Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Seçim yapmak zor olacak iyice düşünüp öyle oyunuzu verin..:KK19:Presesim sen düşünmez misin yemek yarışmasına katılmayı:KK19::rolleyes:
ben katıılırsam kafadan 1.olurum yarışmanın heyecanı kalmaz diye katılmıyorum:KK70:
aslında çok istiyorum canım ama bu sıra ev taşınma işiyle uğraştım,sırada tedavi var derken hep kalıyor öyle canım.birde sanırım çok üşengecim ben ama sağol sorduğun için belki birgün katılırım:KK19:
yalnız yemek yapmayı beceremiyorum demiyorum da,bahaneler bahaneler bahaneler:KK48:

daha önceki yarışmada anketin değişmesi gerektiği fikrimi sunmuştum
bu yarışma da değişmiş ve eski haline dönmüş öncelikle bu konuya sevindim :KK19:

sonrasındaaaa herzaman ki gibi tüm yarışmacı arkadaşları tebrik ederim bi gün yemek yapmayı öğrenirsem bende yarışmacı olcam :KK53:
tarifler birbirinden güzelll hele şuan açkennn içim gitti :KK53: bütün arkadaşların eline emeğine sağlık

oyum mantar dolmalarına gitti mantara zaafım var dayanamıyorum :KK53:
başarılarrrr :KK50:
Canım yarışmada ortak karar ne olursa ben ona göre hareket ediyorum.:KK19:Şimdi resim iyi olur aşamalar farklı olur haksızlık olmasın:KK19:
Teşekkür ederim oylamaya katıldığın için:KK68:

Bnce kotu olmus :63: telden girenler icin git tarfleri tek tek tekrar kontrol et gel oy kullan . Bence rasgele cok oy kullanan olur . Sayet bn cok zorlancam :KK34:
bence de resimlerin görünmesi daha güzeldi
Keşke fikirlerinizi söyleseydiniz geçen kategori hem özelden hem burdan çok eleştiri aldım bende eski sisteme dönüş yaptım.Ayrıca böyle kimler kime oy veriyor görünüyor.Diğer türlü görünmüyordu..Birde ilk sayfada tarif linkleri var şimdi oraya resimde ekleyebilirim..:KK19:

ben katıılırsam kafadan 1.olurum yarışmanın heyecanı kalmaz diye katılmıyorum:KK70:
aslında çok istiyorum canım ama bu sıra ev taşınma işiyle uğraştım,sırada tedavi var derken hep kalıyor öyle canım.birde sanırım çok üşengecim ben ama sağol sorduğun için belki birgün katılırım:KK19:
yalnız yemek yapmayı beceremiyorum demiyorum da,bahaneler bahaneler bahaneler:KK48:
Tamam canım katılmak istersen bekliyoruz..:KK19:Ama bir başlasan belki bırakamazsın:rolleyes:

Keşke fikirlerinizi söyleseydiniz geçen kategori hem özelden hem burdan çok eleştiri aldım bende eski sisteme dönüş yaptım.Ayrıca böyle kimler kime oy veriyor görünüyor.Diğer türlü görünmüyordu..Birde ilk sayfada tarif linkleri var şimdi oraya resimde ekleyebilirim..:KK19:

Olabilir yani bir sekilde resimleri tekrar gormek iyi olur .

Gormedim ben gorseydm kesinlikle bu tezo savunurdum .

X