Annem olmasını isterken , kayınvalidem oldu.

evet var , öğretmenim. Başından bu yana hep isteğim eşimin ailesinin ailem olmasıydı. Ben de babamı kaybettim bu yüzden büyük bir ailem yok. Bir annem bir ben. Eşim ve ailesi ile aile kurmak istedim. Ama maalesef durum buralara geldi

en büyük dileğim sarsılıp kendime gelebilmek ve bu yaşadıklarımdan ilk fırsatta kurtulabilmek artık

büyüklerim hep sen ağırbaşlı ol , kimseye bir saygısızlık etme adalet yerini illaki bulur diyerek yetiştirdi. Ama bu adalet ne zaman yerini bulacak inanın bilmiyorum artık benim de sabrım kalmadı

Valla ne aşkı ne sevgisi siz hor görülmeeyi aşağılanmayı seviyorsunuz heralde. Bu gün anneniz göz devirse kavga edersiniz. Elin ruh hastası kadınına ve oğluna dayanıyorsunuz. Sakın aşk falan yazmayın. Biraz gururunuz olsun ya. Aile belli ki hasta neden onların yanında duruyorsunuz hala.

Ya köle olmuşsunuz köle akıl sağlıgınız mı yok polyanna mısınız ezik ezik hala zorla evli kalmaya çalışıyorsun tüm ömrünü kayınvalidene ve eşine köle olarak geçir

büyüklerim hep sen ağırbaşlı ol , kimseye bir saygısızlık etme adalet yerini illaki bulur diyerek yetiştirdi. Ama bu adalet ne zaman yerini bulacak inanın bilmiyorum artık benim de sabrım kalmadı

Ne alakası var, ağırbaşlılıkla bu rezaletleri yaşamanın. Öyle saçmalık mı olur. Adamla evli kalabilmek için kendine saçma bahaneler bulma.

Ne alakası var, ağırbaşlılıkla bu rezaletleri yaşamanın. Öyle saçmalık mı olur. Adamla evli kalabilmek için kendine saçma bahaneler bulma.
buraya yazdığım için o kadar mutluyum ki şuan yorumlardaki konuşmalar bana bahane bulmamam gerektiğini gösterdi. Artık en kısa zamanda bu konuyu bitireceğim yeni bir sayfa açacağım

Yine ezilen bir öğretmen konusu. Suyunuza ne katıyorlar sizin, mesleğiniz olup da nasıl bu kadar ezik oluyorsunuz?

Eşin sürekli başkalarını hatalarını sorumlusu olarak görmüş siz de günah keçisi olarak yetiştirilmişsin bunun başka bir açıklaması olamaz çocuk yokken ayrılıp Yeni Bir hayat kurmanız sizin için daha kolay olacak o aile çekilmez olan yıllarınıza olur

Hayatı korkarak yasiyorum demişsiniz ya bende tam tersi hayatı zerre kadar korkmadan yasiyorum sebebini de hemen size söyleyeyim vicdanim rahat hesabını veremeyeceğim ya da ortaya çıktığında açıklamasını yapamayacağım tek bir şey yok
Söylediğiniz kadarıyla sizin de öyle
Daha neyden korkuyorsunuz söyler misiniz
Nedir korkunuz böyle yaşamak neyden daha evla ki siz tercih ediyorsunuz
Bakın kendi kul hakkınıza giriyorsunuz
Silkelenin kendinize gelin basın tekmeyi ne hali varsa görsün hiç bir şeyden hiç kimseden ( Allahtan başka) asla korkmayın asla

Senin için çok üzgünüm. Lütfen ayrıl ve yoluna bak. Umarım karşına da sana gerçekten değer veren biri çıkar. Adam, sizin için ecazacı kızı bile silememiş. Sizi kaybetme korkusu yok. Annesi desen sevgilisi gibi. Lütfen kendini ezdirme şu çapulculara.

Adam elmas sıçıyor galiba bu ne tapmaktir böyle.Adam anam da anam diyor anasına tapıyor sizde kocaya... eşinizden farkınız yok ikinizde hastasınız....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…