Annem benim... Canım annem

Kimse anne kadar iyi bakamaz zaten başımdan geçti biliyorum,ameliyat oldum ayağım alçıda 1,5 ay kalacak k.valide geldi 3 hafta kaldı gitti.
Sen artık toparlandın dedi çekti gitti evine,1 ay eşime ve kendime baktım o ayakla .
Yemek çamaşır bulaşık hepsi bende
1 hafta sonra evinde düştü omuzu çıktı büyük oğlunda kaldı sağ kolunu kullanamadı.
Ben ona muhtaçtım o anda kendisi muhtaç oldu şimdi.
Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir arkadaşlar
Yeşşim arkadaşım hiç canını sıkma lütfen allah yukarıda herşeyi görüyor
Sen kendine bak olmazsa olmaz bazı şeyler

geçmiş olsun canım annemden uzaktayım bende ahh annemi çook özledim
canım annem seni seviyorumm.

kayınvalideme sorarsanız o çok düşkün gelinlerini kızlarından üstün tutuyor torunlarını görmezse ölür bir gün yanlarına çıkma suratları beş karış annene istersen git döndüğünde annen nasıldı diye sormaz bile surat yapar ben saygı da kusur etmem hakettiğinden fazlasını görür bende ama karşında ki insan olacak yok yok işte

anne gibi yar olmaz, bosuna dememisler

bende kayinvalidemi biraz merhametli, iyi kalpli bilirdim, anacigim inanma kizimmm yilan gibi kadin, uzak dur derdi de, anacigima bagirmistim :-(( allahim...affedin beni...

anam hakli çikti, banada iyi oldu, simdi kendi basima aglarim iste aklima geldikçe,

bende oyle, hasta dustum, anacigim dayanamadi, geldi kostu yanima, yerim onu yerim
simdi her gun ararim, her an beraberiz

sizde arayin, sorun, yanliz birakmayin..analarimiz kiymetlidir, kiymetlerini bilelim

ayrica geçmis olsun...bu arada, kayinvalidenize hakettigi degeri verin ancak. çok fazla ilgi gostermeyin.

Düşünüyorumda şimdi en çok annelere çektiririz en çok onlarla didişiriz söylediklerinin doğru olduğunu bilsekte kabullenmeyiz kıymetini bilmeyiz.Onu kaybetmeye nasıl dayanırım bilmiyorum insan elindekilerin değerini ya kaybedince anlıyor yada daha kötüsü başına geldiği zaman. Onları üzmeyelim sevdiğimizi belli edelim unutmayın bizlerde birer anne adayıyız onlara yaşattıklarımızı bir gün gelip bizede kendi evlatlarımız yaşatacak belkide daha beterlerini canım annecim benim bak gözlerim doldu şimdiii çok seviyorum ben annemiiiiiiŞenizRabbim başımızdan eksik etmesin onları:Saruboceq:

geçmiş olsun canım ....
bundan sonra sende kaynanana bu yaptıklarına göre davran zaten kaynananalar iyi dostudur hepsi olmasada çoğu....
benimki de öyle yani
anne gibi var mı??

gecmis olsun cnm okadar morallerim bozukki aglamaktan yazini bile tam okuyamadim
keske benim annemde beni birazcik düsünseydi senağlama
karnim burmumda olmasina ragmen benimle devamli tartisiyor senağlama
cok üzüyor cok aglatiyor ama anne sonucta rabbim annelerimize saglik uzun ömür versin

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecmis olsun hayatim!!:teselli:

Dünyadaki tek karsiliksiz sevgi bir annenin evladina olan sevgisidir, sadece bir Anne karsiliksiz sever....gerisinin hepsi yalannnn...:çok üzgünüm:

Keske cok uzaklarda olsaydi annem, keske ne arasaydi ne sorsaydi, keske senede bir defa yüzünü görebilsem sesini duyabilseydim....ama bilseydimki hayatta, cani sag ve sagligi yerinde...:çok üzgünüm:

Yinede cok sanslisin, hic olmazsa telefon actiginda sesini duyabiliyorsun...:çok üzgünüm:

Kaynananida hic kafana takma güzelim, vicdani yokmus demekki

siz doğru olanı görmüşsünüz ve bundan sonra nasıl davranacağınızı belirlemişsiniz.
zararın neresinden dönülse kardır.a.s.
inşallah bundan sonra daha sık görüşürsün annenle.

hiç anneyle kayınvalide bir olur mu?
sene 1996.anneciğim, bebeğimi bekliyor.:ecrin_bebek: 45 yaşında. ciciler işliyor harıl harıl.
7 aylık hamileyim.:CüvCüv: 8 aylık evliyim. 22 yaşındayım.
sen, bebişim iyileşene kadar yanınızdayım yavrum diyor. karnımı seviyor.
ama kalbi bu mutlulukları yaşamamıza izin vermiyor.
duruveriyor,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,senağlamasenağlamasenağlama

doğuma kadar narkozlu gibi, manyak gibiyim.
doğumdan sonra, hıçkırıklarla ağlamam....:a015:
kaynanam kaldı yanımda ama, odama ayak basmadan.
yediler, içtiler, gittiler.kötükedihüso
bebeğin göbeğini,normal doğum olduğu için kendi pansumanımı yaparım ağlaya ağlaya.
2. hamileliğimde, doğumuma 20 gün kala öldü kaynanam.
acaba karşılaşmışlar mıdır orada?:Saruboceq:

ahhhhhhhhhhhhhhh anam ahhhhhhhhhhhhhhhh
sen olsan herşey ne kadar farklı olacaktı.:1hug:

ben aldığm bir çok evlenme teklifini bu yüzden red ettim bana gelen hep annesine yakın oturmak istiyor bende ozaman git annenle kal diyorum gönderiyorum benim anneme yakın olsun banane ....

Canım yaşadıklarına çok üzüldümssenağlama
Ne büyük tesadüf ki 2. bebeğinde k.validen ölmüş.
Allah annenin mekanını cennet yapsın inşallah. Kimsenin yaptığı kimsenin yenına kalmaz...

işte bu laf bana hiç samimi gelmiyo.banada öyle diyolar ama imkansız bi olay. belki çok sevebilirler ama kendi kızları gibi göremezler inanmıyorum.

duyguların beni çok mutlu etti.:1hug:
evet, kabustan da öte şeyler yaşadım en mutlu yılımda.senağlama
neyse ki eşim bana anne şefkati gösterecek kadar iyiydi.
birbirimizin ellerini hiç bırakmadık.Şeniz
yaşayamazsın sanıyorsun ama,,,,,,,,,,,,,:çok üzgünüm:
kızlarım ve melek eşim için hayata tutundum.
allah tüm anneleri, yavrularının başından eksik etmesin.:CüvCüv::ecrin_bebek:
allahım bu acıyı kimseye yaşatmasın.:Saruboceq:
annenize sımsıkı sarılın ve kocaman öpün. (bir kezde benim için. olur mu?):teselli:a.s.

ayyy çok üzüldüm inan:çok üzgünüm: çok acı bişey
mekanı cennet olsun.

ele karışmak mı desem

ne desem bilmiyorum

kimse insanı anne-babası kadar sevemez acımaz da senağlama

ayyy çok üzüldüm inan:çok üzgünüm: çok acı bişey
mekanı cennet olsun.

inanılmaz birşey gibi geliyor şimdi bana bile okurken.:1no2:
ki ben yüzeysel olarak yazdım.
allahım nasıl yaşamışım ben o anları?:a015:
nasıl bir sabır vermişsin bana?:çok üzgünüm:
çıldırmamışım iyi ben o günlerde...:Saruboceq:
13 yıl geçse de,
delip, biçip, yontup geçti........ senağlama

sözün bittiği yer hakikaten ne desem boş.
senide üzdük yaranı deştik. hatırlattık o günlerini.
verende Allah alanda.
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

anne öyle farklı ki
canım annem dogumumda geldi
sayın kayınvalidem hani beni kızı gibi seven kaynanalık yapmaktan nefret eden şahsiyet hiç bir şeye ellini sürmedi banim canım annem benimyanımda ona da hizmet etti yani
hanımefendi benden hizmet bekledi o halde hasta numaraları yaptı oglu onla ilgilensin diye doktora gitti hicbirşeyi yok
kimse kimseyi evladı yerine koymaz
ve anne gibi kimse olamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…