Annelerin Güncesi

adam haklı bu sahibindende bizde bi ara bakıyoduk araba
Millet takık boyaya sanki araba boyalı olunca bişi oluyo :)
Oyle deme boyasiz kazasiz diye satiyolar sonra bi ton sey vikiyo arabadan :)
Kp bi araba aldi sifir galeriden direk 80 bin lira para verdi. Servistekiler aracta hasar kaydi bulmuslar. Meger nakliye araci kaza yapmis arabada hasarolmus. Kazali sifir araba almis oldular. Kp dellendi de degistirdiler arabayi :))

Oyle deme boyasiz kazasiz diye satiyolar sonra bi ton sey vikiyo arabadan :)
Kp bi araba aldi sifir galeriden direk 80 bin lira para verdi. Servistekiler aracta hasar kaydi bulmuslar. Meger nakliye araci kaza yapmis arabada hasarolmus. Kazali sifir araba almis oldular. Kp dellendi de degistirdiler arabayi :))
Haha bu tarz şeyler de nedense seni buluyo A Akaibu :KK70:

Ahahaha aman iyi sen değilsin ara dur seni aramaktan kurtarayım dedim istemiyosun madem değülsün:deli:
bak leydiye de goz kirpiyon. Birimiz dogru kesinm sonra dicen ki ben demistim size. O yuzden eleyemiyorum da :KK70: buyuk suphelilerim arasindasin gozum ustunde :KK70:
Haha bu tarz şeyler de nedense seni buluyo A Akaibu :KK70:
Nerde abuk subuk sey var beni bulur zaten paratoner gibiyim :KK70:
Bizim arabayi degistirme sebebimizde buydu. Alirken 1 parca boya var demis adam bilmem neresinde. Bakim icin servise goturunce 5 parca boya cikmis. Biseye sokuyolarmis onceden soksaymisiz ogrenir misiz. En son araba kp deyken birden kaputtan alevler yukselince satip yenisini aldik :KK70:
Simdikini alirkende birsuru arabaya baktilar. Adam hatasiz kazasiz yazmis bi ton kaza cikiyo ustune. Bi de bi numara varmis. Bi yere mesaj atinca arabanin ustunde borc falan varmi o cikiyomus tam bilmiyorum. Bi arabayi begendik. Emin olmak icin oraya mesaj attik. 10 bin civarinda hasar borcu mu ne varmis. :KK70:Adamlar mecbur soruyolar

Araba işi sakat ya biz bitane beğendik 20 bin yazıyodu iyi falan dedik sonra bi baktı eşim 7bine satıyolarmış sigortadan para alsınlar diye 20 mi diceklermiş bişiler
En güzeli direk yerinden sıfır almak ama o da 50-60 bin verip bide sokağa koyamam arabayı yani o da ters bana

L Leydiminik ele kuşum beni boşa yorulma diyorum sana
Geçen seferde inanmadınız bana şimdi de kimse inanmıyo yaaa
bn inaniyorm sna ben ciktm :)

Devreler yanmışken alın size devresi yanan biri daha :KK70:
ahahah cok guldm

adam haklı bu sahibindende bizde bi ara bakıyoduk araba
Millet takık boyaya sanki araba boyalı olunca bişi oluyo :)
ayni benm esim arastririr noktasi cizigine kdr. Araba delisidir kendisi.

Araba işi sakat ya biz bitane beğendik 20 bin yazıyodu iyi falan dedik sonra bi baktı eşim 7bine satıyolarmış sigortadan para alsınlar diye 20 mi diceklermiş bişiler
En güzeli direk yerinden sıfır almak ama o da 50-60 bin verip bide sokağa koyamam arabayı yani o da ters bana
Esimde kartal var 1999 model 90 bine aldi. Evin otoparknda bebek gbi bakiyo bana kalsa kulustur iste ama turkiyede tek. Yer olmaynca diger arabayi disari koyuyo onu illa icerde tutcak. Hastalik var resmen hergun ugrar yanlarina siler parlatir. Ticari taksiyi bile soforden alip siliyo bazen gece disarda biraktrmiyo illa garaja sokcaklar. Kizinida kendine benzetti bebekle oyniycagna arabalarla oynuyo cocuk

Esimde kartal var 1999 model 90 bine aldi. Evin otoparknda bebek gbi bakiyo bana kalsa kulustur iste ama turkiyede tek. Yer olmaynca diger arabayi disari koyuyo onu illa icerde tutcak. Hastalik var resmen hergun ugrar yanlarina siler parlatir. Ticari taksiyi bile soforden alip siliyo bazen gece disarda biraktrmiyo illa garaja sokcaklar. Kizinida kendine benzetti bebekle oyniycagna arabalarla oynuyo cocuk
Benim esim yine iyiymis o zaman. Allah sabir versin :deli:
1 hafta arabasiz kaldi. O bi hafta boyunca elinde telefon surekli sahibindene bakti. Birileriyle konustu etti. Suratimiza bakmadi resmen. Arabayi aldiktan sonra bi daha actigini gotursem orayi arabana sopayla dalarim haberin olsun dedim. :sopa: Direk silmis uygulamayi. :işsiz:
Yok su daha guzelmis yok bu daha guzelmis. Yok onun kasasi bunun lambasi. Fenalik geldi resmen

X