Annelerin Güncesi

İpuçları
Bir yada birden fazla anne ile buluştu 1 1h1r Blackkcat Blackkcat isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim
E ekskkalmym gitti
Kendisinden büyük A Akaibu @lutita gitti
Kim kaldı
MIhtar MIhtar D deterjan E Esinn10 @Sunset5 fayika fayika Yarenhelin Yarenhelin
siz şimdi leydinin benden büyük olduğunu mu düşünüyosunuz :KK70: o hepimizden küçük en küçük değilmiydi :KK70:

A Akaibu yaşadığı şehirde a var demiş, daha önce kargo göndermedim demis
Blackkcat Blackkcat
1 1h1r
Yarenhelin Yarenhelin
@Sunset5
@sailormoon123
Aklıma gelenler
onu demiş miyim ya ne zaman demişim :KK57:

Görümceme iyi gülmüşüm sanırım. Bi ara ağladı kucağıma aldım üzerime çiş yaptı. Sonra yatağımıza geldi. Nasıl bulduysa konumunu artık gece gece hem yorganı hem eşimin yastığını hemde yatağı ıslattı. :KK70:
Hava buz gibi yorgan çişli. Diğer yorganlar diplerde kat kat battaniye örttük üzerimize de anca ısındık. Bu çiş maceraları ne zamana kadar sürecek acaba :KK70:

siz şimdi leydinin benden büyük olduğunu mu düşünüyosunuz :KK70: o hepimizden küçük en küçük değilmiydi :KK70:

onu demiş miyim ya ne zaman demişim :KK57:
Demişsin kuzum tüm yollar seni bana çıkartıyor :dondurma:
Görümceme iyi gülmüşüm sanırım. Bi ara ağladı kucağıma aldım üzerime çiş yaptı. Sonra yatağımıza geldi. Nasıl bulduysa konumunu artık gece gece hem yorganı hem eşimin yastığını hemde yatağı ıslattı. :KK70:
Hava buz gibi yorgan çişli. Diğer yorganlar diplerde kat kat battaniye örttük üzerimize de anca ısındık. Bu çiş maceraları ne zamana kadar sürecek acaba :KK70:
:KK70:eee bu havada yıkayıp nerde kurutucan o kadar şeyi

fayika fayika tabi kimse yanıltmadıysa bu ihtimaller olabiler.ama kendi tencerenden hiç bahsetmemişsin :KK6:

Bence çok sürprizlerle dolu olacak sonucu.kimse kimseyi tutturamadı mı ki.1h1r bence sende iyi düşün ufkunu aç:KK59:

X