Annelerin Güncesi

bence bu yeterli bir ipucu değil
Bence gayet yeterli. En azından sen değilsin :)
Bak şimdi çok ucu açık oldu bu ipucun canım. Çekilişte almadın ama başka zaman aldın bana ben dahilmiyim değilmiyim yap bi güzellik bana. Hani başka bir ipucuyla da söyleyebilirsin bunu.
Yok yook sadece çekiliş için dedimm. Minnak ve keşkek i kastettimm.

S Sunset5 te elendi ozman ee kimler kaldi eleye eleye herkesi elemism kendmi kaptirip sanirm ben kimseye cikmadim
Beni eleme ya sizden bahsettim ki..

diymi ama ben kitap da okuyorum yahu

bana daha çok

bence bu bir ipucu cereyan diyor oda başka bişi çağrıştırıyor
Heh bi de sen yazıver buraya neyi!! çağrıştırıyor
voltaj ayarlı sıkıntı yok işimi titiz yaparım
zeki kadının hali başka tabi
Kaşınıyorsun akaibu kendine gel
Bende bi ipuçu vereyimmm. daha önce hediye aldıklarım tencerem değil
Ay çok yardımcı oldun
ben sadece kendimi düşünmüyorum
Aferin
siz direk beni cikarin burdan

lutita bence artık gerçekleri gizleyemezsin diskalifiye olmaman için lütfen geçmişe bı çizik at ve dogrulari yaz
Diskalifiye olabilirsin lutita doğru mu değil mi, konuş!
Tencerem napiyor acabaaa

Cevap bekliyor

Heh bi de sen yazıver buraya neyi!! çağrıştırıyor

Kaşınıyorsun akaibu kendine gel

Ay çok yardımcı oldun

Aferin

Diskalifiye olabilirsin lutita doğru mu değil mi, konuş!

Cevap bekliyor
Cereyan bir ismi çağrıştırdı bende bi düşün belki sanada çağrıştırır

Geçmiş olsun canım
Çocuk da efsaneymiş

gecms olsun canm.

Selam kızlar çekiliş şeysi muhabbetinizi bölmek istemiyorum ama şu bimdeki bisikletten alan oldu mu haziran bebeleri için erken mi ne dersiniz biz aldık da fatih süremiyo sürebilen var mı?

Selam kızlar çekiliş şeysi muhabbetinizi bölmek istemiyorum ama şu bimdeki bisikletten alan oldu mu haziran bebeleri için erken mi ne dersiniz biz aldık da fatih süremiyo sürebilen var mı?
Canım bimdeki bisikleti bilmiyorum nasıl bişey üç tekerlekli normal bisikletimi yoksa iki büyük iki küçük tekerleği olandan mı? Elif ada henüz süremiyor aslında bence sürmeyi biliyor ama pedal çevirme konusunda üşengeç. Taş devrindekiler misali ayaklarıyla yol alıyor.

bizde var canım geçen sene dedesi almıştı bisiklet güzel gökçe yerde ayaklarıyla yürür gibi hareket ettiriyo şuan için. Henüz sürmeyi beceremiyo.
Ama @aysenazim ın oğlu yanılmıyosam sürebiliyo ig de görmüştüm sanki.

Deme öyle sabah pantolonum olmadı
2 kilo bu kadar mı fark eder yahu. Bugün itibari ile diyeyettim :^)
topağımızın olmazsa olmazı diyet
İşte o ismi yazma sakın sende akaibu gibi demek istemiştim

Saol
E yazmamak için özellikle öyle belirttim zaten bende anlamadığını düşündüğüm için ikinci mesajla açıklama yaptım yazacak olsam ilk mesajda yazardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…