Annem sürekli bana vicdan azabı yaşatıyor

Ben çocuğumu tatil yapmak için bırakmadım şuna çalışmal zorunda olduğum için ve bakacak kimsem olmadığı için bıraktım biraz sağduyulu olun lütfen
Bir çözümü vardır mutlaka. Eve bakıcı, oyun ablası, yazın açık olan kreş. Kayınvalideniz gelsin sizin yanınıza 3 ay ya da.

Burada yapacağınız tek vicdan çocuğunuza karşı olmalı. 3 ay ne demek gerçekten, çocuğunuzda nasıl bi eksiklik yarattığının farkında değilsiniz.
Yuh gerçekten hala annenin tribinin vicdanının derdinde. Anne de ayrı bi alem zaten.
Konudaki ennn büyük sorun 22 aylık çocuğun anneden yılın 1/4ünde ayrı kalması ve bu küçük bi ayrıntı gibi anlatılmış

İnan bunu çok düşündüm ama bana kötü geliyordu sürekli aradığımda o kavgaları dinlemek çözüm bulamamak kendimi sürekli yiyip bitirmek
Ve evli olduğumu bile anlayamadım uzunca bir süre aile evinden kopamadim bu durumlar sebebiyle
Söylediğiniz şeyi çok düşündüm ilerde muhtemelen daha büyük bir vicdan azabı yasiycam
Ama insan yavrusunu bu şekilde manipüle edip sürekli dert yükler mi onu da düşünüyorum bilmiyorum arada kalmışlık

Çocuğunuzun bağlanma biçimini çok etkiliyor bu süreç. Bu bütün hayatını olumsuz etkileyebilir. Sizden bu kadar ayrı kalmamalı. Bi çare bulamaz mısınız bakıcı falan ?
Dediğim gibi buraya yeni yerleştik ve durumumuz şuan iyi değil bakıcı vs masrafini karşılayacak durumda degilim

Dediğim gibi buraya yeni yerleştik ve durumumuz şuan iyi değil bakıcı vs masrafini karşılayacak durumda degilim
Kayınvalide ya da anneniz yanınıza gelmeliydi o zaman. Bunun planını yapmadan taşınmanız ne kadar doğru? Henüz küçücük bebeğiniz farkında mısınız arkanızdan ağlayacak yaşta

Kayınvalide ya da anneniz yanınıza gelmeliydi o zaman. Bunun planını yapmadan taşınmanız ne kadar doğru? Henüz küçücük bebeğiniz farkında mısınız arkanızdan ağlayacak yaşta
Kayınvalidem geldi 6 ay turist vizesiyle kaldı biz vizesi bitince tekrar başvururuz saniyorduk ama seneye ancak olabilirmiş buraya gelince öğrendik onu da

Olmaz kızım öyle, diğer çocuğu olan insanlar nasıl yolunu buluyorsa öyle bulmalısınız siz de. KV gelebilir aralıklarla ya da toptan. Yurtdışı taşınma planınız vardı madem o zaman çocuğu düşünerek plan yapacaktınız, biraz büyüyene kadar bekleyecektiniz, hiçbir planınız olmadan gelirseniz öylece kalırsınız. Çocuğa da yazık sana da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…