Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Hoşgeldin Harbi.:KK60:

Bence de kıskanıyor.:KK53:

Diyette ciddisiniz yani.:KK53: Ben hazır değilim siz başlayın ben yetişirim size.:-)
Ben de hazır olmayabilirim ama bir yerden başlamak lazım:-)Tamam sen bize ufak ufak yetişirsin:KK19:Adra sizin orda havalar nasıl ehliyet için çalışıyor musun:KK19:Dün burda çok fena kar vardı sürücü kursu arabaları zincir takmış geziyorlardı:KK57:İyi eğitim oldu onlara:rolleyes:

Ben de hazır olmayabilirim ama bir yerden başlamak lazım:-)Tamam sen bize ufak ufak yetişirsin:KK19:Adra sizin orda havalar nasıl ehliyet için çalışıyor musun:KK19:Dün burda çok fena kar vardı sürücü kursu arabaları zincir takmış geziyorlardı:KK57:İyi eğitim oldu onlara:rolleyes:
Evet başlamak lazım ama canım istemiyor.:KK12:Hava soğuk bugün.Karlar eridi.Son beş gün çalışırım.Arayacaklar benim de elim hiç gitmiyor aramaya.Çok soğudum.Gün yaklaştıkça stres oluyorum.Hatırlamak istemiyorum hiç.:KK12:Zincirli hiç çalışmadım.Anayol olduğu için gerek olmaz herhalde.Kar yağmasın diye dua ediyorum zaten.:KK17:

Tabi bırakmak olmaz:KK19:Bundan sonra düğünler başlar:rolleyes:Siz dikiyorsunuz değil mio_O
Evet,gelen giden çok bu ara. Yorulurum ufff:KK12: evet biz dikiyoruz hatta toptan satisimizda var. Gelinlikcilere de dikim yapiyoruz yani
İyiyim canım sağol.:KK36:

İşe gitmek iyi gelir sana.:KK60:
kafa dagitma açısından Iyı de,çok yorucu:KK51:

Evet başlamak lazım ama canım istemiyor.:KK12:Hava soğuk bugün.Karlar eridi.Son beş gün çalışırım.Arayacaklar benim de elim hiç gitmiyor aramaya.Çok soğudum.Gün yaklaştıkça stres oluyorum.Hatırlamak istemiyorum hiç.:KK12:Zincirli hiç çalışmadım.Anayol olduğu için gerek olmaz herhalde.Kar yağmasın diye dua ediyorum zaten.:KK17:
Yaza az kaldı daha ince kıyafetler giyince kilolar ortaya çıkacak:rolleyes:
Ben de zincirli hiç kullanmadım:KK64:
Yok canım merak etme bundan sonra daha kar yağmaz cenre havaya düşmüş zaten:KK73:Bu sefer olacak inşaallah:KK19:

Yaza az kaldı daha ince kıyafetler giyince kilolar ortaya çıkacak:rolleyes:
Ben de zincirli hiç kullanmadım:KK64:
Yok canım merak etme bundan sonra daha kar yağmaz cenre havaya düşmüş zaten:KK73:Bu sefer olacak inşaallah:KK19:
Dimi çıkacak körolasıcalar.:63:Şimdi elmalı pasta ve çay içerken olmadı bunu söylemen.:-)

Düşmüş mü iyi bari.Aminnnnnnnn inşallah.:KK53:

Benim bacak problemim var bütün kış sürekli oturunca:63:Onlar çıkmasın ortaya:KK59::KK70:
Afiyet olsun:KK45:
Düşmüş çok şükür:21:
O bende de var.:KK53: Evde canım isteyince spor yapıyorum ama bugün üşendim.İp aldım atlarım diye bir kere elime aldım.:KK22:

Biliyorum canım:KK19:Ben sorup hatırlatmak istemiyorum :KK60:Evet onları soruyorum:KK45:Gelinlik diktireceğim sanki:KK70:
:KK53: çizimleri yapıyorum,motif çıkarıyorum islemecilerim var onlar işliyor. Çok yoğun olup işlemciler yetisemedigi zaman bende işleme yapıyorum. Aslında önceden yetişsiN yetismesin bende evde işleme yapiyodum. Fazla ise gelmedi vücudum error Verdi :KK53: bileklerimde kist oluştu bıraktım bende mecbur kalmadikca yapmiyorum

:KK53: çizimleri yapıyorum,motif çıkarıyorum islemecilerim var onlar işliyor. Çok yoğun olup işlemciler yetisemedigi zaman bende işleme yapıyorum. Aslında önceden yetişsiN yetismesin bende evde işleme yapiyodum. Fazla ise gelmedi vücudum error Verdi :KK53: bileklerimde kist oluştu bıraktım bende mecbur kalmadikca yapmiyorum
Maşallah Hemşom ellerin dert görmesin işin çok büyük meziyet:nazar::KK60:Allah kolaylık versin:KK19:

O bende de var.:KK53: Evde canım isteyince spor yapıyorum ama bugün üşendim.İp aldım atlarım diye bir kere elime aldım.:KK22:
Komşular bişey demiyo mu kiz:KK53: ay çocukluk günlerim geldi aklıma :KK53:
Laleliii 1 Içeriye giiirrrr
Laleliiiii 2 ormandaki tilkiiii
Laleli 3 atlamasi güççç :KK53:

X