Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Evet,içimde kaldi:KK51: en büyük hayalimdi çünkü adra. hala aklıma geldikçe babamla kavga ediyoruz:KK12: son nefesime kadar yüzüne vurcam:63::KK70:
Ahh bu babalar.Tanıdığım bir iki kişinin babaları hayatlarını çok etkilemiş.Kavga etme.Sonra çok pişman olursun.O zaman onu doğru bilmişler.Şimdi sorsan pişmandır.

Sakin ol nevosum:KK70: ay bende nefret ediyorum. Ömrüm boyunca sadece küçük el havlusu kenari ördüm:KK70:
Heyecan yaptım :KK45:
Ben tek parça işleri severim ama öyle masa örtüleri, çarşaf kenarı falan hayatta yapamam:KK53:Ama tığ ile şal falan çok yapmışımdır:KK53:Süslemeyi severim :KK47:Ama aynı şeyi defalarca yapamam sıkılırım:KK70:

Ahh bu babalar.Tanıdığım bir iki kişinin babaları hayatlarını çok etkilemiş.Kavga etme.Sonra çok pişman olursun.O zaman onu doğru bilmişler.Şimdi sorsan pişmandır.
Yok kiz gurur duyuyo aksine. Bak iyi ki gondermedim sayemde gül gibi işin var,ressam olsan aç kalcaktin diyo:63:

Heyecan yaptım :KK45:
Ben tek parça işleri severim ama öyle masa örtüleri, çarşaf kenarı falan hayatta yapamam:KK53:Ama tığ ile şal falan çok yapmışımdır:KK53:Süslemeyi severim :KK47:Ama aynı şeyi defalarca yapamam sıkılırım:KK70:
Deli işi kizzzzz hiç gelemem ben öyle yao_O nasıl yapiyolar anlamiyorum. Hemde onca emeğe çok ucuza yapiyolar

Bizim burada komşunun biri evi sattı üst komşu yüzünden.:KK53: Eşi de polismiş.:KK48:
Canım ben evde akşam 7-8 den sonra ses çıkarttırmıyorum ne gerek var sonra kimseyle uğraşmayayım:KK47:Benim kızlar 10da uyuyorlar zaten ondan öncede hep odalarında falan ders yapıyorlar:KK12:

Hadi ya:KK53: alttakiler kendi gürültülerinden fark etmezler bence:KK70:
Bizim altta da hiperaktif bir çocuk var.Küt küt koltuklardan atlıyor gece yarısı.Biraz önce buradaydı.Kulaklarını çektim.:KK53:Yemin ettirdim atlamaması için.Ayyy yemin mi ettim ben diyor.:KK70:Bak çarpılırsın ona göre dedim.:KK70:

Bizim altta da hiperaktif bir çocuk var.Küt küt koltuklardan atlıyor gece yarısı.Biraz önce buradaydı.Kulaklarını çektim.:KK53:Yemin ettirdim atlamaması için.Ayyy yemin mi ettim ben diyor.:KK70:Bak çarpılırsın ona göre dedim.:KK70:
Evde ses olmayınca ses daha çok belli oluyor:KK53:Benim oğlum koltuklardan atlasa alt komşu kapıya dayanır:KK70:

Evde ses olmayınca ses daha çok belli oluyor:KK53:Benim oğlum koltuklardan atlasa alt komşu kapıya dayanır:KK70:
Evet canım insanın siniri bozuluyor.Bir gece ip atladım onlara inat.:KK70:Bulduğum yerde sıkıştırıyorum korkuyor benden.:KK48:

Ayy adra çok kötüsün:KK70::KK70::KK70: benm alttaki kadinin 4 tane timarhane kackini çocuğu var. Sanki benim ustumdeler. O kadar gürültü olamaz:KK67: 1-2 kere sessiz olmaları için uyardım. Kadının engelli çocuğu vardı,birkaç ay önce vefat etti. Günlerce kadinin hickiriklari evimde çinladi... çok üzüldüm ona:KK43: şimdi bisey demiyorum çocuklara da

X