Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Yok canım evde hiç canım istemiyor yürüyüş yapmam lazım:KK12:Havalar ısınsın yürüyelim:KK73:
Ben bildim bileli evde spor yaparım.Dambıl,plates topu,plates lastiği,plates çemberi,ip hepsi mevcut.:KK48: Gerçi dambıl kollarıma kas yapmış onu kullanmıyorum bu ara.:KK48:Yürüyüş de güzel olur.:KK73:

Ben bildim bileli evde spor yaparım.Dambıl,plates topu,plates lastiği,plates çemberi,ip hepsi mevcut.:KK48: Gerçi dambıl kollarıma kas yapmış onu kullanmıyorum bu ara.:KK48:Yürüyüş de güzel olur.:KK73:
Benimde var canım hatta bunlardan var ama yapan yok.:KK70:Canım ben bu yıl böyle oldum :KK12:Önce sürekli yapardım:KK12:
twist_stepper_with_computer_hb_b6001.jpg 1009-ab-rocket.jpg

Bence çok büyük meziyet.Herkes yetenekli değil senin gibi.:KK52:
Yok be adra her insanin bir meziyeti vardır. Önemli olan bunun farkına varabilmek. Bende bi doktor,ogretmen,aşçı olamazdim mesela. Aslında benim hayalim ressam olmakti,güzel sanatlar fakültesini okumayi çok istedim. El becerim ve hevesim vardı. Babam taş koydu önüme. Para yokmuş o ışte,okuycakmisimda nolcakmis:63: bende bu ise yöneldim

Yok be adra her insann bir meziyeti vardır. Önemli olan bunun farkına varabilmek. Bende bi doktor,ogretmen,aşçı olamazdim mesela. Aslında benim hayalim ressam olmakti,güzel sanatlar fakültesini okumayi çok istedim. El becerim ve hevesim vardı. Babam taş koydu önüme. Para yokmuş o ışte,okuycakmisimda nolcakmis:63: bende bu ise yöneldim
Evet buna ben de inanıyorum ama işini iyi yapan var kötü yapan var.İnsan garip bir varlık.Eğitim alınca her işi başarabilir bence.Keşke izin verseymiş baban.İçinde kalmış.Yine olabilirsin istersen.

Evet buna ben de inanıyorum ama işini iyi yapan var kötü yapan var.İnsan garip bir varlık.Eğitim alınca her işi başarabilir bence.Keşke izin verseymiş baban.İçinde kalmış.
Evet,içimde kaldi:KK51: en büyük hayalimdi çünkü adra. hala aklıma geldikçe babamla kavga ediyoruz:KK12: son nefesime kadar yüzüne vurcam:63::KK70:

X