Annelerin Güncesi

Kızlar bişey sorucam bebişlerin çamaşırlarını hala ayrı mı atıyorsunuz yoksa beraber mi

Kızlar bişey sorucam bebişlerin çamaşırlarını hala ayrı mı atıyorsunuz yoksa beraber mi
Canım duruma göre değişiyor makineyi tam doldurmuyorsa bizim az kirli çamaşırlarıda atıyorum yoksa ayrı yıkanıyor ama çocuğun deterjanı dalinin sıvı antialerjik olanı malum benim kız alerjik ve atopisi var.

sivi sabunla kullanma bnce cnm kizina bn sampuaniyla yikiyorm ellerni sen ne kullaniyosn bilmiyorm gerci ama sivi sabun saglikli olcagni sanmiyorm

ayri yikiyorm zaten birikiyo hemen. Haftada birkere yikaniyo camasrlari. Doluyo makine. Deterjani dalin kullaniyorm

Günaydın canlar:) Keremalp i emzirmeyi azaltmıştım biliyosunuz. Uzun zamandır geceleri neredeyse hiç emzirmiyordum diyebilirim. En son salı aksami uyuturken emzirdim. Dün okuldan gelince emzirme faslini atlayayim yatarken emziririm diyordum gaza geldim yatarken de emzirmedim. Acıyo oğlum, uf olmuş dedim. Doktora gidelim diyo bana:)) Meme için biraz mizirdandi ama asıl ağlama sebebi süt icmemek oldu. Her akşam bir bardak süt içiriyordum oyunla sebeklikle icmeyecem bana ninni açın onu izleyecem diye tuttururdu. Ben de sütünü icersen ninni açabiliriz deyince ortalık karıştı o kadar çok ağladı ki. Sütü de içmedi. Zaten biraz hastaydi iki gündür peditus veriyordum. Bıraktım icirmedim sütü. Ayagimda sallayayim dedim yatmadı, emerken uyuyordu benle hep. Sonra benim uykum çok geldi yatcam dedim ben uyumuş numarası yaptım biraz dolandı ama yanıma geldi sonra. Yakaladım hadi oğlum çok geç olmuş uyuyaylim dedim. Ninni söyleyip pış pışladım uyudu resmen. Gece meme istemedi yine mizirdandi ama uyanmadı. Şu anda da hala uyuyor. pat diye karar verdim ama artık 2 yaş oldular diyorum kendime hep. Bugün evdeyim okul yok oyalanıp atlatabilirsem daha kolay olacak sanırım. Dua edin canlarım Pes edip bırakmayayım zira çok fenayım bir yanım ömür boyu emzirmek istiyor

Aman canim bu kadar ilerlemek bile cok guzel. Elbet birakacak ve bu durumu bir kere daha yasamak istenezsin heralde. Hem ogluna hem sana haksizlik olur. Cok yormamista seni ne guzel. Bu gun daha kolay gecer insallah.
Bu arada benim kiza sunu yap oyle vericem. Bunu yaparsan gideriz dedigim anda cildiriyo. Bazen bos bulunup soyluyorum bin pisman ediyo beni.
Genel bi tavir mi acaba

Ben de ayrı yikiyorum canım. Dalının sıvı deterjanı ve yumuşatıcısını kullanıyorum. Haftada en az 2_3 makine çıkıyor zaten sağolsun:)

Maşallah canım bu aşamaya kadar gelmişken bence emzirme de atlat bu meseleyi
Ayrıca yoğurt yiyorsa süt için zorlama bence betülde sütü sevmiyo bazen geceleri veriyodum şimdi onu da bıraktık gece hiçbişey vermiyorum sütü anca ya sütlaç ya da işte puding filan yapınca yedi sayıyorum kendimce

Hep ben de kendimi o şekilde teskin etmeye çalışıyorum canım. Geri dönersem dediğin gibi daha zor olacak ikimiz için de...Aslında keremalp de birşeyi yapmayacaksa çok zorluyor çok inatçı bir çocuk. Ama dün emzirmedim diye biraz ısrar ettim nihayetinde yine içmedi sağolsun. Dönem itibari ile isteklerinin anında gerçekleşmesini istiyorlar ben de iple çekiyorum konuşup anlasip karşılıklı ikna olabileceğimız günleri çok mu uzak acaba

İnşallah canim. Aslında keremalp de yoğurt yiyor hatta çok aşırı yediği zamanlar bile oluyor ama ne bileyim işte sute de alışsın diye istiyorum. Ama içmiyosa zorlamasam iyi olacak belki emzirmeyi bırakınca kendi içer. Annem hep öyle diyor ben de icmiyormusum emerken bırakınca başlamışım süte. Umut dünyası iste:)))

cinili set benimde hosuma gitmisti Eki Görüntüle 1834733 bu kumasi soparis vermek istiyorum ben de aldigin krep kumas nasil begendin mi
Ben iki kere aldım kumaş sıkıntı yaşamadım hiç yeni gelenlerde güzel dün akşam kayınvalideme gösterdim çok güzellermiş dedi hatta burda çarşamba pazarı kuruluyo çok uygun kumaşlar var dün kv dediki boşver artık çarşambaya gitme burdan al ne güzelmiş kumaşları dedi

Halamın iki çocuğu var biri benden küçük biri büyük halam bildim bileli onlara süt içirmeye çalışır onlara kalmaya gittigimde yatmadan birer bardak süt getirirdi ben severim içerim sütü bazen onalrınkini de içerdimbazende onlar ya çiçeğin dibine yada banyoya dökerlerdi

bilemiyorum cidden. Simdi kardesimle konustuk. Dun patronuna gitmisti. Biri 4 yasinda biri de 6 aylik falan iki kizi var. Bi gun kadin arabayla bi yere gidiyomus. Kucuk huysuzlanmis. Buyuk kizina kardesinle konusurmusun sakinlessin demis. Canim suan bunu yapmak istemiyo demis kiz
Dun gelen cocuklarla oyuncaklarini paylasirmisin demisler. Biraz dusunmem lazim demis. Sonra da gelip dusundum ve bunahazir olmadigima karar verdim demis demekki yeterince dusunmemissin demis kadin. Hayir buna gercekten hazir degilim demis
Umudumu kaybediyorum resmen

Cnm çok sağol ya. Minik in söyledigi yere bi bakayım olmadı alırım senden adres.
Evt ayrı yıkayıp hala ütülüyorum (çorabına kadar). Hemen hemen her gece çişini kaçırdığı için nerdeyse hergün çamaşır yıkıyorum.

Kızlar sabah kahvaltısını nasıl veriyorsunuz ? Neler yiyor? Aren hala bigün süt bulamaçı bigün muhlama yiyor. Peynir yumurta verdigim de direk kusuyor. Farklı bişeyi yemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…