Annesine düşkün eş

cagdat

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
5
1
41
Merhaba kızlar,
Daha önce burada hamilemiyim diye sizinle fikir alışverişinde bulunurken şuan boşanma için buradayım.Ne garip…
Çekişmeli boşanma davası açtı eşim.bende avukat tuttum dilekçe ve deliş aşamasındayız.
Ben 41 yaşındayım ,eşim 48 yaşında ,Herkes yaşını başını almış derken .Eşimim bir annesi sevgisi ortaya çıktı sormayın.
Evlenmeden önce annesinden ayrı yaşayan ve annesini 3 haftada bir gören adam 48 yaşında evlenince annem de annem,kızkardeşleirmde kızkardeşlerim oldu ve ben bunu hiç anlamadım.
Bana annesinin melek olduğunu ve onu sevmem gerektiğini söyleyip baskılara başladı.
Ben anneni sevmiyorum dedim,sana iyi olabilir ama ben annenin iyi olduğunu düşünmüyorum ama senin için sorun çıkarmam ,neyse saygısızlık yapmam senin için dedim ve kız kardeşlerin içinde geçerli dediğim halde benim annemi bir insanın sevmemesi imkansız dediğinde ne oluyor ya demeye başladım:
Daha 1 yıllığı bile tam doldurmadık evlilikte,
Ve annesi yüzünden bana hakaret mi etmedi,kız kardeşleri yüzünden kavga mı çıkmadı.Ben ailesinin sevmiyorum bunu söyledim zorlada sevdirmezsin dedim.Buarada ailesine karşıda bir tartışmam vs yok.
Evde kendi aramızda tartışma sadece.Sonra olay büyüdü büyüdükçe ben ailesinden uzaklaştım sonra neden uzaklaştın oldu iyice sarpa sardı.
Sonunda ben ailenden nefret ediyorum artık yeter dedim.Annesi çok sinsi bir kadın,kız kardeşleri de öyle,Örneğin en basit örnek ! beni aramıyor,eşini arayıp beni soruyorlar güya ben çalışıyormuşum güya beni rahatsız etmek istememişler,sesimiz soluğumuz çıkmıyormuş.
Eşim annem aradı selamı var sen yoğunsun diye seni rahatsız etmek istememiş diyor,bende diyorum ki kimse elimden telefonu almıyor,8 saat telefonum bir dolapta kitli değil ne alaka diyorum.
İşte benim annem böyle mükemmel diyor.
Kadın durduk yere haftaiçi arıyor Eşimi pazar size gelecektik ama dinlenirsiniz diye gelemedik diyor.
Adam başlıyor sen bu kadınını niye sevmiyorsun diye!!!
Bende diyorum ki beni niye aramıyor,madem gelecekler bana niye yazmıyorlar.evde duruyoruz akşam beni aramıyorlar kardeşleri veya annesi arayıp karın yorgundur arayamadık napıyorsunuz diyorlardı.
Eşimde benim ailem mükemmel diye işi uzattı da uzattı.
Bende artık nefret ettim.numaralarından ki annesi ve ailesi için şiddet bile gördüm .Ailemi ağzıma alma diye.
Bende artık en sonunda delirdim ve annesi, kız kardeşleri özellikle annesi hakkında eşime olmadık küfürler,hakaretler ettim.
Eşim de bunun üstüne boşanma davası açmış.
İlk 9 ocakta benim haberim olmadan avukata vekâlet vermiş sonra vekâleti geri geçmiş bunu dava dosyasında yeni gördüm. Adam daha 5 gün önce bana sana deliler gibi aşığım diyordu meğer adam 9 ocaktan beri boşanmayı düşünüyormuş.
Neyse herşeyi atlatabilirim ben.
Annesi hala iyi değil ve hala sevmiyorum o kadını ve kız kardeşlerini.Net
Eğer eşiniz annem diyorsa ve kayınvalideniz ve görümceleriniz iyi .masum yani bana davrandıkları gibi davranıyorlarsa tedbirinizi alın.
Boşanıyoruz boşanma nedeni Annesi için eşime söylediğim sözler
Umarım annesi oğluyla,kız kardeşleri abisi ve kendisi kendi ile gurur duymuştur

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,
Daha önce burada hamilemiyim diye sizinle fikir alışverişinde bulunurken şuan boşanma için buradayım.Ne garip…
Çekişmeli boşanma davası açtı eşim.bende avukat tuttum dilekçe ve deşil aşamasındayız.
Ben 41 yaşındayım eşim 48 yaşında ,herkes yaşını başını almış derken .EŞimin bir annesi sevgisi ortaya çıktı sormayın.evlenmeden önce annesinden ayrı yaşayan ve annesini 3 haftada bir gören adam 48 yaşında evlenince annem de annem,bacılarımda bacılarım oldu hiç anlamadım.
Bana annesinin melek olduğunu ve onu sevmem gerektiğini söyleyip baskılar başladı.
Ben annemi sevmiyorum dedim,size iyi olabilir ama ben annenin iyi olduğunu düşünmüyorum ama senin için sorun çıkarmam ,neyse saygısızlık yapmam senin için dedim ve kız kardeşlerin içinde geçerli dediğim halde benim annemi bir insanın sevmemesi imkansız dediğinde ne oluyor ya demeye başladım:
Daha 1 yıllık evliliğiz annesi yüzünden bana hakaret mi etmedi,kız kardeşleri yüzünden kavga mı çıkmadı.ve ben ailesini seviyorum bunu söyledim zorlaşsa sevdirenezsin dedim,bu arada ailesine karşıda bir tartışmam vs yok.Evde kendi aramızda tartışma sadece.Sonra olay büyüdü büyüdükçe ben ailesinden uzaklaştım sonra neden uzaklaştın oldu iyice sarpa sardı.en sonu ben ailenden nefret ediyorum artık yeter dedim.Annesi çok sinsi bir kadın,kız kardeşleri de öyle.örneğin en basit örnek beni aramıyor,eşini arayıp beni soruyorlar güya ben çalışıyormuşum güya beni rahatsız etmek istememişler,sesimiz soluğumuz çıkmıyormuş.
Eşim annem aradı selamı var sen yoğunsun diye seni rahatsız etmek istememiş diyor,bende diyorum ki kimse elimden telefonu almıyor,8 saat telefonum bir dolapta kitli değil ne alaka diyorum.
Kadın durduk yere haftaiçi arıyor Eşimi pazar size gelecektik ama dinlenirsiniz diye gelemedik diyor.
Adam başlıyor sen bu kadınını sevmiyorsun diye/
Bende diyorum ki beni niye aramıyor,madem gelecekler bana niye yazmıyorlar.evde duruyoruz akşam beni aramıyorlar kardeşlerini arayıp çiçek yorgundur arayamadık napıyorsunuz diyorlardı.
eşimde benim ailem mükemmel diye işi uzattı.
Bende artık nefret ettim.numaralarından ki annesi ve ailesi için şiddet bile gördüm .Ailemi ağzıma alma diye.
Bende artık annesine bacılarına özellikle annesi hakkında eşime olmadık küfürler,hakaretler ettim.
9 ocakta benim haberim olmadan avukata vekâlet vermiş sonr aferin geçmiş bunu dava dosyasında yeni gördüm. Adam daha 5 gün önce saba deliler gibi aşığım diyordu meğer adam ocaktan beri boşanmayı düşünüyormuş.
annesi hala iyi değil ve hala seviyorum o kadını ve kız kardeşlerini
Çünkü iyi değiller.
Eğer eşiniz annem diyorsa ve kayınvalideniz ve görümceleriniz iyi .masum yani bana davrandıkları gibi davranıyorlarsa tedbirinizi alın.

Merhaba kızlar,
Çekişmeli boşanma davası açtı eşim.bende avukat tuttum dilekçe ve deşil aşamasındayız.
Ben 41 yaşındayım eşim 48 yaşında ,herkes yaşını başını almış derken .EŞimin bir annesi sevgisi ortaya çıktı sormayın.evlenmeden önce annesinden ayrı yaşayan ve annesini 3 haftada bir gören adam 48 yaşında evlenince annem de annem,bacılarımda bacılarım oldu hiç anlamadım.
Bana annesinin melek olduğunu ve onu sevmem gerektiğini söyleyip baskılar başladı.
Ben annemi seviyorum dedim,size iyi olabilir ama ben annenin iyi olduğunu düşünmüyorum ama senin için sorun çıkarmam ,neyse saygısızlık yapmam senin için dedim ve kız kardeşlerin içinde geçerli dediğim halde benim annemi bir insanın sevmemesi imkansız dediğinde ne oluyor ya demeye başladım:
Daha 1 yıllık evliliğiz annesi yüzünden bana hakaret mi etmedi,kız kardeşleri yüzünden kavga mı çıkmadı.ve ben ailesini sevmiyorum bunu söyledim zorlada sevdirmezsin dedim,bu arada ailesine karşıda bir tartışmam vs yok.Evde kendi aramızda tartışma sadece.Sonra olay büyüdü büyüdükçe ben ailesinden uzaklaştım sonra neden uzaklaştın oldu iyice sarpa sardı.en sonu ben ailenden nefret ediyorum artık yeter dedim.Annesi çok sinsi bir kadın,kız kardeşleri de öyle.örneğin en basit örnek beni aramıyor,eşini arayıp beni soruyorlar güya ben çalışıyormuşum güya beni rahatsız etmek istememişler,sesimiz soluğumuz çıkmıyormuş.
Bende diyorum ki beni niye aramıyor,madem gelecekler bana niye yazmıyorlar.evde duruyoruz akşam beni aramıyorlar kardeşleri veya annesi arayıp karın yorgundur arayamadık napıyorsunuz diyorlardı.
Eşimde benim ailem mükemmel diye işi uzattı.
Bende artık en sonunda delirdim ve annesi, kız kardeşleri özellikle annesi hakkında eşime olmadık küfürler,hakaretler ettim.
9 ocakta benim haberim olmadan avukata vekâlet vermiş sonra vekâleti geri geçmiş bunu dava dosyasında yeni gördüm. Adam daha 5 gün önce bana sana deliler gibi aşığım diyordu meğer adam ocaktan beri boşanmayı düşünüyormuş.
Sen haklısın haklının acelesi yok. Oturup daha uzun yıllar aynı evde mutsuz olmaktansa yol yakınken yollarınızı ayırmanızın gerektiğini fark etmen çok güzel. Üstüne üstlük kendi ayakları üstünde durabilen bir insan olduğun için ayrıca alkışlıyorum seni. Yeni yolunda çiçekli yollarda yürümen dileğiyle. Bu insan akıllanmaz çünkü

.örneğin en basit örnek beni aramıyor,eşini arayıp beni soruyorlar güya ben çalışıyormuşum güya beni rahatsız etmek istememişler,sesimiz soluğumuz çıkmıyormuş.

Şunları okuduğumda dedim ki karşımda ergen var dicem ama sizinle aynı yaştayız , bakış açısı çok farklı bir şey, benim de kv dem bazen böyle soyler ki biz neredeyse jer gün telefonlasiriz kendisiyle , sizi düşündüğü için söylüyor ve altında aradığınız şeylere bakın.

Kadın durduk yere haftaiçi arıyor Eşimi pazar size gelecektik ama dinlenirsiniz diye gelemedik diyor

Sizden icazet mi alması gerekir annenin evladını hafta içi durduk yere araması icin.
Benim de annem ya da kv dem aynı lafi söylemiştir, sonucta çalışan insanlar tek bir pazar günleri oluyor, rahatsız etmeyelim derler çoğu zaman. Şimdi bunun altından nasıl bir mana cikardiniz ben onu düşünüyorum açıkçası.

Bu kadar seylerden ağır hakaret duysam ben de eşi boşardım , esiniz dava açmakta haklı.

Merhaba kızlar,
Çekişmeli boşanma davası açtı eşim.bende avukat tuttum dilekçe ve deliş aşamasındayız.
Ben 41 yaşındayım ,eşim 48 yaşında ,Herkes yaşını başını almış derken .Eşimim bir annesi sevgisi ortaya çıktı sormayın.
Evlenmeden önce annesinden ayrı yaşayan ve annesini 3 haftada bir gören adam 48 yaşında evlenince annem de annem,kızkardeşleirmde kızkardeşlerim oldu ve ben bunu hiç anlamadım.
Bana annesinin melek olduğunu ve onu sevmem gerektiğini söyleyip baskılara başladı.
Ben anneni sevmiyorum dedim,sana iyi olabilir ama ben annenin iyi olduğunu düşünmüyorum ama senin için sorun çıkarmam ,neyse saygısızlık yapmam senin için dedim ve kız kardeşlerin içinde geçerli dediğim halde benim annemi bir insanın sevmemesi imkansız dediğinde ne oluyor ya demeye başladım:
Ve annesi yüzünden bana hakaret mi etmedi,kız kardeşleri yüzünden kavga mı çıkmadı.Ben ailesinin sevmiyorum bunu söyledim zorlada sevdirmezsin dedim.Buarada ailesine karşıda bir tartışmam vs yok.
Evde kendi aramızda tartışma sadece.Sonra olay büyüdü büyüdükçe ben ailesinden uzaklaştım sonra neden uzaklaştın oldu iyice sarpa sardı.
Sonunda ben ailenden nefret ediyorum artık yeter dedim.Annesi çok sinsi bir kadın,kız kardeşleri de öyle,Örneğin en basit örnek ! beni aramıyor,eşini arayıp beni soruyorlar güya ben çalışıyormuşum güya beni rahatsız etmek istememişler,sesimiz soluğumuz çıkmıyormuş.
İlk 9 ocakta benim haberim olmadan avukata vekâlet vermiş sonra vekâleti geri geçmiş bunu dava dosyasında yeni gördüm. Adam daha 5 gün önce bana sana deliler gibi aşığım diyordu meğer adam 9 ocaktan beri boşanmayı düşünüyormuş.
Siz annesiyle hiçmi konuşmuyorsunuz araniz hiç iyi olmadimi?
Oğlunu ne zaman arayacagi kendi bileceği iş ama sana karşı dolduruyorsa iș başka tabi.

Gösterdiğiniz örnekler kaynanayi ve gorumceleri sinsilikle suçlamak için çok yetersiz. Okuyunca aklıma geldi daha dün karşı komşumla konuştuk. Oğlunu yeni evlendirdi kadın. Gelininden bahsederken "o ararsa konusurum da ben aramam,ne gerek var kızı arayıp darlamaya,arasam benle ne konuşacak,bir de zaten kızcağız yoğun çalışıyor oğlumdan haber alıyorum" dedi mesela. Sizinle aynı örnek ve gerçekten iyi niyetli kadın. Başka örnekleriniz yoksa durduk yere kendinizi dolduruyorsunuz gibime geldi. Bu durumda da eşiniz haklı. Bahsettiğiniz örneklerle eşinize karşı elinizi güçlendirecek delil toplamanız çok zor.
Bir de şu var sürekli arasa "niye habire arıyor,of sürekli bize gelmek istiyor" falan diyecektiniz. Bunu da kendimden biliyorum.

Şunları okuduğumda dedim ki karşımda ergen var dicem ama sizinle aynı yaştayız , bakış açısı çok farklı bir şey, benim de kv dem bazen böyle soyler ki biz neredeyse jer gün telefonlasiriz kendisiyle , sizi düşündüğü için söylüyor ve altında aradığınız şeylere bakın.

Sizden icazet mi alması gerekir annenin evladını hafta içi durduk yere araması icin.
Benim de annem ya da kv dem aynı lafi söylemiştir, sonucta çalışan insanlar tek bir pazar günleri oluyor, rahatsız etmeyelim derler çoğu zaman. Şimdi bunun altından nasıl bir mana cikardiniz ben onu düşünüyorum açıkçası.

Bu kadar seylerden ağır hakaret duysam ben de eşi boşardım , esiniz dava açmakta haklı.
Annesinin oğlunu araması değil ki sorun,elbette arayacak.Sorun beni aramayı ki ben kendisini ararım.sorun sürekli aynı şeyler biz aramıyoruz demesi.ben de neden diyorum neden beni aramıyor.Ben kimsenin yüzüne telefonu kapatmadım,saygısızlık yapmadım.
Sanırım benimle aynı durumda olmadığınız için beni anlamanız mümkün değil.siz sadece yazdıklarımdan bir paragrafı alıp yorumlamışnız.
Ve sadece onu görmüşsünüz ,bütünü anlamadan yorumlamayınız eğer siz Kv yüzünden eşinizle sorun yaşamadıysanız ki yaşamayın ne mutlu size
Ama bütün konu sizin anladığınız şey değil

Gösterdiğiniz örnekler kaynanayi ve gorumceleri sinsilikle suçlamak için çok yetersiz. Okuyunca aklıma geldi daha dün karşı komşumla konuştuk. Oğlunu yeni evlendirdi kadın. Gelininden bahsederken "o ararsa konusurum da ben aramam,ne gerek var kızı arayıp darlamaya,arasam benle ne konuşacak,bir de zaten kızcağız yoğun çalışıyor oğlumdan haber alıyorum" dedi mesela. Sizinle aynı örnek ve gerçekten iyi niyetli kadın. Başka örnekleriniz yoksa durduk yere kendinizi dolduruyorsunuz gibime geldi. Bu durumda da eşiniz haklı. Bahsettiğiniz örneklerle eşinize karşı elinizi güçlendirecek delil toplamanız çok zor.
Bir de şu var sürekli arasa "niye habire arıyor,of sürekli bize gelmek istiyor" falan diyecektiniz. Bunu da kendimden biliyorum.
Benim sorunum evime gelmeleri değil ki.
Eşimin ailesini sevmek zorundayım hissini bana vermesi ve bu yüzden yaşadığımız şiddet ve her defasında benim ailem mükemmel demesi.
Benim sorunum annesin iyi niyet ile Aradığı herşeyi bana kullanması.
Ve ailesi yüzünden ki biz aile ile bir kere bile tartışmadık ama eşim ailemi sev diye baskı yaptı ben kimsenin ailesini gerçekten sevmemem saygı gösterim o ayrı bişey.

Eşimin ailesini sevmek zorundayım hissini bana vermesi ve bu yüzden yaşadığımız şiddet ve her defasında benim ailem mükemmel demesi.
Ve ailesi yüzünden ki biz aile ile bir kere bile tartışmadık ama eşim ailemi sev diye baskı yaptı ben kimsenin ailesini gerçekten sevmemem saygı gösterim o ayrı bişey.
Sorununuz eşinizle mi kv ile mi bence ona karar verin. Onlar gerçekten iyi niyetli yaklasiyorsa ve siz durduk yere sevmiyorum diye tribe girdiyseniz eşiniz de karşılığında ne yaptılar da sevmiyorsun diye tribe girmiş olabilir. Sevmeme gerekçesi olarak başka örneğiniz varsa paylaşın ona göre değerlendirelim. Mahkemeye bu yazdiklarinizla gitseniz hakim bile size "eee yani?" der.
Bende mesela kaynanamı hiç ama hiç sevmiyorum ama benim sevmeme sebebim eşime çocukluğundan beri öyle gördüğü için normal gelen ama bana çok ters olan karakteri. Aşırı kontrolcü ve çok hayatımızın içinde olan,anlayışsız,oğlum da oğlum diyen bir kadın(oğlum o yemekle doymaz kalk salata da yap diye cümleler kuracak kadar oğlumda oğlum diyen bir kadın). Buna rağmen ben eşime annesini sevmediğimi söylemiyorum, söylemem de. Ha hareketlerimden anlıyor bence o ayrı ama eline koz vermiyorum.

Ayrıca "ben kimsenin ailesini sevmem" şeklindeki son cümleniz sorunun sizde olduğunu düşündürdü bana.

Annesinin oğlunu araması değil ki sorun,elbette arayacak.Sorun beni aramayı ki ben kendisini ararım.sorun sürekli aynı şeyler biz aramıyoruz demesi.ben de neden diyorum neden beni aramıyor.Ben kimsenin yüzüne telefonu kapatmadım,saygısızlık yapmadım.
Sanırım benimle aynı durumda olmadığınız için beni anlamanız mümkün değil.siz sadece yazdıklarımdan bir paragrafı alıp yorumlamışnız.
Ve sadece onu görmüşsünüz ,bütünü anlamadan yorumlamayınız eğer siz Kv yüzünden eşinizle sorun yaşamadıysanız ki yaşamayın ne mutlu size
Ama bütün konu sizin anladığınız şey değil
Canım kendi yaşadığını daha iyi bilirsin ancak benim de 3 tane yengem var hepsi de çalışıyor ve ben de bir şey diyeceksem kardeşime demeyi seçiyorum , zaten evlerine gidebilmek imkansız nedense hep bi önyargıları var ve ne yapsam yaranamadıgımı düşünüyorum daha ilk günden beni “görümce” sıfatına almış ve ona göre mesafeli davranmayı seçmiş insanlara neden ben sürekli koşayımki. Ben de tercihlerine saygı duydum aramam sormam gitmem gelirlerse kapım açık o kadar . Bu arada hepsi geldiğinde ben 16/17/18 yaşlarındaydım ne sinsilik bilirdim ne fitnelik abla abla diye safça peşlerinden koştum. Demem o ki muhakkak haklısın üzgünsün ama kimse yokken daha doğrusu kimseye anlatmak zorunda değilsin ama sende düşüncelerini , yaptıklarını ya da yapmadıklarını bir düşün biraz objektif ol unutma hiç bir hata tek taraflı değildir ve evlilik heleki seviyorsanız böyle sebepler için bitmemeli inşallah huzuruna kavuşursun tez vakitte 🙏

Şöyle düşün bir de ; senin annene kardeşine ( haklı olsa dahi) sürekli onları sevmiyorum deyip çeşitli sebeplerle her şeyi ortaya döküp arayı
iyice soğutup bozsa bir süre sonra eşine karşı aynı sevgiyi aynı şeyleri hissedemezsin çünkü bu içgüdüsel bir şey inan benim ailemi sevmeyen beni de sevemez ve ben de onu sevmem.yuvanı yıkmadan önce atacak adımın varsa, düşünmen gereken şey varsa kendine objektif ol diye söylüyorum 🙏
Evlilik ilk zaman şımartılmayı sever , agresifliği kavgayı kaldırır ama zamanda bunlardan önemli asıl başka şeyler olduğunu da gösterir ve hayatı da bize öğretir aslında , sevmiyorsan nefret dahi ediyorsan bile bazı zorunlu ilişkiler yürümek zorundadır, bazı insanlar idare edilir , hoşgörülür. Haftada 2 saatte olsa katlanılır inan sonrası kafa rahatlığı ve huzur . Senin huzurun.

Yani doğru mu anlıyorum? Sizin eşinizin ailesi ile aslında hiçbir sorununuz yok. İyi insanlar diyorsunuz. İyi geçiniyorsunuz. Sevmekse ben de mesela kv mi severim ama bir komşu teyze gibi severim ya da aile dostumuz olan bir teyze ve amca gibi kendi öz annem babam gibi değil. Yani onlar eşimin annesi babası benim annem babam değil ki benim kendi annem babam var her ne kadar hayatta olmasalar da.
Sizi rahatsız eden eşinizin annesini babasını fazla yüceltmesi, mükemmelleştirmesi mi? Anladığım kadarıyla öyle sizden de bu yüceltmesine katılmanızı bekliyor. Bu eşinizin sorunu ama, annesini babasını kafasında fazla yüceltmiş belki sorunlu bir çocukluğu oldu onlarla çatışmalarını (ki illa ki her çocuğun olur) sorunlarını bilinçaltında böyle telafi ediyor onları yüceltip mükemmelleştiriyor. Dediğim gibi bu da tamamen eşinizin sorunu. Siz inatlaşmayın. Eşinizin annesini babasını kardeşini vs eşinize kötülemeyin, eleştirmeyin yoksa sağlıksız bir savunma ile karşılaşırsınız. Mesela Kv sizi aramıyor bunu da ben çok melekim çok düşünceliyim diye lanse ediyor. Siz de telefonu bir gün elinize aldığınızda "beni arayabilirsiniz, ben rahatsız olmam evdeyim zaten, benim annem arıyor, kardeşim arıyor siz de arayın" diyebilirsiniz.
Yani eşinizde böyle bir pskoz var. Benim eşimde de var aynısı oradan biliyorum, ya da çıkarım yapıyorum. Örneklendirebilirim de uzatmak istemiyorum.

Anlattıklarınızda eşinizin ailesiyle ilgili bir sorun göremedim ben. Söyledikleriniz de onlara sinsi dememiz için çok küçük şeyler. Kendinizi sevmemeye ve nefret etmeye kendiniz programlamışsınız eşinizi de bu şekilde boğmuşsunuz gibi görünüyor. Ayrıca kimse size oğlunu kızını ne zaman arayacağının hesabını vermek zorunda değil. Önceden de görüşüyorlardır siz sevmemeye odaklandığınız için sizin gözünüze abartı gelmiştir.

Neyse ki boşanmaya karar vermesi hayra vesile olmuş ikinizin de yolu açık olsun.

Merhaba kızlar,
Normalde bekarken ilgilenmedikleri oğullarıyla evlenip,yuva kurunca bir aydınlanma yasıyor bazı kadınlar...

Aynısı basıma geldi...Bekarken evden cıkıp tatıllere gıden adamdan haberlerı olmuyormus...Aaa sen evdemıydın dıye tepkı verıyorlarmıs sevgılılık donemlerınden hatırlıyorum...

Sonra ne mi oldu? Mıç mıç bir sevgi seli...Mıç mıç ama...Zırt pırt aramalar rahatsızlık verır derecesınde keza benım annem aramadı benı o kadar abartmıyorum gunde 20 yı buluyordu...Mesela 1 saat sonra napıyorsunuz kahve ıcıyordum da öylesıne aradım gibi gibi...Sabah 7'den tutun,gece 1.30 gibi saçma sapan saatlerde dahi...

Ve bende dedim ki sanırım herkesin kendi ailesinin evine dönmesi gerekiyor...Sen yoluna ben yoluma...Topladım esyalarımı...Sonra bir aydınlanma ve yalvarma aşamasıyla bugünlere geldik...

Ne gerekiyorsa yapın...Hala hatasında ısrarcıysa ona mutluluklar ailesiyle..

Ayrıca işin içinde şiddet varsa zaten kaynana olayını boşverin zaten...Sağlıklı hiçbir insan şiddet uygulamaz...

Benim anladığım; eşiniz ailesinin iyiliği, mükemmelliği konusunda o kadar ısrarcı tutumlara girmiş ki bu durum sizi aşırı irrite etmiş, hal böyleyken kadının yaptığı her hareketten söylediği her şeyden nem kapar olmuşsunuz. Kadının ve kızlarının her şeyi size batıyor şuan.

Söylediğiniz örnekler bir insandan nefret etmek için çok saçma sebepler ve ben bu sebepleri öne sürüp nefret ettiğini söyleyen kişiyi şeytan olarak görürdüm. Zaten kocanız size şiddet uygulamış artık ikiniz de haksızsınız

X