üç kişi seni izliyor heyecan yapmamak mümkün mü?Stopla kaldım ben.Anında indiriyorlar.En kötüsü de o.Trafiğin ortasında iniyorsun.:KK48: Tolerans gösterenleri de duyuyoruz ama bana rastlamadı.:KK12:

Çok kötü bir iki puan.Ben de bitişe çok az kala kaldım.Çok canımı sıkıyor.Hiçbirşeyden zevk alamaz oldum.
Bu konuda şansızsın:KK12:
Canım herşeyde bir hayır vardır üzme kendini:KK19:

Bu konuda şansızsın:KK12:
Canım herşeyde bir hayır vardır üzme kendini:KK19:
Şöyle de düşünüyorum.İlk seferde alsaydım bu kadar iyi öğrenemezdim.Kaldıkça eğitim alıyorum çünkü.:KK48:Sağol canım.:KK60:

Evet iki tane.Üç kişi seni izliyor heyecan yapmamak mümkün mü?Stopla kaldım ben.Anında indiriyorlar.En kötüsü de o.Trafiğin ortasında iniyorsun.:KK48: Tolerans gösterenleri de duyuyoruz ama bana rastlamadı.:KK12:

Çok kötü bir iki puan.Ben de bitişe çok az kala kaldım.Çok canımı sıkıyor.Hiçbirşeyden zevk alamaz oldum.
Bı daha sefere sans senden yana olur ıns..
Cok stres gercekten eltımde oyle uzerınde koca bı yuk..
Ben stop yaptırdıgımda sakın olmamı soylemıstı hoca daha, ındırmelerı ne kotu ya sankı kendılerı anasının karnından prof surucu dogdular:KK62:

İyi tarafından bakman iyi olmuş:KK19:
Ben ehliyeti aldıktan 3 yıl sonra aktif kullanmaya başladım:-)
Unutuluyor diyorlar.Ama pek unutulacak birşey değil.Debriyaj,fren,gaz işte.:KK53: Ben de üç sene sonra kullanırım belki de.:-)

Ben tembellikle meşgulum.:KK48:

Senin sevmediğin şey.Kızartma.:KK53: Canım cok patlıcan kızarması istiyordu aldırdım.

Kayıkçı çorbası
Karışık kızartma (Yoğurtlu ve domates soslu)
Lahana sarması
Kabak tatlısı

Kabak tatlısı yemedim.Kahve ve ıslak kek yedim.
Lahana sarması çokkkk severimmm.. :kk77::kk77:

Günaydınnnn :KK36: bu sabah ki kahvaltımı ben uyurken eşim hazırlamış :KK37::kk77: güne güzel başlamak için güzel bir kahvaltı gibisi yok
Amour77.gif

Image-351.jpg

X