Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Hoşgeldin Harbi.

Bence de kıskanıyor.

Diyette ciddisiniz yani. Ben hazır değilim siz başlayın ben yetişirim size.
Ben de hazır olmayabilirim ama bir yerden başlamak lazımTamam sen bize ufak ufak yetişirsinAdra sizin orda havalar nasıl ehliyet için çalışıyor musunDün burda çok fena kar vardı sürücü kursu arabaları zincir takmış geziyorlardıİyi eğitim oldu onlara

Evet başlamak lazım ama canım istemiyor.Hava soğuk bugün.Karlar eridi.Son beş gün çalışırım.Arayacaklar benim de elim hiç gitmiyor aramaya.Çok soğudum.Gün yaklaştıkça stres oluyorum.Hatırlamak istemiyorum hiç.Zincirli hiç çalışmadım.Anayol olduğu için gerek olmaz herhalde.Kar yağmasın diye dua ediyorum zaten.

Tabi bırakmak olmazBundan sonra düğünler başlarSiz dikiyorsunuz değil mi
Evet,gelen giden çok bu ara. Yorulurum ufff evet biz dikiyoruz hatta toptan satisimizda var. Gelinlikcilere de dikim yapiyoruz yani
İyiyim canım sağol.

İşe gitmek iyi gelir sana.
kafa dagitma açısından Iyı de,çok yorucu

Yaza az kaldı daha ince kıyafetler giyince kilolar ortaya çıkacak
Ben de zincirli hiç kullanmadım
Yok canım merak etme bundan sonra daha kar yağmaz cenre havaya düşmüş zatenBu sefer olacak inşaallah

Yaza az kaldı daha ince kıyafetler giyince kilolar ortaya çıkacak
Ben de zincirli hiç kullanmadım
Yok canım merak etme bundan sonra daha kar yağmaz cenre havaya düşmüş zatenBu sefer olacak inşaallah
Dimi çıkacak körolasıcalar.Şimdi elmalı pasta ve çay içerken olmadı bunu söylemen.

Düşmüş mü iyi bari.Aminnnnnnnn inşallah.

Benim bacak problemim var bütün kış sürekli oturuncaOnlar çıkmasın ortaya
Afiyet olsun
Düşmüş çok şükür
O bende de var. Evde canım isteyince spor yapıyorum ama bugün üşendim.İp aldım atlarım diye bir kere elime aldım.

Biliyorum canımBen sorup hatırlatmak istemiyorum Evet onları soruyorumGelinlik diktireceğim sanki
çizimleri yapıyorum,motif çıkarıyorum islemecilerim var onlar işliyor. Çok yoğun olup işlemciler yetisemedigi zaman bende işleme yapıyorum. Aslında önceden yetişsiN yetismesin bende evde işleme yapiyodum. Fazla ise gelmedi vücudum error Verdi bileklerimde kist oluştu bıraktım bende mecbur kalmadikca yapmiyorum

Maşallah Hemşom ellerin dert görmesin işin çok büyük meziyetAllah kolaylık versin

O bende de var. Evde canım isteyince spor yapıyorum ama bugün üşendim.İp aldım atlarım diye bir kere elime aldım.
Komşular bişey demiyo mu kiz ay çocukluk günlerim geldi aklıma
Laleliii 1 Içeriye giiirrrr
Laleliiiii 2 ormandaki tilkiiii
Laleli 3 atlamasi güççç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…