Göz Makyajı Antalya da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ilknurilknur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
32
0
Antalyaya yeni geldim kızlar kaşımı aldırabileceğim, bu konuda güvenebileceğim birine gitmek istiyorumm.. yardım edin acillll.. ena güzellik salonuna gittim gül diye bir bayan aldı çok kötüydü yaa hiç beğenmedim.mafoldumben

canım ben uzun zamandır bu yüzden kendim alıyorum walladaha önce bi arkadaşım kuaför mustafada aldırıyodu onun istediği gibi alıyodu bayan gerçi artık o bayanda orda olmayabilir ama çok fazla geleni gideni olan bi kuaför ondan belki orda çalışanlar daha tecrübeli olabilir

Kuafor donerciler çarsinin tam karsisinda bi is hani var oranin birinci kati zaten karsidan karsiya geçerken gorursun kocaman mustafa yaziyo zaten walla bayanin adini bilmiyorum ama git azcik baslarinin etini ye:))))) o zaman surekli sana sorarak ve dikkatli aliyor bu sayede de isteklerini goz onunde bulunduruyorlar giriste dersin iyi kas alan ve beni dinlicek birini istiyorum diye bayana da soyle lutfen dikkatli ve iyi alin diye zaten kalabalik ve adi olan bi yer yanlis bir adim atmaya korkarlar :)))

X