Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

iyi akşamlarr
ne fenaa etti bu grip beni yataktan çıkamadım saatlerce ama biraz doping yapıp kalktım içim rahat etmiyo çünkü tubikimin dediği uygulamaları indirdim tele biraz yatarken onlara baktımm
şimdide hakan dede videolarını izlicem sonra soru çözücem

görüşmeme gelince evimin yakınında özel bi okuldaydı bi tanıdık bulmuştu ama gidip konuştum çok sehayat edicekmişiz yurt içi değil yurt dışından falan bahsedince böle oldum ben ondan dolayı ben yapamam dedim bugün verdim çalışma kararını acelesi yok bakalım ufaktan bakınıcam netten falan kafama uygun bulursam başlıcam bulamazsam bölee devamm artık
tubikim doğru demişsin valla çalışırken ne çokk çalışıodum yaa iş yerinde bile evden çok çalışıyodum daha çok çalışıyım kafam rahat olsun diye işi bıraktım daha beter oldummm
hayırlısı bakalımm artıkınnnn

hadi öperimmm sizi izlimm ben videolarıı sizde çalışın emiii yapalımmmm kazanalımm başaralımmm

günaydın güzelliklerrrr,

hayırlı cumalar herkese, Allahım bugün dualarımızı kabul etsin inşallah, topiğimiz için dua edicem bugün

pınarım balayına antalyaya gidiyoruz düğünün hemen ertesi günüsü, 5 gece 6 gün kalicaz dinlenmek istiyorum bol bol..dediklerine de katılıyorum inşallah çok güzel ve huzurlu geçer
bu aralar rüyalarıma giriyor düğün telaşı, mesela geçen gün balayına gitmeyi unutuyoduk rüyamda, aaa uçak kaçtı falan diyoruz, gidemiyoruz Yarebbim sürekli böyleyim bu aralarrr normalmidir bunlarrr?

sibelim canım geçmiş olsun dinlen bol bol ve c vitamini takviyesi yap.. en iyi ilacı dinlenmek.. iş için de içine sinmediyse boşver canım, Allah daha güzel kapılar açar inşallah inanıyorum

Günaydıınnnnnnnn

Hayırlı Cumalar canlarım ciğerlerim Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaAllah..

Pınarım, Sevdicek benden sonra kayıt yaptırdı ondan olabilir bide kayıt yaparken ordaki çocukla baya muhabbet etmiştik biz

Bana 1200 yaptığı için Sevdiceğe 1100 yapmış

İlk başlarda beraber oturuyoduk ama benimle hiç ilgilenmiyo zaten derste

Bende artık ondan ayrı oturuyorum çok çalışkan bi öğrenci olduum için en önce tek başıma oturuyorum ben o arkada

Bende akşam yine Tarih çalıştım notlarım bissürü olduuu, bu akşam son kez okuyup Osmanlıya başlıcam

Pazarteside derslerim başlıyo yine, hayatımda derse girmek için hiç bu kadar heveslenmemiştim.

İyi ki dershaneye başlamışım diyorum, gerçekten bana çok faydası oldu. Bide artık Pazar günleri hep etüte gidicem

Bugün de müdürüm yok iş yerinde biraz ders çalışabilirim belki
En azından internetten soru çözerim

Hadi öptüm hepiciğiniziiii

selam kızlar. hayırlı sabahlar.. hayırlı cumalar.. 3 gündür çalışıyorum. hafta sonları çalışamıcam. hafta içi inşALLAH yeni konumla devam edicem..
kırtasiyeden sarı karton almıştım. kartiviztten birazda minik kesmiştim kare çeklinde.. facede kpss sayfalarında çıkan bilgi soruları tarih soruları vs bilmediklerimi arkalı önlü not alırdım. bitarafa soru bir tarafa cevap.. böylece eksiklerimi otobüste okuyordum..
x yayıncılık tarih ve çoğrafyada ideal otobüs için:) minik insan yanında taşıyabiliyor.. çokta güzel açıklanmış tavsiye ederim..

siboş, eger evdeysen bununr ahatlıgıyla geç kalkıyorsan evi toparlıyorsan gelen misafirleri ağırlama gibi bir görevin varsa zor ben sınava 2 ay kala cuma günleri işe gitmiyordum. hergün evden çıkıp saat 8de kütaphaneye giderdim.. sıcacık mis gibi ortam.. öğlen 12 olurdu molamı verirdim azcık hava alırdım... ders çalıştıgımdada 5 10 dk molalarım olurdu..
bence bunu deniyebilirsin.. ya kendini düzene oturt yada kütaphane git..
kpss yeni kayıtlarda başladı haberiniz yok sa olsun ben işe başlamanı istemiyorum açıkcası ama evdede çalışmamazlık yapma

tuğba sen erkek arkdaşınlamı dersaneye gidiyorsun ayakların koşa koşa gidiyordur

eyeliner şuan msj yazma bölümündeyim stciklerini görmüyorum evli nişanlı musun bilemedim.. eger hala düğün olmadıysa imam nikahın olmadıysa, imam nikası sırasında edilen dualar geri çevrilmezmiş. burdaki hatunlara et dicektim

herkesin hakkında hayırlısı

canım şuan nişanlı bi hatunum, eylülde evliler kervanına katılıciimmm inşallahhh öyleyse eğer ederim tabikii

tubik ay ben de gideydim sevdicekle yavv, özendim şimdi

Günaydinnnn

Naberler

Bu saat oldu daha derse baslayamadimbide size bakip sonra baslayayim didim

Ayçam bizde düğünün ertesi günü gittik hemen bizimd antalyaydiuyuyup kaldiğimız için otobüsü kacirdik
Senin rüyalar bende gerçek oldu yani sabah 8.30 da olursa otobüs böyle olur tabe

Giderken otobüs dönüşte uçak kullanmıştık.ilk otobüs kacinca yeniden bilet alıp gitmiştik

Rüyalar çooook normal.bilincaltinin oyunlariben hala görüyorum vakit gelmişsacim yapilmamis falan.ayakkabim kayboluyor.ya da düğüne kimse ggelmemiş.

Ohooo neler neler yani

Bugün bende bi yere gorusmeye gidicem is icinbakalim hayirlisi

Neyse diğer kelebekler öperim sizi de

Bide Berfin sen ne calisiyon:26:

bende DGS başladım. mühendislik istiyorum :26:

selamlar hayırlı cumalar rabbim dualarımızı kabul etsin öncelikle
ayçaammm ne güzel yaa balayı falan oh herşey hazır mislerrr gibii çabucak gelir inş o günler
güzel dileklerin içinde teşekkür ederimmm bebekimmm

berfooo sen biliosun işte kpss daha çok çalışıyım diye birden karar verip çıktım annem babam çalışıyo ondan bütün işler bana kaldı evdeyim diye öğlenlere kadarda yatmıyorum hiç yemek bilmeyen ben iş başa kalınca neler neler öğretti evin tüm sorumlulugu üzerime kaldı birden annem babam da sağolsunn taa eylüldeki sınava şimdiden mi çalışılır diyo ondan pek umursamıyolar beni çalışma boşver diyolar kısaca biraz sorunlu dönemden geçiyorum ondan bi işe giricem olmuyo çünkü böyle akşam en azından işten gelip adam gibi çalışırım diye düşündüm yinede hayırlısı bakalım

pınarımm inşallah güzel geçer seninde iş görüşmen kuzummm

şimdi yeni bitti işlerimmm duştan çıktım hopp pc ye geçtim hakan dede dinlicemm sonra soru çözücem öptüm sizi

Son düzenleme:
Az önce İslamiyet Öncesi soru çözdüm netten hala yanlışlarım çıkıyo

Daha kaç yüz kere çalışmam lazım acaba aynı konuya. Gerçekten bende bir sorun olduğunu düşünmeye başladım artık

Ve böyle oldukça hevesim kırılıyo Çok takmaya başladım kafama sınavı

İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız bebeklerim

kuzum iyiki geldin yaa
tarih miiii islamiyet öncesi daha ayrıntı istiyor, ben de yapamıyorumm.. yapabildiklerini yapmaya çalış çünkü islamiyet öncesinde 1 soru gelir zaten, sen çoook çalışırsın ama gider bir medres kervasaray veya birinin adını sorar atıyorum ki, o yüzden sıkma canını şans işi birazda.. inkilap dha çok bakmaya çalışıyorum ben çünkü mesela kurtuluş savaşından 3-4 soru geliyor.. sıkıntı yapma kendineee

sibelkomm vallahi çoğu seyi hallettik aslında bir tek ev tutucaz işte, ona da daha var

Ayçam kafamda o kadar çok şey var ki bu ara. Sanırım ondan böyle unutuyorum çalıştığım şeyleri

Bende ilk konuları artık bitirip Osmanlıdan sonrasına vermek istiyorum kendimi.

Pazartesi dershane başlayacak yeniden. Başlayana kadar geldiğimiz konuları tekrar edip birazda ilerlemek istiyorum ki dershane tekrar niteliğinde olsun

Daha coğrafya-vatandaşlık var. Allah'ım sen yardım et..

canım benim sıkma kendini, halledersin sen, çalışıp elinden geleni yapıyosun tarihi halledersen gerisi zaten hallolur.. coğrafya mesela yoruma dayalı da sorular oluyor, atıyorum nufüs yerleşme konusu 3 soru falan geliyor va mantıken de yapabilirsein, grafik okuma mesela bunlar çok rahat yapılır.. vatandaşlık biraz ezberdir ama o da sınava yakın daha rahat hallolur.. benim nacizane fikirlerim tatlım bunlar.. yaparsın sen kpss çok uzun bir süreç ve inanki çalışınca Allah yardım ediyor ben 2011 de mezun oldum o yıldan beri çalışıyorum bak,hala çalılıyorum ama sonuçlanacak çok yakında inanıyorum

kazanıp yerleşincede ver elini gezemeler tozmalar ohhh..istanbul kazan biz kepçe valla.. sevdiceklerleee missss

İnşallah Ayçam çok istiyorum Coğrafyada ilk konulardan sonrası bana da kolay geliyor zaten. İlk konularda karışıyo herşey

Mantık sorularında genelde hatam çıkmıyo zaten şükürler olsun. Dershaneye başlarken en korktuğum ders Matematikti benim yahuu noldu bana böyle

Vatandaşlık zaten Coğrafya bittikten sonra başlayacak dershanede de. Şimdi ona bakıp kafamı karıştırmak istemiyorum :44:

Bizim gezme konuları da biraz sıkıntı. Kafam ondan da dolu zaten Sevdicek makinist oldu şimdi. Belli bi çalışma düzeni

olmayacak. Yani 3 vardiya çalışacak ve hafta sonu falan sabit tatili yok Ben memur olmayı ikimiz daha çok zaman

geçirebilelim diye istiyodum. Şimdi de dershaneye geliyo ama ders çalışmıyo mesela. Buda haliyle benim de hevesimi kırıyo

Ayy ne dertliymişim yahuu
Negatif düşünmek yookk pozitif oliciiimmm

olsun tatlımm, 3 vardiya çalışacaksa siz de ona göre planlarsınız hayatınızı, mesela gündüzcü olduğunda planlarınızı yaparsınız , gececi olduğunda sende ailene arkadaşlarına evine vakit ayırırsın.. sonuçta evimizi kuralım da herşey zamanla rayına otururu diye düşünüyorum..
benimde mesela nişanlıma göre çalışma saatlerim daha farklı..erken başlayıp erken bitiyo onun mesaisi, benim geç naşlayıp geç bitiyo, çabamda bu yüzden aslında.. ama herşey hallolur diye düşünüyorum pozitif olucazzzzzzz

bugün iş çıkışı karşıya geçiyorum bakalım metrobüs çilesi beni beklerrrrr

Ayçamm iyiki varsın, varsınız

Çok içim sıkılıyodu sabahtan beri nasıl iyi geldin varyaa

Akşamda metrobüs çok kalabalık oluyo yahuu İnşallah rahat rahat geçersin kuzum

Ayçamm iyiki varsın, varsınız

Çok içim sıkılıyodu sabahtan beri nasıl iyi geldin varyaa

Akşamda metrobüs çok kalabalık oluyo yahuu İnşallah rahat rahat geçersin kuzum

ne demeeekkkk

artık alışkanlık oldu ben de metro metrobüs, haftasonları geçiyorum genelde ya yolların cengaveri oldumm

Meyaba kuzularrııımm

Ne güzel bol bol dertlesilmis bugün

Tubikiiimmm ben de fikrimi soylim istedim gecen gün de ben yasamıstim ayni şeyi biliyosun neden hala netlerim düsük geliyor diye üzülüp süzülmüştüm

Ama çok normal bunlar daha konu eksiklerimiz var bi konu tamam anladim artik desek bile aklimiz defter degil ki herşeyi kaydetsin bi yere..kaydetse bile yeni bilgi gelince diğerini atiyor iste beynimiz yanlis yapiyoruz biz de maalesef

Önemli olan bunlar karsisinda yılmamak!

Bu sinavı sonuna kadar calisan umudunu koruyanlar kazanacak

Vazgeçme !erkek arkadasin vardiyali olabilir benim Esim de öyle.3 vardiya calisiyor.

Ben seviyorum artik alistim çok şükür.bi hafta aksam evde olmuyor mesela ohh keyif benim yemek derdi yok çay fasli yok meyve fasli yok istediğimi yapiyorum evde

Bi hafta gece yok o zaman tüm gün beraberiz cop atmaya bile beraber iniyoruz

Bi hafta sabah gidiyor bu en normaliama bunda da erkenden yatiyorhadi uyuyalim sabah zor kalkiyorum diyor

Hepsinin zorlukları ve kolayliklari var her iste olduğu gibi

Ekmek aslanin agzinda çok şükür isleri var

Bizde memur olduk muuuuuuuu

Berfin sana da maşallah canim calismak her zaman en iyisi insani dinç tutuyor inşallah muvaffak olursun

Ve efenim bendeniz bugün gittiğim isi kabul ettim:26:sartlari iyidi napiyim:26: daha evvel gorusmustuk zaten olumlu sonuclanmis.baktim saat olarak dersaneme engel değil..

İs olarak tam benim istediğim gibi ders calisma ortami da bulucam orda

Zaten part-time calisiyordum bi yerde fulltime da yürütürüm insallah:26:

Hayırlısı herseyin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…