Annem benim... Canım annem

canım püsük çok geçmiş olsun sana da...Çok üzüldüm gerçekten... Allah sağlık versin sıhhat versin... Ne güzel ki sana uzaklar... Benimkilerle her gün yüzyüzeyiz malesef...

evet surqıse sen az çok biliyorsun bizimkileri ne yapsan yaranamıyorsun
sinir hastası oldum zaten onlar yüzünden bir de takmamayı becerebilsem...
yapamıyorum işte..
babanı da bilmiyordum canım rahmetli olduğunu başın sağolsun Allah mekanını cennet etsin inşallah
...

efet cnm biliyorum ama takmamayıda öğren takınca ne oluyoo sinir hastası oluyorus işte değmes unutmaki sen çok önemlisin bunu unutma.. kendini düşün ve takma

efet cnm bu ayın 26'nda 2 senesi biticek o yüsden içim parça parça yaa off çok öslüyorumm
senağlama

ahh cnm benim yeni gördüm yazını bacım ben sana demiyommu yapma etme ne kadar iyilik okadar karşılığında kötülük diye uslan artık ..bide şunu bilmeliyizki kayınvalidelerimizle annelermizi asla ve asla kıyaslamamalıyız bu bizi üzmekten başka bi işe yaramaz ..hani diyorlar ya bize sen bizim gelinimiz diil kızımız gibisin külliyen yalan böyle bişi olamazzzz..ben kayınvalideme böyle dediğinde hep derim hayır ne ben seni rahmetli annemin yerine koyabilirim nede sen beni kızının yerine kendimizi kandırmıylaım..iyisimi kayınvalideyi kayınvalide olarak görmek sadce onlar yalnızca eşlerimizin annesi..

canım surqıse canım burcum haklısınız bir gün dank edecek damarımı zorluyorlar ama bilmem ki ne zaman patlarım...
burcum anneni de yeni öğrendim başın sağolsun canım Allah mekanını cennet etsin inşallah

X