Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

adana'da annem küçük çaplı bir araştırma yapmış dikim için 600-750 lira arasında fiyat vermişler kumaşlar hariç. yine de bilemiyorum gidip diktikleri gelinlikleri görmem lazım. ne çok iş bekliyor beni :/ forumda arkadaşlardan birinin eklediği bi gelinlik dikkatimi çekti
Eki Görüntüle 328180 bu da benim gelinliğin arkası $1119-2_489e05fe70.jpg benimkinin kuyruğu daha uzun acaba diğer fotoğraftaki gibi yaptırsam kır düğününde daha mı rahat ederim diye düşündüm? bir de ilk gelinlikte (beyaz olan) tül mü kullanılmış? duruşu nasıl sizce? taftadan korkmaya başladım çabuk kırıştığını söylüyor herkes ki fotoğrafta bile kırışık zaten gelinlik dikkat ettiyseniz.
beyaz diktireceğim uçuk pembe kuşak kullanacağım ona göre düşünebilirsiniz.

açıkçası bu kuyruk boyunun bir sorun oluşturacağını sanmıyorum.

tül etek meselesine gelirsek. benim şahsi fikrim tül eteklerin daha güzel olduğu yönünde, ancak bu üstle hangisini kullanmalı bilemedim. zamanım olunca bir shoplayım :KK70:

bu gelinliğin eteğinin iç katlarında neler var? tarlatan mı var acaba? beyaz gelinlikte katlar tülle verilmiş gibi duruyor da benimkini çözemedim

düğün de 21 haziran da olcak galiba o güne yer bulabildik istediğim yerler arasında en uygunu herkes için o yüzden 21i olacak sanırım. ayh içim şişti neye koşturacağımı şaşırdım :KK70:

Yakından bakalım :KK70:
1755_1526.jpg

1755_1527.jpg

Bence tarlatanı var bunun. Çünkü astarını görebiliyorum, öyle kat kat tül bir etek değil gibi.

benimki de taftanın altında direkt tarlatan mı acaba öyle çok basit durmaz mı ki sadece tafta ve tarlatan? taftanın altında en fazla bi de astar vardır heralde. taftanın üstüne tül de düşünsem mi diyorum pembe tafta iyi de beyaz tafta acaba astar gibi durmaz mı? ipek tülden kullansam altına da eteğin nasıl olur aceba sen shoplarsan bakarız artık :KK70:

i5430842_aqualily-jpg

Shopladım bile :KK70: Bana sorarsan tafta hali daha güzel. Tül biraz sıradanlaştırıyor modelini. Ayrıca kuyruğunu da olduğu gibi bırakmanı öneririm canım.

vuuu eline sağlık renkleri de ayarlamışsın :** tül evet sıradanlaştırmış bir sürü gelinlik var böyle tafta kalsın kuyruğunu da değiştirmeyeyim gospadina da değiştirme demişti :) yaka kısmı hafif degaje gibi sanki gelinliğin onu $63439164_10.jpg bu kesim yaptıracağım. kollar da bu elbiseninki gibi zaten yakası da yine elbisedeki gibi olsun.

gelinliğiniz şookkkk şekerrrr v çok güzel ama gelinlik secerken her ihtimali düşünmek lazım şahsen bn gelinliğimi secerken herşeyi düşündüm aile yapısı düğün mekanı bi de genel zevke hitap etmesi filan diyodum .... dum dum dum.... duma duma dummm :KK70: amaaaaa ilk beyendiğim rüüyaaaaalarımı süsleyen o süper gelinliğimi buldum provamdan sonra inş paylaşacağım fotomu :KK70: ama pudra renk traspaaran fiyonklu yaaaa cok sekerrr... bi de benim gelinlik de fransız dantel ve fiyonk üst modeli pronovias anfora tarzında ama alt kısımı buna benziyooreee yiiiiippuuu :KK70:

gelinliğiniz şookkkk şekerrrr v çok güzel ama gelinlik secerken her ihtimali düşünmek lazım şahsen bn gelinliğimi secerken herşeyi düşündüm aile yapısı düğün mekanı bi de genel zevke hitap etmesi filan diyodum .... dum dum dum.... duma duma dummm :KK70: amaaaaa ilk beyendiğim rüüyaaaaalarımı süsleyen o süper gelinliğimi buldum provamdan sonra inş paylaşacağım fotomu :KK70: ama pudra renk traspaaran fiyonklu yaaaa cok sekerrr... bi de benim gelinlik de fransız dantel ve fiyonk üst modeli pronovias anfora tarzında ama alt kısımı buna benziyooreee yiiiiippuuu :KK70:

valla ben hiç bir şeyde kendi zevk ve beğenimden başka bi şeyi düşünmedim diyebilirim :) tabii ki maddi konular ve sevgilimin beğenisi de önemli ama hiç kimse için istemediğim beğenmediğim bir şeyi yapmam da giymem de :) sen de öyle yapmışsın sanırım :) düğün kır düğünü olacak, gelin arabası, fotoğraf çekimi, gelinlik hepsi belli konseptte ayarlanıyor hatta davetiye bile :KK70: herkesin içine siner inşallah tüm hazırlıkları nihayetinde hayatta bir kere olması temenni edilen şeyler bunlar :)

Önceliıle çok farklı bir tarzın var bayıldım :)) Ama bence dikimin her aşamasında bulunsan yeri çünkü istemediğin tarzda kumaşlarla tam bir hayal kırıklığı yaşatabilir terzin. Umarım her şey gönlünce olur :KK70:

saol canım kumaşları terzimin isteği miktarlarda kendim almayı düşünüyorum. nişanlımın kardeşi kumaştan anlıyor ben de minenes başta olmak üzere bir kaç arkadaştan baya bilgi edindim bu gelinlikte hangi kumaşların kullanılması gerektiği konusunda. yine de dediğinde haklısın dikimde de başlarında olmam gerekiyor ki istediğim gibi bir şey ortaya çıksın allah korusun iş işten geçerse yeniden uğraşmak zorunda kalabilirim.

beğenmene çok sevindim bu arada :)

$ayakkabı.jpg bugün limango'da şu ayakkabıyı beğendim de 50 lira diye cesaret edip de alamadım :KK70: çok topuklu ve rugan rahatsız etme ihtimali çok yüksek. bu tip bi ayakkabı alıcam ama kuşakla uyumlu ekleyeyim de bakanlara fikir olsun :))

tatlm gelnlk süper beğendiğin aksesuarlar ayakkabılarn herseye bayıldm tek kelimeyle materinanın ekledği duvak çok hoşuma gitti benm ama bence çiçekli topuzun yanında bi taç da çok hoş olabilir çünkü gelinliğinin üstü baya ayrıntılı altı sade olduğundan belki sade bi duvak da hoş durabilir..zaman yaklaşssın daha da hızlanır bu beyin fırtınalarııı:KK69:

ben bunu nasıl gözden kaçırmışım hayret. çok çok güzel. içinize sinen bir şekilde diktirip mutlu mutlu giyersiniz umarım.

gelinliği ilk gördüğümde "acaba eteği tülden mi olsa" diye düşünmüştüm; ama sonra minenes'in fotoşokladığı halini gördüm. tafta hali daha güzel. duvak için de zaten olabilecek en güzel örnekler konmuş =)

fakat etek bana çok bir boş geldi niyeyse. hani ben de öyle kalabalık şeyleri seven bir insan değilim ama ufak bir oynama gelinliği uçuracakmış gibi bir his var içimde (gerçi etek tül mü olsa düşüncemin hüsrana uğraması çok da öngörülü olmadığımı gösteriyor =)) nasıl bir oynama yapılabilir onu da bilemedim. neyse, demek ki oluru bu haliymiş bu gelinliğin. şahaneymiş meğersem.

:)) beğenmenize çok sevindim. tül hali benim de pek hoşuma gitmedi oysa bu sene tül çok moda yine de emanet durdu sanki. bir de sıradanlaştırdı gelinliği diğerlerinden ayıran bi yönü kalmadı. umarım içinde çok güzel olurum biraz daha zayıflarsam iyi de bi terzi bulursam güzel olacağını düşnüüyorum. inşallah üzerimdeki fotoğraflarını koymak da nasip olur :))

Eki Görüntüle 332849 bugün limango'da şu ayakkabıyı beğendim de 50 lira diye cesaret edip de alamadım :KK70: çok topuklu ve rugan rahatsız etme ihtimali çok yüksek. bu tip bi ayakkabı alıcam ama kuşakla uyumlu ekleyeyim de bakanlara fikir olsun :))

Çok hoş ve hesaplıymıs ama denemeden almak sorun yaratabılır cnm. Mutluluklar dilerim.

şu ana kadar gördüğüm gelinliklerin içindeki en güzllerinden biri hattaha sana nişan kıyafeti yapabilirim demiştim ya hakaret olur bende düğün için hayal ediyorum şimdilik benimde hayalimi süslüyor senin yaptıracağını sabırsızla bekliyorum canım burdaki fikirler hepimize referans olur bellanının saç modeli çok güzel örgü ve taç ayrıntısı beni benden almıştı muhakak bu gelinliğede o saç yakışır ve çok şık olur canım

şu ana kadar gördüğüm gelinliklerin içindeki en güzllerinden biri hattaha sana nişan kıyafeti yapabilirim demiştim ya hakaret olur bende düğün için hayal ediyorum şimdilik benimde hayalimi süslüyor senin yaptıracağını sabırsızla bekliyorum canım burdaki fikirler hepimize referans olur bellanının saç modeli çok güzel örgü ve taç ayrıntısı beni benden almıştı muhakak bu gelinliğede o saç yakışır ve çok şık olur canım

:KK70: ay inşallah güzel olur canım ya. böyle yeniden dikimlerden korkmuşumdur her zaman ama napıym türkiye'de satılmıyor bile bu marka :KK43: en azından ben tecrübe edinmiş olurum inşallah sen de diktirmek istersen sana yardımım olur belki seninki daha iyi olur böylelikle

henüz de bi gelinlikçiyle konuşmadım yarın nişanlanıyorum o aradan çıkmadan kafamı dağıtmak istemedim. yarını bi atlatayım da pazartesi salı adana'da gelinlikçi ve mobilyacı dolaşıcam nişanlım da burdayken hazır. belki o beğendiklerim gibi ama daha kibar mobilyalar bulabilirim yemek odam için :))

X