Annelerin Güncesi

kizlar dunku kontrol de dr nehir de biraz kansizlik var dedi santafer surup verdi bide polivit verdi istah aciciymis 2 ay sonra genis kapsamli kanina falan bakalim dedi bidaha aglatmaya gerek yok dedi iki hafta once kanina bakilmisti bronsit oldugunda santaferi bitene kadar kullan zaten biraz dusuk dedi kani

kizlar dunku kontrol de dr nehir de biraz kansizlik var dedi santafer surup verdi bide polivit verdi istah aciciymis 2 ay sonra genis kapsamli kanina falan bakalim dedi bidaha aglatmaya gerek yok dedi iki hafta once kanina bakilmisti bronsit oldugunda santaferi bitene kadar kullan zaten biraz dusuk dedi kani
Geçmiş olsun canım kansızlık olduğu için iştahı yoktur ilaçlarını içince fark eder kansızlığı da geçer inşallah bende bebekken baktirmistim bir daha baktirmadim hemogram iki yaş asisina gittiğimde söyleyeceğim bir baksinlar Dr da hep iyi duruyordu gorunusune gore ama bir senedir doktora da gitmedik

Süt reçelini nasıl yapıyorsun ?
E eatmeat ya ben hiç 90derecede yıkamadım. küçülürmüş gibi geliyor. Bişey olmuyor mu?
Yok canım zaten lcw nın çıtçıtlı beyaz atletlerini kullanıyorum ve baya sünüyor onlar büyükler. Çekme hiç olmadı. Üç çamaşır olduğu için 90 da içim rahat ediyor

benimki de seviyo yeşilliği salataya falan bayılır biber alıyo eline yiyo geçen gün markette istedi aldı biber eline verdim parada gitti kasaya verdi kasiyere para üstünüde aldı kızlar şaşırdı biber mi yicek diyolar :)
Bizimki de katır kutur yeşil biber yer , ben de veririm eline sürekli, bari ordan sebze yemiş olsun vitamin alsın diyorum

E eatmeat canım 90 derecede bozulmuyormu penyeler
Yok canım yukarıda yazdığım gibi bozulmuyor

Yok canım zaten lcw nın çıtçıtlı beyaz atletlerini kullanıyorum ve baya sünüyor onlar büyükler. Çekme hiç olmadı. Üç çamaşır olduğu için 90 da içim rahat ediyor

Bizimki de katır kutur yeşil biber yer , ben de veririm eline sürekli, bari ordan sebze yemiş olsun vitamin alsın diyorum

Yok canım yukarıda yazdığım gibi bozulmuyor
Bende lcw nin beyaz askılı badilerini kullanıyorum bende 90 da yikiyorum birşey olmuyor

valla kahvaltilarimiz zahmetli bizim krep pankek cesit cesit omlet melemen her gun baska bisey yaparim en son sut receli yaptim onu sevdi bayila bayila yiyor
bnde yapiym hc denemek aklima gelmemisti sut recelini

Kızlar bugün balkonda kahve iciyorduk esimle kizimda icerideydi koridordan bize doğru geliyordu eşim galiba kaka yaptı bir tuhaf yuruyor dedi sonra bize yaklaştı gulerek bir baktık benim topuklu ayakkabılar ayağında o kadar komikti ki bir sürü erkek ayakkabısı var onları almıyor benim ayakkabılarını giyiyor hep kimin ayakkabısı o diye sordum benim dedi:)))
aaay benmkide benm herseymi sahiplenmis durumda

Ben idilbabyden alıyorum yada chiccodan iç çamaşırlarını hiç sünmüyor onlar o yüzden cesaret edip atamadım hiç. 1 1h1r ya sen kaç derecede yıkıyorsun?

Zaten o lcw badilerine bişey olma ihtimali yok
3-6 ayı 18-24 te giydir yani :)
Evet öyle gerçekten birde çok yumuşak yüzde yüz pamuk yazıyor o yüzden hep ondan alıyorum
ne guzel ben de elisi yaparim canim sikkin oldugunda
Evet canım vakti geçiyor iyi oluyor
bnde yapiym hc denemek aklima gelmemisti sut recelini

aaay benmkide benm herseymi sahiplenmis durumda
bizim ortaklarimiz onlar:))

ben tarifi netten aldim cahidejibek in tarifi gayet basit. 5 bardak sutu 1 bardak sekerle kaynatiyorum.kaynayinca icine 1 cay kasigi karbonat yada kabartma tozu katiyorum.bu arada tencere gayet genis ve buyuk olmali yoksa butun ocak mahvoluyor:temizlik:.yaklasik 1 saat sik sik karistirarak pisiriyorum.karistirdigim cirpiciyi cikardi mi boncuk boncuk kaliyor icinde o zaman kapatiyorum altini.kavanoza bosaltti mi buzdolabinda 2 ay kaliyormus ama benimkiler daha 2.haftasina cikmadi:KK70:.ben fistik ezmesi yapip onu kattim icine.ekmege surup veriyorum eline
Gerçekten güzel bir tarif bende deneyecegim sağol canım kakao katılınca Nutella gibi olur

Ben süt reçeli mado'dan aldım keçi sütünden yapılma ama çok yiyoruz diye almadım bi daha betüldr sadece tadına baktı :spor:

Ilk basta verdigimde almamisti hic. Rengi sut gibi diye normal sut zannetti sanirim. Tarcin koyup verdim hem tatlandirsin hem rengini degistirir diye o zaman icmisti. Cok bayildigini da soyleyemicem ama iciyodu nihayetinde. Hurma ozu falanda karistirdim biraz. Tadi nasil hic bilmiyorum. Ben tiksinirim degisik seylerin tadina bakamam. Esim fena degil icilir garip tadi yok demisti
Bende bakamam tiksinirim senin gibi. Eşime baktırdım senin eşinin yaptığı yorumu yaptı

X