Annem olmasını isterken , kayınvalidem oldu.

Senin kendine ailene biraz saygın olsun. Söylenmedik ve yapılmadık kalmamış, eşin dahil hepsi hasta. Kadın seni istemiyor oğluma başkasını buluruz demiş. Daha ne duruyorsun. Adam büyümemil altını bile annede duruyor bu ne saçmalık!

Nasıl güzel ? Neresi güzel ? Sizi haşhaşla mi besliyorlar ?

Bu kadar kıymetli anan varsa gelsin onunla yaşa, de ve çık git. Manyaklara bak yaaa. Sen çarpmadın sehpa sana çarptı misali. Çocuk kandırır gibi suç bastırmaya çalışıyorlar. Düğün videonu ve fotoğraflarını al, git boşnma davası aç. Anasının yediği altınları ödesin de görsün gününü gerizekalı

Son düzenleme:
Senden tiksiniyorum berşey senin yüzünden diyen adamla normal zamanda nasıl iyi olabiliyorsunuz. Kişiliginiz kalmamış. Bu evlilikte motivasyonunuz nedir. Bu manyaktan çocuk yapmayın

Eczanede hastalara teslim edilmemiş ilaçlar bulunduğu için eşiniz soruşturma geçirmiş. Peki bu duruma yol açan ne gibi bir davranışınız oldu da sizi suçlayıp eczaneye girişinizi yasakladılar anlamadım.

Of ne kadar eziksiniz ya…
Bu ağırbaşlı olmak değil kusura bakmayın bir insanın belli bir duruşu olmalı..
Gelen geçen vurmuş sizde daha da vurun demişsiniz..
Biraz kendinize saygınız olsa bunların hiçbiri olmazdı.
Yapmanız gereken boşanmak..

akıl sağlığım akli dengem tamamen bozuldu artık tek çıkış yolu kaçmak , sessiz kalmakla da olmuyor ama genel olarak baş kaldırabilen biri değilim hep korkarak yaşıyorum bu hayatı
Eşin annesine tek gitti neden? Hiç düşündün mü? Çünkü kesin şöyle bir olay oldu aralarında “oğlum altınlar bende kasada. Harcanmış gibi göster, karın almasın arabada hak iddia etmesin diye sana öyle söyledim, yoksa tabi ki senin” gibi şeyler dediği için eşin 180 derece döndü.
Şimdi benim anlamadığım sizi neden bu kadar istemiyor? Ve altınların kanıtlarını bulun gidin mahkemeye ayrılın. Her şeyi de tek tek anlatın kaynanaya da dava açabiliyosanı açın

Çocuğa bile bunu yap şunu yap deyince bir süre sonra baş kaldırıyor siz dümdüz herşeye boyun eğmişsiniz kim için anne delisi para seven sizi sevmeyen bu adam için ,değer mi

Sevgi deseniz yok,aşk deseniz yok,saygı yok, yok yok yani Allah aşkına kendinize gelin terapi mi alacaksiniz napacaksiniz,ailenizde demi kimse yok ya sizi silkeleyip kendinize getirebilecek,resmen ezmişler paspas etmişler sizi neden niçin çekiyorsunuz bunu kendinize reva görüyorsunuz

Eğer bana büyü yapılmadıysa boşanacağım bir tip. Altınlarım için de dava ederdim.

Vazgeçebilen biri değilimdir. O derece iğrenç bir eş ve ailesi.

Gerçekten kendiniz için bu kadar mi degersizsiniz. Tabiki boşanmak bu karari almak sonraki hayat vs kolay degildir. Ama bu insanlarin içinde yaşamaktan bin kat daha iyidir.
Yemege gittim diye hesap soraninda ağzına siç.arim be s.ktr git diye kapatirim.

Bir insan kendini bu kadar mi sevmez.
Çocuk olmamasida bir şanslilik

Tam bir saçmalık boşa gitsin

Boşan

Altınların kv de olduğuna dair mesaj gibi kanıtınız varsa mahkemede sanırım işe yarar. Yoksa da bu tarz bir kanıt edinin.

Öğretmensiniz ve böyle iğrenç insanların yanında ezikçe yaşıyorsunuz, yaşıyorsunuz diyorum ne kadar yaşamaksa bu... Babanız ve anneniz sizi bu günler için mi okuttu?

Ben ne okudum böyle. Ben de eşime anneci derdim. Gidip kayınvalideme sarılasım geldi.

Ana oğul korkunç bunlar. Kaçın , arkanıza bile bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…