Annelerin Güncesi

İnşallah bulunur canım ne diyelim cana geleceğine mala gelsin

Keşke öyle birşey olsa bizim de canım. Ama eminim kolunda olduğuna. İnşallah ben yaniliyorumdur.

Evde kaybolmus ya İnşallah sen de bulursun canım. Ben alışveriş merkezinin otoparkında düştüğünü düşünüyorum kerem alpin kolu birşeye takilmisti kucagima alırken ama künyenin düşme ihtimali aklımın ucundan geçmedi. Baya sağlam birşeydi çünkü. Yarın soracak eşim belki bulan vicdanli biridir ne bileyim dediğin gibi zaten nasibimizde yoksa gözümüzün önünde de olsa bulamayiz. Eşim de sürekli üzülme filan nasip ten çıkmış diyor ama elimde değil tabi. Şimdi daha iyiyim gerçi ilk şoku atlattim :)

Ya bencede tatil olsaydı bu saat oldu uyumadim nasıl kalkcam sabah bilmem :KK43: Öğrenci olmayı istediğin zaman devamsızlık yapma özgürlüğün olmasi yönünden çok özlüyorum, oğlun iyi yapmış binde bir olur öyle şeyler:) Benim öğrencilerden de yarın gelmeyenler olacak 4 gün tatile çevirip biyerlere kacanlar var çünkü. Zaten ben de hep cumartesi sandım bugünü, her seferinde hayal kırıklığı:KK53:
Canım belki birisi bulup güvenliğe teslim etmiştir bir sorun bakalım inşallah bulunur biz iki sene önce balkonda eşimle oturuyorduk aşagıda bir araba durdu içinden iki kadın iki adam indi yan tarafta yeni bir bina yapılmıştı eve bakmaya gelmişler,onlar gitti aşagıya bir baktım arabanın yanında bir cüzdan var esime gösterdim galiba arabadan inenler düşürdü dedim eşim indi aşagıya aldı cüzdanı o binaya gidip sordu adam cebine bakmış cüzdan yok evet benim demiş yurt dışından gelmişler ertesi gün döneceklermiş içinde kimligim,pasaportum var eğer kaybolsaydı çok kötü olacak bir sürü uğraşacaktık demiş çok teşekkür etmişler yani ben görmeseydim yoldan bir sürü insan geçiyor belki biri alacaktı yani belli olmaz sizin künyeyi de duyarlı biri bulduysa teslim etmiş olabilir
Ben renklileri siyahlari bi de beyaz tshirtleri hep 40 ta yikiyorum. Renkliler dedigin gibi soluyo. Kotlarin rengi aciliyo. Esimde oyle marka olmadan giymez hasbam :işsiz: mahfolu yoksa.Bi makina beyaz tshirtu cektirdim 60 da o yuzden onlari da 40 ta yikiyorum hep. Gonleklerle atletleri 60 ta yikiyodum. Alt ic camasirlarini 90 dereceye atiyorum sadece. Valla merak ettim. Herkes nasil yapiyo.
Kendim atlet giymem ama esiminkileri 90 a atsam kuculur gibi geliyo
Yoksa sadece cocugunkilerimi 90 a atiyosunuz
Ben 90 da yıkıyorum canım ama sadece beyazları kızımın beyaz badilerini atletleri,siyah olanları ayrı 40 ta yıkıyorum,renklileri açık ve koyu olarak ayırıyorum koyular 40 ta, açıklar 50 de,kotları 50 de yıkıyorum, çarşafları 60 da yıkıyorum böyle çamaşır durumuna göre ayırıp yıkıyorum:))
Arkadaşlar umut çok istahsiz ve gece bim kere emmek icin kalkan bir çocuktu biliyorsunuz memeden kestikten sonra ciddi iştah artışı oldu ve uykusu düzene girdi aylar sonra gece bir kez uyanmaya başladık rüya gibi şiddetle tavsiye ederim memeden kesin hemen; )
Aynen canım bizde iştah ve uyku açısından güzel oldu emerken gece bir defa uyanıp emiyordu bırakınca uyanması bir süre daha devam etti ama birkaç geceden beri çok şükür sabaha kadar uyuyor
Ben bu karin bolgeme takmis durumdayim. Annemin plates lastiklerini asirmistim. Ebru sallinin int den videolarina baktim. Karin calistiran hareketleri yapiyorum. Lastikle mekik cekiyorum. Hic zor olmuyomus oyle yormuyoda. Calisinca yanma falan olur mus ama bende hic oyle bisey yok malesef 3 gundur. :işsiz:Sporunda s sinden anlamam. Daha cok mu yapmam lazim pes edebilirim yoksa ise yaramiyo diye. Nolur bisiy deyin bana :KK70:
ben Mekik çektiğimde ertesi gün acıyordu canım öksürürken hapşırırken çok kötü acıyordu ben yarım mekik çekiyordum

Kızlar bugün oğlumu o kadar zor bıraktım ki, anne gel, anne gel dedi, geç kalmıştım kp bırakayım dedi işe, anne montunu çıkar dedi, kvlerdeki terliğimi getirdi, o kadar çok üzüldüm ki:KK43:
Kv gel sana bir şey göstercem dedi, o aradada bana sen çık görmesin diye işaret etti çıktım arkama baka baka evden :cry:
Canım ya üzülme neyseki yarın cumartesi oğlunun yanında olacaksın

Yakaladim kapağım seni :KK70: itiraf et artık :KK70:
Sonunda anladın ya tebrikler :)

Ben bu karin bolgeme takmis durumdayim. Annemin plates lastiklerini asirmistim. Ebru sallinin int den videolarina baktim. Karin calistiran hareketleri yapiyorum. Lastikle mekik cekiyorum. Hic zor olmuyomus oyle yormuyoda. Calisinca yanma falan olur mus ama bende hic oyle bisey yok malesef 3 gundur. :işsiz:Sporunda s sinden anlamam. Daha cok mu yapmam lazim pes edebilirim yoksa ise yaramiyo diye. Nolur bisiy deyin bana :KK70:
Evt cnm yanlış yapıyorsun. Bildigin yanma olması lazım.
Valla ben süt olsun diye kilo alanlardanım :KK70: ama oğlumun ihtiyacı vardı, eğer dikkat etseydim zaten 12 kilo almıştım hamilelikte çabuk toparlardım:işsiz:
Ay aynı ben. 54 ile hamile kaldım 65 ile doğuma gittim. Doğum yaptım tam 1 hafta sonra 56.5 kilo oldum. Süt olsn diye yedim içtim 63 kiloya çıktım. Neyse ki şimdi 51 kiloyum :)

Sonunda anladın ya tebrikler :)

Evt cnm yanlış yapıyorsun. Bildigin yanma olması lazım.

Ay aynı ben. 54 ile hamile kaldım 65 ile doğuma gittim. Doğum yaptım tam 1 hafta sonra 56.5 kilo oldum. Süt olsn diye yedim içtim 63 kiloya çıktım. Neyse ki şimdi 51 kiloyum :)
Ben başta dedim de olmaz dediler ama o yüzden seni bulmak çok zor oldu :KK70: Buldum ya gerisi önemli değil :KK70:
Benim o zaman 9 kilo vermem lazım :KK70: 60 kiloyum:KK70:

İşleri yarıladım sayılır şükür.
Beyazları 60.70.80 ruh halime bağlı
Renklileri kumaşların özelliklerine göre 30.40.50
Çocuklarınkileri ayrı yıkarım
Akifim kahvaltı iyi yapar.2 haşlanmış yumurta zeytin peynir pekmez reçel ve ortada banılası bişey yer çok şükür.
Ama kızım ağzına yumurta deyse kusar hala kahvaltı yapamaz.oğlum bana benziyo bende sabah kahvaltısına bayılırım.oğluşla kahvaltı keyfi yaparız uzun uzun.

Oğluma sinir oldum ya yine başladık anneeeee annneeee seanslarına. Tuvalete bile gidemiyorum, banyo yaparken kapı açık olacak ki annemlerdeyim ona rağmen böyle ne annemde ne babamda ne kendi babasında durmuyor, benden başkasıyla dışarı bile çıkmak istemiyor ki bayılırdı sokağa çıkmaya. Delirecem ya atıcam kendimi şurdan aşağı :KK43: :KK43: :KK43: dr a gitmem lazım gidemiyorum. Odada otururken bile ayrı oturmuyoruz gelip bana yapışıp oturuyor ::

Az önce aynı odada bana arkası dönük tv izliyordu, sonra bi kendine eksi ve ben görüş alanında olmadığım için ağlamaya başladı beni görünce sustu
Manyak oldu cocuklar ya :))) daha once oraya birakip bi yere gittiysen onu hatirliyodur belki. Benimki ne zaman kv lere gitsek ayaga kalktigim an pesimde birakip markete iniyodum. Artik onuda yapamiyorum
Bide ben çarşafları ve beyazları mutlaka önyıkamalı yıkarım. 2 saat falan sürüyor.
bendeoyle yapiyorum. Ic camasirlarini atlet havlu nevresim falan. Bide cocugunkileri lekeler belki daha iyi cikardiye.

X