Annem ve mal ayrımı

Türkiye'de annenizle babanızın resmi olarak boşandığıni belgeleseniz ve başvursaniz oluyor mu acaba?
İşte sanırım turkiyede geç boşanmış oldu o yüzden mirascı gözüküyor..yani Almanya’da boşanmıştı turkiyede boşanana kdr dedem vefat ediyor ve 3 gün sonrası babam vefat ediyor rahmetli annemle turkiyede geç düşüyor evlilikleri ama belki kızkardeşimin doğumu olmuştu onunla kanıtlayabilirim

En dogru yorum bu. İnsan buna anne demeye utanir ahlaksiz vicdansiz. Adam kahrindan ölmüs ana kiz birde dostu zamaninda adami yiyip bitirmisler kahrindan ölmüşler. Anneside biliyor kizinin pisligini onu örtüyor. Konu sahibi agzina geleni say annene ananene o ise yaramaz sap herife. Oda duzgun adam olsa zateb boyle seylere goz yummaz.
Neden göz yummasınki işine geliyor ne güzel gökten yağar gibi yağıyor e karısı zaten gönüllü ohhh kebap olan biz çocuklara oldu hep psykolojimizle oynadı kendi mutlu oldu

Bence avukat sizi yanlış yönlendirmiş, annenizin o menkulü satıp,alacağı menkulu de 3 çocuğu adına kaydetmesi en doğrusu..noterden ,vasiyetle falan eşin payını yok sayamaz çünkü..miras bırakacak kişi vasiyet yoluyla çocukların payını azaltıp artırabilir ama eşin payı ile oynayamaz.kavga edip düşman olursanız belki kocasına devir yapar..işler daha kötü olur..ileriki zamanlarda ya kendi çocuklarına devir etmesi için uğraşın,ya da satıp yine 3ünüze birşey alsın..anneanne de torunlarını korumuyor mu hayret

Babanız annenize altını taktığı anda altınlar artık annenin malı olur. Haliyle arsa da annenizin yani babanızla hiç bir alakası yok. Kadının kendi malını nasıl pay edeceğine de kendisi karar verir bana göre
Peki annem altin onun diye kocasina pay etmesi normal oylemi ? Annem evlenmeseydi evet hakkiydi ama evlendiyse babamin altiniyla oyle yapma si normal oylemi ?

Bence avukat sizi yanlış yönlendirmiş, annenizin o menkulü satıp,alacağı menkulu de 3 çocuğu adına kaydetmesi en doğrusu..noterden ,vasiyetle falan eşin payını yok sayamaz çünkü..miras bırakacak kişi vasiyet yoluyla çocukların payını azaltıp artırabilir ama eşin payı ile oynayamaz.kavga edip düşman olursanız belki kocasına devir yapar..işler daha kötü olur..ileriki zamanlarda ya kendi çocuklarına devir etmesi için uğraşın,ya da satıp yine 3ünüze birşey alsın..anneanne de torunlarını korumuyor mu hayret
Anneanne zaten istekli vermediki teyzemler devreye girdi artik bize verecegin yerleri ver oglanlarina verdin bizimkinide var dediler ve annemin payinida ver dediler mecburen veriyor gonullu degil yani zaten forum sevgisi olmayan biri tüm torunlari bilir bunu suratsizin teki..valla annem insan ayinda geldi noter demis ki 4 cocuguna olmasi icin kocanida yok sayarsan olur yani feragat edicek senin vefatinda sadece cocuklarin Bak Sahibi olucak diye gizli zarf hazirlamis sozlesme gibi noter demis vefat aninda biz cocuklarini buluruz 10 sene bu zarf bizim kadamizda kalcak..élinde bir kagit var annemin ama detay yazmiyor yani belki bize anlattigindan apayri birsey bilmiyrojm

Birde benim KVdeyi gör.
KVdenin yeni eşi benim eşimin yüzünü işirmiş. Isirmiş derken resmen yanaginin eti kopmuş ve hastanenin çektiği fotoğraflarda eşimin çene kemiği gözüküyor. Köpek ısırığı gibi.

Bunun üzerine KVdem eşine avukat tutmuş ve eşimi (oğlunu) suçlu çıkarmaya çalışmış.

Olay dükkanda yaşandığı için kamera kayıtları varmış. Adam dükkanın kasasi boşaltmak istemiş. Eşim izin vermeyince ilk boğmaya çalışmış sonrada ısırmış işte.
Sonuç, KVdem 17 yaşındaki oğlunu cebinde kuruş olmadan evden atmış.
KVdem hala olayi farklı anlatiyor. Bildiğin piskopat. Kamera kayıtları ve hastanenin çektiği fotoğraflar olmasina rağmen eşimi suçluyor
Ve ben bu kadını vergilerimle besliyorum öyle mi😬

Birde benim KVdeyi gör.
KVdenin yeni eşi benim eşimin yüzünü işirmiş. Isirmiş derken resmen yanaginin eti kopmuş ve hastanenin çektiği fotoğraflarda eşimin çene kemiği gözüküyor. Köpek ısırığı gibi.

Bunun üzerine KVdem eşine avukat tutmuş ve eşimi (oğlunu) suçlu çıkarmaya çalışmış.

Olay dükkanda yaşandığı için kamera kayıtları varmış. Adam dükkanın kasasi boşaltmak istemiş. Eşim izin vermeyince ilk boğmaya çalışmış sonrada ısırmış işte.
Sonuç, KVdem 17 yaşındaki oğlunu cebinde kuruş olmadan evden atmış.
KVdem hala olayi farklı anlatiyor. Bildiğin piskopat. Kamera kayıtları ve hastanenin çektiği fotoğraflar olmasina rağmen eşimi suçluyor
Eşiniz annesiyle görüşmüyor inşallah?

Bu konu sinirlerimi zıplattı yemin ediyorum. Anne yeni herife eski kocasının çocuklarının hakkını yedirmeye kararlı. Umarım bir yol bulursunuz.

Ama ben ne yaparım, olur da tüm çabama rağmen mallar üvey babaya gitti. Dayılarımı örgütlerim, anneannemin annemin üzerine verdiği arsa teknik olarak diğer evlatlarının da hakkı. Miras kaçırma davası açtırırım. Üvey baba yiyemezsin dayılar yesin ortalık bulansın.

Annesi babası ile evliyken kocasını aldatmış aldattığı adam ile evlenmiş 21 yıl önce babasida o dönemde kalp krizi geçirip vefat etmiş oğlu annesine nasıl evlendiğini hepimiz biliyoruz babam kahrından öldü demiş.
Rezalet. Konu sahibinin yerinde olsam ne o anneye anne derim ne o adamın yüzüne bakarım ne de ondan olma çocuğu kardeş bilirim. Konu sahibi fazla yutmuş her şeyi.

X