Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Sanada mı ödevden pay düşüyor. Çok ödev veriyorlar galiba.
Canım okul kitaplarının dışında 7 tane kaynak kitabımız var.Günlük onlardan ödev veriyor öğretmenimiz
Benim cadolazlar çok kavga ediyorlaröyle olunca ben de sürekli tepelerinde oluyorum..
Yapamadıkları konuları veya yeni geçtikleri konuları ben anlatıyorum,yazılılara birlikte çalışıyoruz..
Yoksa ödevleri ben asla yapmam o zaman onlara değil bana faydası olur
Bizim en büyük sorunumuz kıskançlık,kıyaslama ve sataşma çokGerçi bu dönem elimde kozlarım var
Annem karne hediyesi tablet aldı kızlaraAkıllı olmayanın tableti yukarlara uçacak
Tabletleri iyi oldu benim tablete sarmıyorlarAma akıllı olmazlarsa biraz özlem yaşarlar

İkiz olunca boyle zor oluyo galiba :) Allah kolaylik versin

O kadar ödev verilir mi bu ögretmenler de yani.İkizler çok iyi geçinir sanıyordum.Demekki öyle değilmiş.Yaramazlık yapan tabletten olacak yani.Çok caydırıcı bence. Senin gibi disiplinli annelere hayranım.Geçen bir tanıdık geldi.Akşam dokuzdan sonra yemek vermiyormuş çocuklara.Çocuk anne ne olur soğan ekmek yiyim dese de taviz vermiyormuş. Gerçi bu da biraz gaddarlık sanki:))

Tabletin de hayırlı olsun.

Zor olmaz mı canımSağol canım
Kızkardeşim 1. dönem sürekli arayıp abla neden durgunsun veya vaktin olmuyor diye şikayet ediyordu.Tatilde ödevleri ile o ilgilendiBana hak verdi
Sen nasılsın canım
Simdi seni daha iyi anlamistir :) bende iyiyim şükür , tatilim az kaldi benimde haftaya basliyoruz maratona

Oda fena gaddarlik yapmis ya yazik cocuklara uzuldum

Canım bizim öğretmen bu konuda çok meşhurBu yıl ders daha çok onlar rahat yapsınlar diye evden dışarı çıkmıyorum
Ben çok kuralcıyım hatta bayağı katıDediğimi yaparım bunu çok iyi bilirlerVallahi bunu denemeyi düşünüyorum .
Yemek konusunda katı olmak sahiden gaddarlıkAma kilo problemi varsa haklı olabilir anne
Teşekkür ederim canımOna alışmaya çalışıyorum

Simdi seni daha iyi anlamistir :) bende iyiyim şükür , tatilim az kaldi benimde haftaya basliyoruz maratona
Allah iyilik versin canım
İyi o zaman daha varmış
Oda fena gaddarlik yapmis ya yazik cocuklara uzuldum
Canım ben de üzüldüğüm için onlara yardım ediyorum.Onların aklı kalmasın diye tv ye bile bakmıyorumSevdikleri programları izlemiyorum
Zorluğa alıştılar umarım ilerdeki hayatlarında yardımcı olur

Sağol nevoşum sende hoş geldin nasıl geçti tatil
Hiç fırsat olmadıki fırsat buldummu tamamdır ..
Ablam hem iyi hem kötü diyeyimOğlum hasta olunca biraz zorlandımAma bayağı gezip dolaştık kuzenlerimi akrabalarımı bol bol gördüm.Bana bayağı iyi geldiAnnemlerin evi AVM'nin tam karşısında orada bayağı dolaştık
Daha vaktimiz var Ablacım aklına yatan bir tarif olursa yaparsın

Ben olsam şimdiye konuşmuş azarlamıştım öğretmeni dersi derste öğrensinler bu kadar ders verilir mi diye. Kuralcı olmak iyidir evde.

Sadece yemek konusunda değil.Televizyonu da kaldırmış evden.Nasıl vakit geçiriyorsunuz dedim.Masa tenisi oynuyoruz,sohbet ediyoruz dedi.

Hastalık olmasaydı iyi olacaktıda neyse artık olan oldu..
İyi yaptın gezmekle sık sık gidilmiyor zaten..
Bakayım yine tariflere yollarım kısmetse

Evet Şefimiz mapısa düşmüş
Sarmaları ben sararım, sen donları hazırla

Donları paçalımı ister yoksa diğerinden mi bilemedim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…