Annelerin Güncesi

Burdayim gulum nehirin kontrolu vardi ona gittim birazda gezdik analikizli:halay:

valla bende kendimden suphelenmiye basladim suphelenwbilirsin benden:KK49:

90 lara kadar geride kalmadim daha gece burdaydim burctasim:eğlence:
Kaçtın sandım yakalanınca :KK66:

Kızlar hakkınızı helal edin bir saat sonra baba dağlarında paraşütle atlıyorum :dua:
Ayyy ben de yapmıştım yamaç paraşütü çok heyecanlı :KK66: hazır o taraflardayken kaşa da geç bi de dalış yap :)) ayyyy çok kıskandım

Esimde kartal var 1999 model 90 bine aldi. Evin otoparknda bebek gbi bakiyo bana kalsa kulustur iste ama turkiyede tek. Yer olmaynca diger arabayi disari koyuyo onu illa icerde tutcak. Hastalik var resmen hergun ugrar yanlarina siler parlatir. Ticari taksiyi bile soforden alip siliyo bazen gece disarda biraktrmiyo illa garaja sokcaklar. Kizinida kendine benzetti bebekle oyniycagna arabalarla oynuyo cocuk
garaj olsa alınırda sokağa bırakmam sıfır arabayı ben uğraşıyım alayom ödeyeyim densizin biri gelsin canı istedi diye çizsin yakalarsam bende onu çizeyim :)

aaa benimde begendigim bi suru kumas var orda ama guvenemedigim icin almiyordum.daha once aldin mi. hangi kumaslari aldin.
Daha önce bunları almıştım şimdi de bi krep kumaş bi de brokar dedikleri bi kumaş varya ondan aldım gelmiş hatta eşimin iş yer adresini veriyorumda

Eklentiler

• image.png
    image.png
    272,1 KB · Görüntüleme: 46
  • image.png
    image.png
    301,8 KB · Görüntüleme: 43
Daha önce bunları almıştım şimdi de bi krep kumaş bi de brokar dedikleri bi kumaş varya ondan aldım gelmiş hatta eşimin iş yer adresini veriyorumda
Bnde baktm iyiymis fiyatlarida. Ben hep carsidan aliyorm burdan. Kendi capimda dikiyorm kursa gtmeyi cok istiyorm

X