annemi tamamen silmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tatlım benim tüm yaşadıklarına rağmen yine de ben bir adım daha atayım diyorsun ya,o güzel yüreğinden öpüyorum seni.İnşallah bir gün annen öfkesi dinip,tam istediğin ve özlediğin anne olarak durur yanında.

hanfendi ben sizden bir şey mi istiyorum? konudan çıkar mısınız önce üslubunuza dikkat edin. küçük emrah modu diyerek zaten seviyeyi baştan belli ettiniz. kendinize görev edinmeye çalışmayın. tavsiyeniz varsa verin yoksa da konudan çıkın lütfen.
Benim buralarda bire

hanfendi ben sizden bir şey mi istiyorum? konudan çıkar mısınız önce üslubunuza dikkat edin. küçük emrah modu diyerek zaten seviyeyi baştan belli ettiniz. kendinize görev edinmeye çalışmayın. tavsiyeniz varsa verin yoksa da konudan çıkın lütfen.
Yanlış anladınız kimseye karşı bir. Görev üstlemedim
Aile bağlarını koparmaya annenize sıkı sarılın

Tatlım benim tüm yaşadıklarına rağmen yine de ben bir adım daha atayım diyorsun ya,o güzel yüreğinden öpüyorum seni.İnşallah bir gün annen öfkesi dinip,tam istediğin ve özlediğin anne olarak durur yanında.

Çok zor görünüyor. Artık çok sıkıldım anneme karşı adım atmaktan ama her seferinde geri çekilmek zorunda kalmaktan. Sevgilimin yanında mutluyum,bana anne,baba,kardes her şefkati gösteriyor. Onun yanındayken annem aklıma bile gelmiyor. Ama işte evde tek kaldığım zaman aklıma geliyor annem de şimdi tek oturuyor diye. Niye birlikte oturmuyoruz ki diyorum. Bir gece hatta çıkıp gittim. Ben de tam uyuyordum dedi 10 dk konuştuk odasına gitti ben de salonda oturdum yedim içtim sabaha da çıktım gittim ortalığı toplayıp. Hep böyle oluyor ama işte yine de annem diye son bir adım diyorum. Sanırım 5.son adımım olacak bu. Bilmiyorum çok karışık kafam ama annem olduğu için tamamen kaybetmek istiyor muyum bilmiyorum.

neden ayrıldılar bilmiyorum da annen hala hazmedememiş, muhtemelen adalet arıyor ama yanlış yere patlamış, yani öfkesinin seninle alakası yok bence... babana bir ödül vermişsin ama ona vermemişsin gibi de hissetmiş olabilir

neden ayrıldılar bilmiyorum da annen hala hazmedememiş, muhtemelen adalet arıyor ama yanlış yere patlamış, yani öfkesinin seninle alakası yok bence... babana bir ödül vermişsin ama ona vermemişsin gibi de hissetmiş olabilir

16 yıl oldu babam annemi aldattığı için ayrıldılar. Sonra annem çok hırslı birisi oldu sürekli işine odaklı yaşamaya başladı. Babam cerrah annem değildi. Bunu çok taktı çift uzmanlık aldı şuan babamın 1 ayda girdiği ameliyata annem 1 haftada giriyor babamın 10 katı para kazanıyor diyebilirim ama hala da takip eder "baban açık ameliyat yapmış haberin var mı" diye bana mesaj atar. Babamin ise ailesi var 2 tane daha çocuğu oldu. Arada kalıyorum böyle. Anneme yardım etmek istiyorum ama olmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X