Annem ilişkimi desteklemiyor

yasmkya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2023
67
21
Merhabalar annem ilişkiyi desteklemiyor 2 seneye yakın ilişki var ama yeri geri destekliyor

Örneğin sevgilim bana hediyeler alınca herkese anlatıyor benim damatta kızıma hediyeler aldı der

Ama diyelim sevgilim birkaç ay hediye alamadı çocuğu kötülemeye başlar bu çocuktan olmaz diye

Onun dışında çocuğun arabası neden yok evi neden yok diye olay çıkarır arkadaşlar çocuk 23 yaşında 23 yaşında

Sonra şey der ilerde seni aç bırakır ve ben okuyan birisiyim hani ilerde meslegim olacak diyorum

Yani her şeyi geçtim bana hediye alınca destekliyor ama hediye almayınca bu ilişki olmaz ilerde pişman olursun lafı yapıyor

Sevgiliniz annenizin damadı değil neden millete anlatırken damat diyor?
Hediye alınca falan hava atmak için hemencik işte gelecekteki kızımın eşi anlamında diyor işte damatim bazen de 3. Oğlum der ama ortada hediye yoksa hemencik kötüler

Merhabalar annem ilişkiyi desteklemiyor 2 seneye yakın ilişki var ama yeri geri destekliyor

Örneğin sevgilim bana hediyeler alınca herkese anlatıyor benim damatta kızıma hediyeler aldı der

Ama diyelim sevgilim birkaç ay hediye alamadı çocuğu kötülemeye başlar bu çocuktan olmaz diye

Onun dışında çocuğun arabası neden yok evi neden yok diye olay çıkarır arkadaşlar çocuk 23 yaşında 23 yaşında

Sonra şey der ilerde seni aç bırakır ve ben okuyan birisiyim hani ilerde meslegim olacak diyorum

Yani her şeyi geçtim bana hediye alınca destekliyor ama hediye almayınca bu ilişki olmaz ilerde pişman olursun lafı yapıyor
Daha şimdiden damat filan hiç hoş değil.

Daha 23 yasindasiniz ve okuyorsunuz.
Siz de annenizde bu iliskiye fazla anlam yuklememelisiniz bence.
Once okul bitsin. Mesleginizi elinize alin. Ise baslayin. Birkac sene calisin. Sonra hala iliskiniz de devam ediyorsa oturur konusursunuz. Su an dert edecek bir durum yok bence. Olmamali.

Daha 23 yasindasiniz ve okuyorsunuz.
Siz de annenizde bu iliskiye fazla anlam yuklememelisiniz bence.
Once okul bitsin. Mesleginizi elinize alin. Ise baslayin. Birkac sene calisin. Sonra hala iliskiniz de devam ediyorsa oturur konusursunuz. Su an dert edecek bir durum yok bence. Olmamali.
Zaten anneme hep dediğim şey bu daha üniversitesi var hani ilerde ne olacağı bilinmez diyorum belki ben yüksek lisans yaparım hani belkide başımıza kötü kaza gelir o yüzden hiçbir şeyi bilmeden konuşmamak gerek diyorum onda bile geleceğini sağlama almayan yarınını kötü eder diye açıklamada bulunuyor bendd dedim ki çocuk hediye alınca iyi oluyor ama deyince ne çok hediye o kadar sevgilinin durumunu belli eder. Bu devirde para önemlidir. Bana kalırsa mantık evliliği yapman en iyisi diyor

Bence herşeyi anlatmayın annenize

Babanız çok mu mükemmel yada çok Zengin birimiydi de anneniz onu seçti. Bence kendi seçimlerine baksınlar önce. Yapamadıkları şeyleri çocukları üzerinde deneyerek tercübe etmeye çalıyor çocuğu anne. Çocuk daha 23 yaşında ne arabası olacakmış. Ayrıca sizi mutlu etmeye çalıyor mu ona bakın. İlişkiniz ciddiye binmeden çok fazla anne babayı dahil etmeyin.

Bence siz bir şeyleri atlıyorsunuz, sizle iyiykiyken sevgilinizi seviyor sizle kötüyken sevmiyor olabilir. Kimse hediye için bunları yapmaz. Ayrıca geçenlerde ailem sevgilimi istemiyor başlıklı bir konu okuduk, 1-2 hafta sonra o başlık sevgilim kolumu morarttı oldu. Diyeceklerm bu kadar.

Daha okul bitmemis fol yok yumurta yok annenizr neden bahsettinizki. Daha evlilik yok zaten irtada ohoo yani. Bu evrede ikinizde ailelere demeyin tanısmayin tanistirmayin yoksa bu sekil sacmaliklar oluyor

Damadı değil damat adayı🤣 annen baya mal mülk düşkünü galiba öncelikle karakterine bi baksın o hediye takip edeceğine. Tanısın etsin.

Ben nisanliyken bile ex nisanlim anneme babama gore elin adamiydi imza atilana kadar herkes hickimsedir. Hediye muhabbeti su anlamda mantikli, anneniz size deger verilsin sizden bir sey sakinilmasin mutlu edilin istiyordur ve cok iyi bir strateji yetenegi olmadigindan bunu belli edip sevgilinizin suyunu bulandiriyodur. Cocuk ilerde durumdan hoslanmazsa haklidir.
Mantik evliligi de ask evliliginin karin doyurmadigi durumlarda devreye giren bi sey, yani o dengeyi saglamak zorundayiz hepimiz, hicbi kadin ne askin olmadigi ne de mantigin olmadigi bi evliligi surdurmek istemez.
Siz iki taraf arasinda cok fazla laf tasimamaya bakin, hem 23 yas asiri kucuk bu meseleler icin. Bu yasta damatlar yerine diplomalar konusulmali. Her seyin sirasi var.

Onun dışında çocuğun arabası neden yok evi neden yok diye olay çıkarır
Annen hayatında kendi emeğiyle araba almış mı da elin oğlunun gelirini sorguluyor?
Kendine damat değilde para babası arıyor galiba.(çok zavallıca)
Sert tepkiniz olsun. Net olun, ağzını bile açamasın.
Sorumluluk sahibiyse, sana değer gösteriyorsa, zor durumlarda yanındaysa annenize bunları hatırlatın. Herşey para değil.

Bence siz bir şeyleri atlıyorsunuz, sizle iyiykiyken sevgilinizi seviyor sizle kötüyken sevmiyor olabilir. Kimse hediye için bunları yapmaz. Ayrıca geçenlerde ailem sevgilimi istemiyor başlıklı bir konu okuduk, 1-2 hafta sonra o başlık sevgilim kolumu morarttı oldu. Diyeceklerm bu kadar.
Tamemen maddi duruma bakıyor abilerim ve babam bile çoğu sever çocuğu savundular. 23 yaşından insandan araba veya ev beklentisi var

X