Annelerin Güncesi

Ben 3 kişi eledim biri de kendim kaldı 11 kişi. Esinn10 ve fayika açık açık söylediler zaten. Ha bir 1h1 var. Başka da kimse yok eleyebileceğim. Tek bir tahminim var aysenazim bence isimdeyimgucumdeyim in kapağı. Alışveriş kısmına gelince ne zaman ve neler alacağım hiç fikrim yok. Haftasonu mesaim var pazar günü elif adanın yıl sonu gösterisi var daha onun alışverişine bile çıkamadım. Anlaşılan son hafta sonu ne yapabilirsem yapıcam. Elif ada günlerdir hasta üç gündür de çok ateşliydi izin alamadım ve sıfır uykuyla işe gittim hep. Fırsat bulursam ilk yapacağım iş uyumak olacak sanırım.

Ben 3 kişi eledim biri de kendim kaldı 11 kişi. Esinn10 ve fayika açık açık söylediler zaten. Ha bir 1h1 var. Başka da kimse yok eleyebileceğim. Tek bir tahminim var aysenazim bence isimdeyimgucumdeyim in kapağı. Alışveriş kısmına gelince ne zaman ve neler alacağım hiç fikrim yok. Haftasonu mesaim var pazar günü elif adanın yıl sonu gösterisi var daha onun alışverişine bile çıkamadım. Anlaşılan son hafta sonu ne yapabilirsem yapıcam. Elif ada günlerdir hasta üç gündür de çok ateşliydi izin alamadım ve sıfır uykuyla işe gittim hep. Fırsat bulursam ilk yapacağım iş uyumak olacak sanırım.
Geçmiş olsun canım neden olmuş ateş

Geçmiş olsun canım iyidir şimdi umarım
Bende bugün bakacaktım oysa gidemedim benimki de yine son haftasonuna kalır İş ki fikrim olsun ne alacağımı bileyim emin olayım

Geçmiş olsun canım neden olmuş ateş
doktor soğuk algınlığı dedi. Kreşe başladığından bu yana hep hasta toparlanamadı bir türlü. Ama keyfi yerinde mutlu halsiz değil allahtan buna da şükür diyorum.

Geçmiş olsun canım iyidir şimdi umarım
Bende bugün bakacaktım oysa gidemedim benimki de yine son haftasonuna kalır İş ki fikrim olsun ne alacağımı bileyim emin olayım
Sağol canım şükür toparladı kendini.

Sabahtan beri gülüyorum ya :KK70:
Gökçenin hep ortada duran bi kuruyemiş tabağı var. Eşim akşam bitirmiş içindekileri. Gökçe sabahtan beri söyleniyo bunun için.
'Baba yemek yese karnı neden doymazdı. Doyardı. Neden benim kuru yemişlerimi yemiş doyurmuş göbüşünü. Bu sorunun cevabını istiyorum diyo :KK70: :KK70:
Tabağa yeniden koydum hala neden yemiş baba paylaşmamız gerekiyodu diyo :KK70:

Geçmiş olsun canım.
İlla ki okula başlayacak bu hastalık dönemimi bi gün yaşayacaktı. İkinci sene böyle olmaz bağışıklık kazanacak. Yazda geliyo daha rahat edersiniz inşallah

Geçmiş olsun canım.
İlla ki okula başlayacak bu hastalık dönemimi bi gün yaşayacaktı. İkinci sene böyle olmaz bağışıklık kazanacak. Yazda geliyo daha rahat edersiniz inşallah
Sağol canım dediğin gibi bu süreci yaşayacağız illa ki. Gökçeye güldüm baya keşke video çekip paylaşsaydın bizimle.

X