Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

$1119-2.jpg $1119-3.jpg bak böyle etek kısmı diğer fotoğrafta tam görünmüyordu

saçıma tam nasıl bi şey bulamadım da $DSC04508.jpg şöyle bi taç olabilir mi acaba? deli gibi mi olurum yoksa :KK70: ya da casual updos dedikleri var ya ondan yaptırayım diyorum. örgülüsü çok moda bu aralar bakınız:

$images (6).jpg $images (5).jpg $indir.jpg

bunlar da diğer istediğim model saçlar

$images (4).jpg $images (7).jpg $images saç.jpg zaten bu aralar casual saç çok moda her türlüsü. blake lively stayla :KK70:

ben çok aramıştım, bulamamıştım tek halini. sen ne kadar uğraştıysan bulmuşsun.

1119-3_c1ffff03b0.JPG

1119-2_489e05fe70.JPG

canım beğendiğin saç modelleri çok güzel. ama taç kullanmak ve duvak kullanmamak olayını bilemedim, ben duvak çok seviyorum çünkü. bence kararını biraz da malzeme belirlemeli. eğer çok güzel yapma çiçekler bulabilirsen taç kullanırsın, içine tam sinen birşey olmazsa duvak da düşünebilirsin...saç konusunda pek bilgili değilim, malum başörtülü olduğumdan bu konuda araştırma yapmadım :)

duvak için gelinliğin üst kısmındaki tül üstü çiçekli kumaş nasıl olur?. eteği çok sade zaten uzun bi duvak kullansam bu tülden böyle çiçekli çok abartı olmaz di mi? etek sade diye bu duvağı düşündüm fazla mı olur yoksa?

hem sen daha büyük çözünürlükte bulmuşun fotoğrafları bak :KK70: hemen kaydettim :KK70:

Son düzenleme:
Dediklerinden bana şöyle bir ilham geldi. Gördüğüm gelinliklerden en sevdiklerimden biri, Bella'nınki. Onun da sırtında çok güzel bir detay vardı ama duvak kullanmıştı. Sen bu modeldeki gibi seyrek tülle bir duvak kullanırsın. Hatta duvak tokan gelinlikteki çiçeklerden olur, duvağın sırtında değil ama yere doğru çiçekler başlar, yere yaklaştıkça çoğalacak biçimde. ps ile birşeyler yapmaya çalıştım, pek başarılı olmadı ama demek istediğimi anlatabilir. bu arada Bella'nın saçı ve makyajı da tam sana göre:

ayyyy heveslendim şimdi, gelsen de burada istanbulda mı diktirsek yaaaa :KK70: :KK70:

bellaface.jpg

bella-swan-gallery.png

i5376827_cicekli-toka.jpg

i5376826_cicekli-duvak.jpg

Canım senin bu duvak işin bir muallakta ya, ne geldi aklıma bak; şimdi düğünlerde çeşitlilik ve gelinin rahat edebilmesi açısından bir süre takıldıktan sonra rahatlıkla çıkartılabilen duvaklar da oluyor... Gelin istediği zaman uzun duvağı çıkartıp, kısa duvağı ya da başka bir aksesuarı takabiliyor. Ki ben de düşünüyorum bunu. Nikah anında filan bu tür bir duvak kullansan da, daha sonrasında duvağı çıtçıtlarıyla çıkartıp çiçeği taksan nasıl olur diye düşündüm... :26: Hem sırt detayın da gözden kaçmamış, gözükmüş olur... :KK34: Bu da naçizane bir fikir tabi, söylemesem olmazdı. :KK17:

Gerçi sonradan farkettim minenesin fikrini, bu da güzel bir fikir... :) Düşünebilirsin bence.

minenes buarada diğer topicte cevabından sonra yazmıştım fakat görmemiş olabilirsin, buraya da yazayım

"Cevap için çok teşekkür ederim minenes, genel olarak nasıl bir model istediğimi biliyorum fakat modeli tamamıyla kafamda oturtmuş değilim. Yakın zamanda size danışacağım şeyler olacak, biraz başınızı ağrıtacağım gibi görünüyor... " :KK17:

Son düzenleme:
yazını yeni gördüm tatlım paylaştığın gelinlik çok hoş ama bir iki değişiklik yapılabilir tabi herkesin dediği gibi kumaş çok önemi inşallah her şeyi tatlı tatlı içine sindiği gibi yaparsın bende duvak önerisinde bulunayım bide bir arkadaşın bahsettiği gibi seyyar duvak çok mantıklı geldi banada rahat olman açısından saç modellerinden de yanlara doğru örgülü bir model var çok şık $Tanju-Babacan-Tesettür-Gelinlik-Modelleri-3.jpg $Tanju-Babacan-Tesettür-Gelinlik-Modelleri-13.jpg o duvaktaki parçalar senin modelindeki parçalar gibi olabilir tabi bu kadar uzun duvak olmaz sanırım

gelinliğini çok beğendim canım. Orjinal ve şık ayyrıca romantik bir seçim. Çok doğru bir seçim yapmışsın inşallah içinde çok güzel olursun.

çok zevklisinn çok begendim detyalrı bile ğüsel

teşekkürleeeer:KK16:

Canım senin bu duvak işin bir muallakta ya, ne geldi aklıma bak; şimdi düğünlerde çeşitlilik ve gelinin rahat edebilmesi açısından bir süre takıldıktan sonra rahatlıkla çıkartılabilen duvaklar da oluyor... Gelin istediği zaman uzun duvağı çıkartıp, kısa duvağı ya da başka bir aksesuarı takabiliyor. Ki ben de düşünüyorum bunu. Nikah anında filan bu tür bir duvak kullansan da, daha sonrasında duvağı çıtçıtlarıyla çıkartıp çiçeği taksan nasıl olur diye düşündüm... :26: Hem sırt detayın da gözden kaçmamış, gözükmüş olur... :KK34: Bu da naçizane bir fikir tabi, söylemesem olmazdı. :KK17:

Gerçi sonradan farkettim minenesin fikrini, bu da güzel bir fikir... :) Düşünebilirsin bence.

minenes buarada diğer topicte cevabından sonra yazmıştım fakat görmemiş olabilirsin, buraya da yazayım

"Cevap için çok teşekkür ederim minenes, genel olarak nasıl bir model istediğimi biliyorum fakat modeli tamamıyla kafamda oturtmuş değilim. Yakın zamanda size danışacağım şeyler olacak, biraz başınızı ağrıtacağım gibi görünüyor... " :KK17:

evet evet benim de aklımda dediğin duvaklar. nikahımız istanbul'da olucak, orda da giyicem gelinliğimi de orda duvak çok problem değil, düğün gibi olmıcak pek yemekli nikah gibi olacak daha çok onçin duvak farketmiyor çok fazla. ama düğünde mekana girerken duvağı takıp sonrasında çıkarıp aksesuar takabilirim dediğin gibi.

yazını yeni gördüm tatlım paylaştığın gelinlik çok hoş ama bir iki değişiklik yapılabilir tabi herkesin dediği gibi kumaş çok önemi inşallah her şeyi tatlı tatlı içine sindiği gibi yaparsın bende duvak önerisinde bulunayım bide bir arkadaşın bahsettiği gibi seyyar duvak çok mantıklı geldi banada rahat olman açısından saç modellerinden de yanlara doğru örgülü bir model var çok şık Eki Görüntüle 320754 Eki Görüntüle 320755 o duvaktaki parçalar senin modelindeki parçalar gibi olabilir tabi bu kadar uzun duvak olmaz sanırım

bu eklediğin ilk fotoğrafın ikinci kısmındaki duvak mesela minenesin dediğinin tam tersi. benim de hoşuma gitti minenes'in fikri fotoğrafta da gayet güzel görünmüş. ince bi duvak sırt detayını kapatmaz ucunda giderek sıklaşan detaylar da gelinliği tamamlar hem de duvaksız gelin olmamış olurum. :KK75:

Dediklerinden bana şöyle bir ilham geldi. Gördüğüm gelinliklerden en sevdiklerimden biri, Bella'nınki. Onun da sırtında çok güzel bir detay vardı ama duvak kullanmıştı. Sen bu modeldeki gibi seyrek tülle bir duvak kullanırsın. Hatta duvak tokan gelinlikteki çiçeklerden olur, duvağın sırtında değil ama yere doğru çiçekler başlar, yere yaklaştıkça çoğalacak biçimde. ps ile birşeyler yapmaya çalıştım, pek başarılı olmadı ama demek istediğimi anlatabilir. bu arada Bella'nın saçı ve makyajı da tam sana göre:

ayyyy heveslendim şimdi, gelsen de burada istanbulda mı diktirsek yaaaa :KK70: :KK70:

bellaface.jpg

bella-swan-gallery.png

i5376827_cicekli-toka.jpg

i5376826_cicekli-duvak.jpg

evet ya süper fikir bu olabilir, gayet güzel durmuş ince tül duvak ki benim gelinlik de tül olacak dantel değil. ben de çok istiyorum orda diktirmeyi :/ modaevleri daha güven veriyor bana adana'dakilere göre psikolojik olabilir ama istanbul'Da diktirsem kendimi daha iyi hissedeceğim muhakkak. o zaman da prova sorun olacak işte. ne kadar da olsa güvenemem gidip bakmak kontrol etmek isterim dönüşü yok sonuçta. nebleyim ya çok kararsızım nerde diktireceğim konusunda :/

$377392_345012822193894_100000555372661_1302399_651875618_n.jpg

bakınız bunlar meselasında olabilir gibi. tabii buket top gibi olmıcak böyle daha küçük bi buket böyle de bi taç. kuşağın pembesinde ikisi de? ama saçım kısa nasıl olur ki acaba? bi de böyle taç kullanırsam saçımı toplayamam buhran geçirir miyim ki? bu sıcak beni korkutuyor ya hu :/ eylülü beklemek de istemiyorum ramazanı evimde geçireyim diye huff ne zor işler

bi de büyük resim eklemeyi öğrenirsem iyi olcek :KK70:

$377392_345012822193894_100000555372661_1302399_651875618_n.jpg

Son düzenleme:
Canım bak ne buldum ben :) Görünce hemen senin istediğin gelinlik modeline yakıştırdım... Gelinlikteki ve duvaktaki çiçek ayrıntılarına bak, fikir olur diye ekliyeyim dedim hemen.:21:

$romantic-wedding-dresses-2012.jpg

aa çok hoş hem de ince sırtımı kapatmaz. bunun arkadan fotosu yok mudur acaba ya:/ benim anladığım uçlarda kullanılmış minenesin dediği gibi ama ilkinde saçının oralarda da var o nasıl anlamadım :/

aqualilly'cim saclarinda da cicek kullanmayi istemistin diye su modelleri buldum (ikinci buyuk cicekli sac modelinin buyuk ciceklerini cikar, topuzun ustundeki dantel yerine de duvagin eteklerindeki ciceklerden bir iki tane varmis gbi dusun, hatta du ugrasma 3. fotografta anlatmak istedigim cicekler var :KK1:)

[url=http://VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüs/c25MCx][/URL]

bu da ince duvaklar ( ilki20$mis hatta)

Son düzenleme:
Mesajla gönderdiğim linkler açılmamış meğer ya :KK43: Neyse tekrar denke gelirse gönderirim ben yine. Bak canım şimdi de şunlara rastladım, ekliyeyim dedim hemen.

$Romona-Keveza-2012-Wedding-Dresses-05.jpg

$Terry-Fox-Wedding-Dresses-02.jpg

$Yumi-Katsura-Japanese-Wedding-Dress-Designer-15.jpg

Son düzenleme:
bugün tunalizle görüştüm kumaş hariç dikime 1000 dediler çok değil mi ya :/ bana çok geldi valla pazarlık nasıl yapılır öğrenmem lazım artık yoksa iyi kazıklanırım ben bu gidişle :KK70:D

X