Annelerin Güncesi

ben eriyip gittim göbeğim yine gitmedi hain göbek pis göbek

çkk pis takıyorum bu aralar atarım bi ara benim göbüşü 6 aylık hamile gibiyim

Ciddi misin kız hangi ara aldın o kadar kiloyu, bana yaklaşmışsın
ben de çok anlamadım. 50 falan olmuştum. O ara iyiyim derken ipin ucu kaçtı. Emzirmeyi bırakınca tekrar kola içmeye falan başladım. 55 te sabittim bi ara derken hafta sonu 58 i gördüm
Gökçe yemeye başlayınca düzgün yemekler hazırlamaya başladım düzenli yiyince de kilo aldım sanırım.

Kızlar ben göbeği hep içime çektim şimdi bırakamıyorum öylece kaldı, sıkılaştı sanırım
yaaa ceylan ya

Bence biz çok takıyoruz bu göbeklere. Geçen gün işyerimde doğumdan numara çağırdım karşıdan bir bayan geliyordu elinde doğum raporuyla ama üstünde giydiği tişört hamile tişörtü ve üzerinde az kaldı geliyorum yazıyordu hemen senaryo ürettim dedim herhalde bir önceki bebeği nüfusa yazdırmakta geç kalmış üstüne hemen hamile kalmış diye düşündüm. Yanılmışım iki ay önce doğum yapmış ve bildiginiz 9 aylık hamile görüntüsü var. Tanıyanlar daha doğurmadı mı diye soruyorlarmış yada dışarda görenler allah kurtarsın diyormuş. Kadın da çareyi hamile tişörtlerinde bulmuş soranlara doğuma az kaldı diyormuş.

ay o daha kötü bi durum bir an önce verir inşallah
ben kendimde takıyorum çünkü mutsuz hissediyorum ya da taktığım için mutsuzumdur ama sevmiyorum işte ya göbüş sevmiyorum

bende bir ay öyle gezdim soranlara bi tane çarpsım geliyodu
Hiç alışkın değilim hep çöp gibiydim karın içeri çöküktü. Şimdi böyle bi hal olunca garip geliyo.
Ya bi de alt kısım kotta 24 beden giyerken üstte m tshirt alıyorum artık. Bacaklarım incedir kalça zaten yok. Öyle oluca gmbek gerçekten çok belli oluyo Ama kararlıyım gidecek o göbek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…