Annem mi Babam mı

Ama bunları bekliyor olmanız lazımdı.
Tabi ki karşı atağa geçecek
Olmamış şeyleri olmuş gibi gösterecek ki davayı kazanamayın.

Vignette çok üzüldüm
Sizin yapmanız gereken doğrunun yaninda olmanız.. Ailede yaşananları herkesten iyi siz bilirsiniz.
Anne baba ailelerine gelince.. Zaten üniversite okuyorsunuz. Okul, sonra iş hayati derken, zaten siz de kendi hayatınızı kendi düzeninizi kurma telaşına gireceksiniz. O sebeple anne babanızın ailesiyle zaten bayramdan seyrana görüşebileceksiniz. Demek istediğim, kimsenin hatırı için, DOĞRUdan ayrılmamanız gerekiyor. Umarım bundan sonraki hayatınız huzur içerisinde geçer, ve sizin ileride kuracağınız aile mutlu bir aile olur.

Ama bunları bekliyor olmanız lazımdı.
Tabi ki karşı atağa geçecek
Olmamış şeyleri olmuş gibi gösterecek ki davayı kazanamayın.
Evet bekliyorduk. Ama yaşayınca çok farklı oluyormuş. Dilekçeyi okurken o kadar kahkaha attım ki. Komik geldi bunları yazması

Zaten hatır gönül işleri değil bunlar. Herkesin yaptığını bulmasını istiyorum tabi ki. Beni üzen durum annemin ben bunu yapmak zorundaymışım gibi davranması. Babamın da alttan alttan tarafını seç imaları yapması. Böyle olmamalıydı. Yaptıkları doğru değil. Evet ben kendime bir hayat kurdum ama her yönden beni etkiliyorlar. Mesela şu an vizelere çalışmam gerekirken bunlarla uğraşıyorum. İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim

Kesinlikle şahitlik yapmalısın olayları birebir yaşayan sensin
Bunu baban istesede yapacaktın babana be onun ailesine anlat bunları taraf olmadığını ne yaşadıysan onları konuşacağını belirt
Tek bi doğru vardır sonuçta

Bugün konuştum babaannemle. Bırak kendileri ne yaparlarsa yapsınlar sen karışma derslerine bak dedi. Annemin aslında tek bir suçu var o da her şeyi herkese anlatmak. Otobüs durağında iki dakika konuştuğu bir kadına bile bütün hayatımızı anlatır. Babam en çok bundan rahatsız olurdu.

Evet ama onlar bunun farkında değiller. Keşke fark edebilseler beni nasıl zor bir duruma soktuklarını
Haklisin sonucta ayrim olmaz ama dogruyu soylemek baska bir konu ayrica annemi aldatan babamida cok sevemezdim sanirim kadin olarak kendini dusun

Haklisin sonucta ayrim olmaz ama dogruyu soylemek baska bir konu ayrica annemi aldatan babamida cok sevemezdim sanirim kadin olarak kendini dusun
Çok çok sevemiyorum zaten eskisi kadar. Ama bizim babamla ilişkimiz çok farklıydı küçükken. Dünya bir yana babam bir yanaydı benim için. Çocuklar anne diye ağlarlar ya hep ben baba diye ağlardım. Ordan kalma bir burukluk var sanırım.

Kocaman insanlar boşanacaksa boşansınlar. Tamam anneniz haklı ama her ikisininde bu olaylardan sizi uzak tutması gerekir

Kocaman insanlar boşanacaksa boşansınlar. Tamam anneniz haklı ama her ikisininde bu olaylardan sizi uzak tutması gerekir
Kesinlikle. Ama annem her şeyi hep benim üzerimden halletti hep beni arada bıraktı. Zorla şahitlik ettirmesi hoş değil.

Anneniz sizi sahit gosterirse ki gösterecek muhtemelen mecbur gidersiniz durusmaya. Gitmezseniz zaten polis zoru ile goturulursunuz. Sonrasinda dogruyu soyleyip soylememek size kalmis.

Anneniz sizi sahit gosterirse ki gösterecek muhtemelen mecbur gidersiniz durusmaya. Gitmezseniz zaten polis zoru ile goturulursunuz. Sonrasinda dogruyu soyleyip soylememek size kalmis.
Tabi ki doğruyu söyleyeceğim böyle bir durumda. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Polis olaylarını falan bilmiyordum

Yıllar önce olması gereken oluyor ama tabi sizi arada bırakmaları kötü olmuş. Yokmu başka şahit gösterecekleri biri?
Tabi şahit gösterdiyse anneniz bundan kaçış yok. Sizde gidersiniz gerçekler neyse onu söylersiniz. Kimseninde kızmaya küsmeye hakkı yok. İnşallh en az zararla atlatırsın canım.

Sizin adınıza çok üzüldüm. . Benim ailemde küçük yaslarda ayrıldılar..
Burda tek sorun sizi bu işe karistirmalari olmuş. Anneniz kucukken sizin omuzlariniza nasıl bir yük bindirmis.. onuda anlayabiliyorum bir kadın olarak sağlıklı düşünemiyor insan.. Ama şuan ki duruma gelirsek bence kesinlikle doğru olan neyse onu yapmaniz annenizin yanında olmaniz. Babamla ipler kopma noktasında demişsiniz.. bırakın efendim tamam babanizidir ama keşke şimdi sizin onu düşündüğünüz kadar oda sizi düşünseydi.. malesef anne babamizi secemiyoruz.. anneniz yeterince yillardir darbe almış birde siz yaralamayin. . Şahitlik yapmayı kabul etmemenizde anneniz için hayal kırıklığı... Çok üzgünüm.. dilerim kolaylikla atlatirsiniz bu durumu..

Başka şahitler var tabi ama ben o evde olayları bizzat yaşadığım için benim şahitliğim daha etkili olurmuş. Çok teşekkür ederim. Kızan küsen de artık kendisi bilir insanları düşünmekten çok yoruldum artık

Haklısınız babam bizi hiç düşünmedi benim de onu düşünmemem gerekir ama işte bir yandan içim rahat değil. Annemin yaptığı da yanlış. Ben bu olayların içinde olmak istemiyorum, çok yıpranıyorum. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…