Annelerin Güncesi

Kızlar herkese merhaba o kadar yoğunum ki uyumaya zor vakit buluyorum. İş, ev, yatılı misafir, haftasonu veli pikniği, önümüzdeki ay şırnaka gidicez yaz boyu kalmaya onun hazırlıkları , bir de aof sardım başıma. Daha bir çöp almadım. Aklımda birkaç şey var toplu almayı düşünüyorum çıkabilirsem alışverişe. Haftasony bir yatılı misafirim daha geliyor gerçi. Misafir misafir üstüne. İp uçlarımı toplu veriyorum ben tencerem şimdi ankarada değil.en fazla 4 kişilik bir aile ve annesinin ya da kendi adının içinde e harfi var demiştim. Yeni ip ucum bir kızçe benim minik tencerem. Hepinizi öptüm

Bu arada size başka birşey daha sormak istiyorum. Yaz tatilinde bakıcıya para vermeli miyim? 3 ay bakmayacak. Yarım gün için 1150 veriyorum. Ben bir kısmını verelim diyorum eşim hiç verme diyor. Fikir cerirseniz sevinirim

1 1h1r beni özlemiş

Son günler bi zahmet geliniz ipucu veriniz
Bence de

ipucu bıracaktım lakin kimse kapağını merak etmiyor gibi
Ediyoruuuum
atar da işlemiyor ki artık mümkün olsa bir doz merak içireceğim hepsine
Ben fazla doz aldım çarpmasın

Ip ucu vereyim mi ama başka vermem
Lütfen ver nolur ver

Benden de bomba bi ipucu gelecek azıcık meraklı bulabilirsem
Ay ben yeterim bence

Aşırı merak ettim yine sadece arkidişlerim için
Yani ben

Bende ipucu vereceğim yinelemek istedim
Bekliyorum
Sen neden merak etmiyorsun
Neden neden
Yani ben değilim

Yani bilemedim canım nasıl anlastınız başlangıçta, sonuçta gelmeyecek bakmayacak ama bir yandan da sonrası için devam etmeyi düşünüyorsun, kararsız kaldım

yani cok ihtiyacu varsa ve donunce devam wtnesini istiyosan teklif edebilirsin
bu arada baska birine gitmesin

Günaydın bu arada. Ben yukardaki mesajlar bu sabah yazılmış sandım. Meğer fayika 00.50 de atmış o mesajları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…