Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Yok artıkBayağı sık dokuyup ince eliyorlarmış
Ben park falan etmemiştim sınavda hatta kurs hocası öğretmedi bile ben sonra kendim öğrendimŞimdi bakıyorum sürücü adayları park etmeyi çalışıyor

Evet ya eltım yazık kac aydır yazılı sınavı gecmek ıcın ugrasıyor
Bı kere alamayınca daha fazla heyecan yapıyo her seferınde soruları yaladı yuttu oysakı...
En kolayı sınav.Eski sorulara ve kitapçık veriyorlar ona çalışsın.
simsimSevmiştim.39383965 .!.:
şimdi izledim,bence şirin.. özellikle araba :)
Ben manzarayı sevmiştim.Yeşillik ya yol:))

Evet çok sıkı artık.Burada da çoğu kişi eğitim bile almadan aldı ehliyeti.Geç kaldım almak için.Nasip bakalım.Çok para harcadım ya.

Evet çok sıkı artık.Burada da çoğu kişi eğitim bile almadan aldı ehliyeti.Geç kaldım almak için.Nasip bakalım.Çok para harcadım ya.
Hayırlısı olsun canımBenim eşim beni özellikle geceleri 5 ay çalıştırdıYoksa kursta 1 haftada ne öğrenebilirdim
Haklısın bayağı masraflı olur

Ay ne kadar gıcık bıde ıkı tane var sınav ıcın karar veren
Ben ehlıyet sınavında kac kere stop ettırdım:)burda ondan kalmıyosun yada bana ıyı hoca denk geldı:)
Park ederken de dıger arabaya fazla yaklasmısım onada bısey dememıslerdı daha cok trafık kuralları hız vs de kalıyosun burda
Bırazda acemı ve heyecanlı oldugumuzu goz onunde bulundurmalılar aslında...

En kolayı sınav.Eski sorulara ve kitapçık veriyorlar ona çalışsın.

Ben manzarayı sevmiştim.Yeşillik ya yol:))
Burda bılgısayarla sınav sorularda cd de calısıyo ama sanırım oz guvenını de kaybedıyo her seferınde bır ıkı puanla kaybedıyo

Hayırlısı olsun canımBenim eşim beni özellikle geceleri 5 ay çalıştırdıYoksa kursta 1 haftada ne öğrenebilirdim
Haklısın bayağı masraflı olur
Ben de bizim arabayla biraz çalıştım ama ağırdı çok.Çalıştığımız araba güzel çok hafif.Ben panik yapıyorum ondan geçemiyorum ya.Hızlı girdim viraja ışığa yakalanmamak için.Işıklar geriyor beni.Yanıp sönen yeşil ışık yaktı beni körolasıca.

Canım çok haklısın bunu göz önünde tutmaları lazım o heyecan hemen geçmiyorArabada önemli Umarım bu sefer olur

Eskıden kardesım falan alırken cok kolaydı gercekten bıkac kere surdu surmedı aldı ehlıyetı bakkaldan alır gıbı:)
Ama sıkı egıtımden gecıp almak en ıyısı bazılarında da bıraz tolerans gostersınler ama:)

Evet iki tane.Üç kişi seni izliyor heyecan yapmamak mümkün mü?Stopla kaldım ben.Anında indiriyorlar.En kötüsü de o.Trafiğin ortasında iniyorsun. Tolerans gösterenleri de duyuyoruz ama bana rastlamadı.
Burda bılgısayarla sınav sorularda cd de calısıyo ama sanırım oz guvenını de kaybedıyo her seferınde bır ıkı puanla kaybedıyo
Çok kötü bir iki puan.Ben de bitişe çok az kala kaldım.Çok canımı sıkıyor.Hiçbirşeyden zevk alamaz oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…