Annelerin Güncesi

Ya bizim sanirim arkadaki azilarda cikmaya basladi. Elinin tumunu agzina sokup geziyo yine

Kızlar bugün oğlumu o kadar zor bıraktım ki, anne gel, anne gel dedi, geç kalmıştım kp bırakayım dedi işe, anne montunu çıkar dedi, kvlerdeki terliğimi getirdi, o kadar çok üzüldüm ki:KK43:
Kv gel sana bir şey göstercem dedi, o aradada bana sen çık görmesin diye işaret etti çıktım arkama baka baka evden :cry:
Canım benim yaa seni çok iyi anlıyorum ben de çok yaşıyorum bu durumu. Neyseki 2 gün var önümüzde haftasonu acısını çıkarırız inşallah

Özellikle son bir haftadır o kadar hırçın ki ben olayım yanında benle ilgilenmiyor ama odadan çıkayım basliyor anne gel diye, gozlerinden yas akıtıyor bir de ;( yanımda ol ama ben sana istersem pas veririm modunda.

Özellikle son bir haftadır o kadar hırçın ki ben olayım yanında benle ilgilenmiyor ama odadan çıkayım basliyor anne gel diye, gozlerinden yas akıtıyor bir de ;( yanımda ol ama ben sana istersem pas veririm modunda.
Kanmayınn o yaşlaraa istedilermi çol güzel ağlıyolar 2 sn sonra bi bakıyosun hiiç bişey yok :)
Bence oğluşun unutmuştur bile sabahı

MIhtar MIhtar canım ben 2 su bardağı su yarım su bardağı zeytinyağı 1 yemek kaşığı şeker 1 tatlı kaşığı tuz 3 su bardağı tam buğday unu(katmer marka kıvam alması için en iyi marka) ve 2 tatlı kaşığı karbonat ile 2 yemek kaşığı sirke kullanıyorum. Sen bir paket kabartma tozu kullanabilirsin sirke katmadan. Benim kız alerjik kabartma tozundakin mısır nişastasından dolayı karbonat kullanıyorum ve sirkeyi karbonata yardımcı olarak koyuyorum. Bunları kaşıkla karıştırıp 170 derecede 45 dak.pişiriyorum. Bu tarif veganlara göre sen su yerine süt koyarsan daha vitaminli olur.

ben de 50 de yıkıyorum beyazları oğlanın, bizimkileri 70'de yıkıyorum.
Kizlar dunden beri camasir muhabeti donutor ana camasirlarin ve kiyafetlerin yikana talinatlarina bakarsaniz genelde otuz derede diyor tabi beyazkar otuzda temiz olmutor ben dojsana atiyorum kizimkilerini kirkta yikiyordum simdi otuza dusurdum cunku yikama talinatlarinda hep otuz yaziyor.Ben carsaf havlu vs ayri kotlar ve koy renler ayri kiziminkikeri de ayri yikiyorum ve hala sabuntozu kullaniyrum kizima.

Kanmayınn o yaşlaraa istedilermi çol güzel ağlıyolar 2 sn sonra bi bakıyosun hiiç bişey yok :)
Bence oğluşun unutmuştur bile sabahı
Yok canım unutmuyor, çarşamba gece kalktı gece 03.30 da uyuttum aradan yarım saat ya geçti ya geçmedi, oğlanın sesini duydum, dinledim anne evde, baba evde, herkes evde dedi çocuk.

İşin kötü tarafı ne biliyor musunuz ben kriz yönetiminde çok başarısızım, ne çocuğun dikkatini başka yere çekebiliyorum ne gönlünü yapabiliyorum ve kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki anlatamam.

MIhtar MIhtar canım ben 2 su bardağı su yarım su bardağı zeytinyağı 1 yemek kaşığı şeker 1 tatlı kaşığı tuz 3 su bardağı tam buğday unu(katmer marka kıvam alması için en iyi marka) ve 2 tatlı kaşığı karbonat ile 2 yemek kaşığı sirke kullanıyorum. Sen bir paket kabartma tozu kullanabilirsin sirke katmadan. Benim kız alerjik kabartma tozundakin mısır nişastasından dolayı karbonat kullanıyorum ve sirkeyi karbonata yardımcı olarak koyuyorum. Bunları kaşıkla karıştırıp 170 derecede 45 dak.pişiriyorum. Bu tarif veganlara göre sen su yerine süt koyarsan daha vitaminli olur.
tamam canım sağol denicem baktım bikaç yerden bu aldığı kadar un muhabbeti beni delirtiyo :) sanki olmadı gibi bi de bunu deniyim bakalım

Yok canım unutmuyor, çarşamba gece kalktı gece 03.30 da uyuttum aradan yarım saat ya geçti ya geçmedi, oğlanın sesini duydum, dinledim anne evde, baba evde, herkes evde dedi çocuk.
Hehe yoklama almış bizde sabah kalktık mı hemen
Abi baba hala dede banne sıralıyo okulda işte evde diyoz :)

İşin kötü tarafı ne biliyor musunuz ben kriz yönetiminde çok başarısızım, ne çocuğun dikkatini başka yere çekebiliyorum ne gönlünü yapabiliyorum ve kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki anlatamam.
Böyle zamanlarda veya haftada bir L Leydiminik yapıyodu hala devam ediyormu bilmiyorum bi hediye sevdiği bişey bi ödül yapsan mesela cumaları işte bi haftayı daha başarılı geçirdik mantığı

Hehe yoklama almış bizde sabah kalktık mı hemen
Abi baba hala dede banne sıralıyo okulda işte evde diyoz :)
Tam olarak öyle sayılmaz, biyolojik saati var sanırım, anne 7'den önce evde olacak baba 9'dan sonraya kalmayacak. Geçenlerde eşimle alışverişe gitmiştik, her kapı kalmasına anne- baba diye koşmuş çocuk, biz olmayınca üzülmüş :KK43: sonrasında da huzursuzlanmış, uyku saati mesala artık hiçbir yere gidemiyoruz, gündüz kvde uyuyan çocuk akşam onda katiyen uyumuyor.

Tam olarak öyle sayılmaz, biyolojik saati var sanırım, anne 7'den önce evde olacak baba'dan sonraya kalmayacak. Geçenlerde eşimle alışverişe gitmiştik, her kapı kalmasına anne- baba diye koşmuş çocuk, biz olmayınca üzülmüş :KK43: sonrasında da huzursuzlanmış, uyku saati mesala artık hiçbir yere gidemiyoruz, gündüz kvde uyuyan çocuk akşam onda katiyen uyumuyor.
İşte bi düzen oluşturduysanız onu istiyo hep demekki herşeyi de çok biliyolar :)

Böyle zamanlarda veya haftada bir L Leydiminik yapıyodu hala devam ediyormu bilmiyorum bi hediye sevdiği bişey bi ödül yapsan mesela cumaları işte bi haftayı daha başarılı geçirdik mantığı
Onu da denedim, cuma günleri bir şey alıp gittim, o anı kurtarıyor sadece, bu kez kendimi daha kötü hissettim, sanki böyle telafi etmeye çalışır gibi, benim yokluğumu oyuncakla, çikolatayla doldur der gibi, içim elvermedi..

Onu da denedim, cuma günleri bir şey alıp gittim, o anı kurtarıyor sadece, bu kez kendimi daha kötü hissettim, sanki böyle telafi etmeye çalışır gibi, benim yokluğumu oyuncakla, çikolatayla doldur der gibi, içim elvermedi..
Ben yerini doldurmak olarak değilde
Onu anlatıp artık bu hafta ben işteyken çok güzel idare ettin falan gibi bi konuşmayla hani bu da ödülü mesela
Gibi düşünmüştüm

Bence çok takma kafana yoksa sonu yok bu durumun

MIhtar MIhtar canım zaten ben yanında değilken çok sorun çıkarmıyor benim oğlan en azından kv söylediğine göre, yemeğini de çok güzel yiyor, oyun da oynuyor, parkı çok sevdiği için evde pek durmak istemiyor onun huzursuzluğu oluyor ona da parka gidiyorlar zaten, ama her şey ben eve geldikten sonra başlıyor, kv deyimi ile akşama kadar yanındaki çocuk yerini başka bir çocuğa bırakıyor. Kp deyişi anneye karşı duygusallık var ondan diyor, babaya da var ama en çok anneye diyor.
Artık parkta anne-çocuk baba-çocuk gördüğünde de annesi, babası diyor.

İşleri yarıladım sayılır şükür.
Beyazları 60.70.80 ruh halime bağlı
Renklileri kumaşların özelliklerine göre 30.40.50
Çocuklarınkileri ayrı yıkarım
Akifim kahvaltı iyi yapar.2 haşlanmış yumurta zeytin peynir pekmez reçel ve ortada banılası bişey yer çok şükür.
Ama kızım ağzına yumurta deyse kusar hala kahvaltı yapamaz.oğlum bana benziyo bende sabah kahvaltısına bayılırım.oğluşla kahvaltı keyfi yaparız uzun uzun.
Maşallah ogluna canım bende geçen gün iki yumurtadan omlet yapmıştım yarısını parçalayıp kızıma koydum yarısıda tabagın kenarındaydı ben yiyecektim mutfaga gittim çay demledim falan bir baktım kızım benimkini de yemiş birde bölmemiştim bütündü eline alıp yemiş:))
Kızının belki yumurtaya alerjisi vardır canım benim küçük oğlum bebekliğinden beri hiç balık yemedi yiyemiyor bir lokma balık bile agzında büyüyüyor ve öğürüyor tvde de duydum birkaç kez vücudun bir yiyecege alerjisi varsa kabul etmiyormuş onu ve normal olarak yenilemiyormuş ben balığın herşeyini yaptım yine yemedi ve artık kabullendim benim oğlumun bünyesi balığı kabul etmiyor başka birşey seçmiyor yiyiyor herşeyi evde balık yapacagım gün ona başka yemek yapıyorum artık
Oğluma sinir oldum ya yine başladık anneeeee annneeee seanslarına. Tuvalete bile gidemiyorum, banyo yaparken kapı açık olacak ki annemlerdeyim ona rağmen böyle ne annemde ne babamda ne kendi babasında durmuyor, benden başkasıyla dışarı bile çıkmak istemiyor ki bayılırdı sokağa çıkmaya. Delirecem ya atıcam kendimi şurdan aşağı :KK43: :KK43: :KK43: dr a gitmem lazım gidemiyorum. Odada otururken bile ayrı oturmuyoruz gelip bana yapışıp oturuyor ::
Bende wc ye banyoya yalnız giremiyorum agliyor başka kimseyle oyalanmıyor hep beraberiz tek ayrılığımız uyku zamanları

MIhtar MIhtar canım zaten ben yanında değilken çok sorun çıkarmıyor benim oğlan en azından kv söylediğine göre, yemeğini de çok güzel yiyor, oyun da oynuyor, parkı çok sevdiği için evde pek durmak istemiyor onun huzursuzluğu oluyor ona da parka gidiyorlar zaten, ama her şey ben eve geldikten sonra başlıyor, kv deyimi ile akşama kadar yanındaki çocuk yerini başka bir çocuğa bırakıyor. Kp deyişi anneye karşı duygusallık var ondan diyor, babaya da var ama en çok anneye diyor.
Artık parkta anne-çocuk baba-çocuk gördüğünde de annesi, babası diyor.
Ayyhh ne diim bilemedim bir süre böyle gidicek o zaman napak herşey onlar için sonuçta

X