Annelerin Güncesi

Ben 3 kişi eledim biri de kendim kaldı 11 kişi. Esinn10 ve fayika açık açık söylediler zaten. Ha bir 1h1 var. Başka da kimse yok eleyebileceğim. Tek bir tahminim var aysenazim bence isimdeyimgucumdeyim in kapağı. Alışveriş kısmına gelince ne zaman ve neler alacağım hiç fikrim yok. Haftasonu mesaim var pazar günü elif adanın yıl sonu gösterisi var daha onun alışverişine bile çıkamadım. Anlaşılan son hafta sonu ne yapabilirsem yapıcam. Elif ada günlerdir hasta üç gündür de çok ateşliydi izin alamadım ve sıfır uykuyla işe gittim hep. Fırsat bulursam ilk yapacağım iş uyumak olacak sanırım.
Geçmiş olsun canım

Sabahtan beri gülüyorum ya :KK70:
Gökçenin hep ortada duran bi kuruyemiş tabağı var. Eşim akşam bitirmiş içindekileri. Gökçe sabahtan beri söyleniyo bunun için.
'Baba yemek yese karnı neden doymazdı. Doyardı. Neden benim kuru yemişlerimi yemiş doyurmuş göbüşünü. Bu sorunun cevabını istiyorum diyo :KK70: :KK70:
Tabağa yeniden koydum hala neden yemiş baba paylaşmamız gerekiyodu diyo :KK70:
Söyle bı daha çocuğun kuruyemişini yemesin eşin :KK70:

kızım ananesine benim karnımda kardeş var demiş. annemde olmaz öyle şey kardeş annenin karnında olur demiş o da ama annem kardeşi taşımak istemiyor o yüzden ben taşıyorum demiş :oha:
Ahaha gelsin bebiş :emir_bebek:
Artık ne kadar çok istiyosa kendi taşımayı bile göze almış çocuk :KK70:

Bu gün saatlerce parkta oturunca 4 senelik komşularımla tanıştım :KK70:
Kadının biri kızımı istemeye geldiler falan dedi. 3 tane kızını görmüştüm ama başka kızınız daha mı var dedim. Yok dedi bu kızım için. Gösterdiği kız küçücük sordum 16 yaşında :KK57:
Kadın vermeye niyetli ama kız okumak istiyorum demiş. Babası da kızım istemezse vermem demişte. 3. Kez geri çevirmişler aynı kişileri :KK57:
16 yaşında çocuk hala şehrin göbeğinde istemeye gittiklerine inanamıyorum.
Annesi kalkınca kızla bi güzel konuştum. Dedim derslerinde yardıma ihtiyacın olursa gel. Şu dersler yapabilirim. Okumadan olmaz çok küçüksün evlilik şöyle de böyle de. Bi de isteyen kadın benimle birlikte oturacak falan filan konuşmuş gözünü korkuttum resmen çocuğun.:KK53:Okumak istiyomuş zaten destek olurum sen istediğin zaman gel dedim.

Kızı da görseniz zapzayıf onun yaşındayken bende öyle çelimsiz bişeydim. Evliliğin e si geçmedi aklımdan. bildiğin çocuktum. İnşallah saçma sapan bişey yapmaz da okur.

Kadının biri kızımı istemeye geldiler falan dedi. 3 tane kızını görmüştüm ama başka kızınız daha mı var dedim. Yok dedi bu kızım için. Gösterdiği kız küçücük sordum 16 yaşında :KK57:
Kadın vermeye niyetli ama kız okumak istiyorum demiş. Babası da kızım istemezse vermem demişte. 3. Kez geri çevirmişler aynı kişileri :KK57:
Annesi kalkınca kızla bi güzel konuştum. Dedim derslerinde yardıma ihtiyacın olursa gel. Şu dersler yapabilirim. Okumadan olmaz çok küçüksün evlilik şöyle de böyle de. Bi de isteyen kadın benimle birlikte oturacak falan filan konuşmuş gözünü korkuttum resmen çocuğun.:KK53:Okumak istiyomuş zaten destek olurum sen istediğin zaman gel dedim.

Kızı da görseniz zapzayıf onun yaşındayken bende öyle çelimsiz bişeydim. Evliliğin e si geçmedi aklımdan. bildiğin çocuktum. İnşallah saçma sapan bişey yapmaz da okur.
İnşallah okur en azından babası akıllı başlıymış sende iyiki konuşmuşsun

A Akaibu iyiki kızla konuşmuşsun canım.umarım okadar ufak evlenmez ve okur
Artık her gördüğümde konuşcam kızla küçücük çocuk daha
A Akaibu
tuvalet isini ne yaptiniz merak ediyorum cok, ben de onumuzdeki hafta baslasammi diye dusunuyorum da:KK17:
Halletmiş değiliz ama ilk günlere nazaran mucize gibi gördüğüm bi haldeyiz. Evde baya iyi durumda. Ben farkediyorum o söylüyo çok fazla altına yapmadan halledebiliyoruz. Bi yere gidince hiç söylemiyo ama. Onu nasıl atlatcaz bilmiyorum.

Çarçabuk halledersiniz inşallah siz:dua:

Artık her gördüğümde konuşcam kızla küçücük çocuk daha

Halletmiş değiliz ama ilk günlere nazaran mucize gibi gördüğüm bi haldeyiz. Evde baya iyi durumda. Ben farkediyorum o söylüyo çok fazla altına yapmadan halledebiliyoruz. Bi yere gidince hiç söylemiyo ama. Onu nasıl atlatcaz bilmiyorum.

Çarçabuk halledersiniz inşallah siz:dua:
insallah hepimiz hallederiz ya. ben de baya korkuyorum. Allah kolaylik vrrsin hepimize

Gökçenin gene burnu akıyor :KK43:
Hava güzeldi parka götürdüm baktı kendi gibi bi kaç çocuk toplanmış toprakla oynuyor salıncağa falan gitmel istemedi. Gitti onlarla oynadı epey. Şimdi eve geldik hemen uyudu. Normalde burnu akarken zor uyur. Ağlar sümük akıyo die :)

Gökçenin gene burnu akıyor :KK43:
Hava güzeldi parka götürdüm baktı kendi gibi bi kaç çocuk toplanmış toprakla oynuyor salıncağa falan gitmel istemedi. Gitti onlarla oynadı epey. Şimdi eve geldik hemen uyudu. Normalde burnu akarken zor uyur. Ağlar sümük akıyo die :)
İlerlemez inşallah canım ya. Ne güzel öğlen uykusu ilaç gibi geliyodur sana

4 buçuktan beri parktayız fenalık geldi :mad:
1 1h1r nerdesin :KK53:
Wifi buldum ve geldimmm:KK53:

İyi yapmışsın, yakmasınlar o yaştaki çocukların başını :sinirli:
Bi bendenmi suphelendin yani :skandal:

İvet :KK45:

X