Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Canım sistem bu deyip kapatıyor yoksa ben sınıf annesi olduğum için diğer velilerin ortak fikirleri doğrultusunda çok konuştum..
Bizim tv ve pc ortada ben izin vermediğim sürece 1 dk bile bakmazlarKaldırmadan çözüm bulmak en doğrusuAyrıca ben de izlemiyorum onların sevdiği programları İzleseydim sorun olurdu

Cok dusunceli bir annesin ne kadar guzel :) bence zorluga alistirmak en iyisi bizimkilerde bana hic yardim etmezdi kendim ugrasrak geldim biyerlere sendogru yoldasin ilerde onlar da anlicak :) odev yapan velileri cok gordum yarar yerine zarar veriyolar

Şans Ablacım ben her gittiğimde birşeyler oluyor
Tamam bekliyoruz
Paçalı olsun ablacım
Demin mesaj yazıyordu ne olmuş ki.Yedek şef yok mu Nevoş?
Şefimiz üzgün üzgün bize bakıyorYedek şef mi hiç düşünmemiştik

Çok sağol canım benimBen onlar için elimden gelen herşeyi yapıyorum gerisi onlara kalmış
Tabiki canımÇok saçma yaptıkları ödev onların pekiştirmeleri ve daha iyi anlamaları için veriliyor.Ayrıca ödevlerden dolayı konuyu daha iyi anlıyorlar yazılılara 1-2 saat bir göz atarak girdiler

Hiç insancıl bir tavır değil.

İzinsiz bakmıyorlarsa çok iyi.Ama işin de çok zor.Bence de kaldırmadan çözüm bulmak en iyisi.Sizin dünyadan haberiniz yoktur dedim.Radyo dinliyorlarmış.

Kesinlikle katiliyorum

Hiç insancıl bir tavır değil.

İzinsiz bakmıyorlarsa çok iyi.Ama işin de çok zor.Bence de kaldırmadan çözüm bulmak en iyisi.Sizin dünyadan haberiniz yoktur dedim.Radyo dinliyorlarmış.
Yok canım onlarda çok iyi biliyorlar ödevleri ancak yetiştirebildikleriniVakitleri kalırsa baksınlar ona asla karışmıyorum.
Vallahi netten bakıyor olmasaydık bizimde dünyadan haberimiz olmazdıBazı dizi ve programları gece geç saatte tekrarlarını yada netten izliyoruz
İyi o zaman

Havaya sokalım istersen
Dün gece tolin geldi birşeyler söyledim gaz verme gaza gelmem dediSonra bir baktım meze yapmaya karar vermişOysa birşey yapmadım
Yok Nevoş bir kaç kategori benden ümidinizi kesin.

Tolin`in gönlü varmış demek. Ya da aşka geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…