Annelerin Güncesi

o zaman direk söyleyecek anne ben senin işe gitmeni istemiyorum diye, ben de kahrolacağım...
Sende diceksin sana daha iyi bir gelecek için :)

İşte çalışanlar evde olsun ister evde olanlar çalışmak annelik böyle deli duygular

Eşim 4-5 sene önce uykuda zor nefes aldığı için dra gitti kemik var dediler ameliyat oldu sonrasında hiç sonuç alamadık birgün burnuna baktım kıkırdağı delik eşime orası delik dedim tekrar aynı hastanede başka bir dra gitti o da evet ameliyat hatası kapatabiliriz dedi kendisi estetik cerrahi estetiğe giriyormuş bu ameliyat kulağından kıkırdak alındı burnuna yama yapıldı geçen sene oldu bu ameliyatta çok zordu çok acı çekti şimdi ise yine kotu uykuda nefes alırken zorlanıyor bu gece o kadar üzüldüm ki çok zorlanıyordu Allah korusun kalbine zarar verebilir söyledim birkaç kez üzülüyor bugün sana birşey diyeceğim ama üzülme sen çok zor nefes alıyorsun bir prof bulalım ona git ne varsa baksın dedim o da son kez oraya gitcem ya duzeltin ya da mahkemeye vercem diyecem dedi aradı az önce söyledi halkla ilişkilerle ilgilenen bayan arayacakmis ben gitme oraya diyorum ama off off ne olacak böyle bana kalsa başka birisine gitsin tam olarak sorunu öğrensin ameliyat hatası yuzundense mahkemeye verelim orayida ama tedaviyi başka yerde olsun

Eşim 4-5 sene önce uykuda zor nefes aldığı için dra gitti kemik var dediler ameliyat oldu sonrasında hiç sonuç alamadık birgün burnuna baktım kıkırdağı delik eşime orası delik dedim tekrar aynı hastanede başka bir dra gitti o da evet ameliyat hatası kapatabiliriz dedi kendisi estetik cerrahi estetiğe giriyormuş bu ameliyat kulağından kıkırdak alındı burnuna yama yapıldı geçen sene oldu bu ameliyatta çok zordu çok acı çekti şimdi ise yine kotu uykuda nefes alırken zorlanıyor bu gece o kadar üzüldüm ki çok zorlanıyordu Allah korusun kalbine zarar verebilir söyledim birkaç kez üzülüyor bugün sana birşey diyeceğim ama üzülme sen çok zor nefes alıyorsun bir prof bulalım ona git ne varsa baksın dedim o da son kez oraya gitcem ya duzeltin ya da mahkemeye vercem diyecem dedi aradı az önce söyledi halkla ilişkilerle ilgilenen bayan arayacakmis ben gitme oraya diyorum ama off off ne olacak böyle bana kalsa başka birisine gitsin tam olarak sorunu öğrensin ameliyat hatası yuzundense mahkemeye verelim orayida ama tedaviyi başka yerde olsun
Ben olsam aynı yere gitmezdim

Benim de karın bölgesinde, diğer yerler normale döndüm de, ora bi gitse kafadan 4 kilo gider diye tahmin ediyorum:KK70:
Bende de aynı sorun var. Karın bölgesinin gitmesi için 4 kilo vermem lazım ama o zamanda çok zayıf duruyorum. Buna çözüm bulan olursa söylesin yapayım

Maşallah ogluna canım bende geçen gün iki yumurtadan omlet yapmıştım yarısını parçalayıp kızıma koydum yarısıda tabagın kenarındaydı ben yiyecektim mutfaga gittim çay demledim falan bir baktım kızım benimkini de yemiş birde bölmemiştim bütündü eline alıp yemiş:))
Kızının belki yumurtaya alerjisi vardır canım benim küçük oğlum bebekliğinden beri hiç balık yemedi yiyemiyor bir lokma balık bile agzında büyüyüyor ve öğürüyor tvde de duydum birkaç kez vücudun bir yiyecege alerjisi varsa kabul etmiyormuş onu ve normal olarak yenilemiyormuş ben balığın herşeyini yaptım yine yemedi ve artık kabullendim benim oğlumun bünyesi balığı kabul etmiyor başka birşey seçmiyor yiyiyor herşeyi evde balık yapacagım gün ona başka yemek yapıyorum artık
Bende wc ye banyoya yalnız giremiyorum agliyor başka kimseyle oyalanmıyor hep beraberiz tek ayrılığımız uyku zamanları
Keklerin yada terbiyeli çorbaların içinde yiyo haşlanmış yada tavada yemiyo.ayşe naz pek nazlıdır yemek konusunda nasıl bi midesi varsa artık.sebze ağırlıklı yer çok şükür.
Senin kızçeyede maşallah.benim oğlanın yumurta takıntısı var.sürekli dolabı açıp yumurta ister.2den fazla yemesine gerek yok dedi doktora bile sordum anlayacağın.her çocuk farklı işte kardeşler bile

Oğluma sinir oldum ya yine başladık anneeeee annneeee seanslarına. Tuvalete bile gidemiyorum, banyo yaparken kapı açık olacak ki annemlerdeyim ona rağmen böyle ne annemde ne babamda ne kendi babasında durmuyor, benden başkasıyla dışarı bile çıkmak istemiyor ki bayılırdı sokağa çıkmaya. Delirecem ya atıcam kendimi şurdan aşağı :KK43: :KK43: :KK43: dr a gitmem lazım gidemiyorum. Odada otururken bile ayrı oturmuyoruz gelip bana yapışıp oturuyor ::
Benim kızda aynı bu şekilde artık babasıyla dışarı çıkmak istemiyor illa bende olucam yoksa asansörden sokak başına kadar bağırıyor anne gel diye. Hani 2 yaşında anneye bağlanma azalıyordu ben anlamadım bu işi

Ben Cuma eve gelirken mutlaka alıyorum bişi ben almasam babası alıyo ama benim amacım haftasonunun gelişini beraber olacağımızı bilmesi Zaman kavramı oluşturmak yani

Oğlanı uyuyup avm ye geldim bi iki bişey alayım diye ama göbeğim izin vermedi. Aynen benim de karnımda toplanmış ya zayıflasam da orası pörtlek

Hadi bi de gobek eritme topigi acalim:KK61:
Bi mekiği bile beceremiyorum. 3 gundur bosu bosuna ugrasmisim:KK61:

oraya bi gitsin ama tedavi için değil bi baksınlar bakalım ne dicekler bi de prof a gidip rapor alın neymiş ne değilmiş ameliyat hatasıysa direk mahkemeye ne bu canım

oraya bi gitsin ama tedavi için değil bi baksınlar bakalım ne dicekler bi de prof a gidip rapor alın neymiş ne değilmiş ameliyat hatasıysa direk mahkemeye ne bu canım
önce randevu aldığımıza gidelim bakalım ne diyecek ona göre hareket edelim mahvettiler adamı:KK43:

Daha etkili olur ağırlıkla :halay:
Hiii abaniyo ustume zipliyo :KK70:
Sahi aklima ne geldi. Bi tlfn uygulamasi var. Dogum yaptigim zamanlar gaza gelmistim bi ara yine cabuk gitsin karnim diye. Gun gun egzersizler var. 1. Gun icin olani aciyosun uygulamayla birlikte hareketleri yapiyosun.
Baya karnim falan aciyodu da usengeclikten birakmistim. Uygulamanin Adi caynax A6W
Onuindireyim onu bi denicem hem planli sesli biri komut verirse daha duzgun yaparim. :rolleyes:Bak istersen sende

X