Annelerin Güncesi

Banyo yarin bitiyor, ev temizlenecek annemin beli tutuldu doktor 6 igne vermis. Esim temizlik icin yillik izin aldi. İsteyince benden guzel temizlik yapar, insallah isteyerek yapar. Sonrasinda bu ise kalkismisken kapilari degistirip yerleri parke yaptiralim dedik. Birde asagiya inen merdiven mermerdi onunda basakmaklari parke yapilip demir kisimlari degisecek. Bunlar bitince ev badana olacak Utku insallah planda bir degisiklik yapmaz

Geçmiş olsun canım
Müge anlı ayrı
Hamileyken saati 10 a kurup kalkıyofum onu izlemek için ama şu evlilik programları resmen enerjimi emiyolardı ya. Esra erola falan bile bakmıştım sıkıntıdan
Evlilik programlarına hiç bakmadım dikkatimi çekmedi hiç şimdi de dediğin gibi vaktimde yok izlemeye

Kolay gelsin canım bahaneyle hepsi aradan çıkmış olur:))

Okudukça yoruldum Allah kolaylık versin. Utkumuzda vaktin de gelsin :)

Hayırlı vakitte gelsin kuzucuk :)

Evin her odasının kapısına poşet astım. HEr odaya da tuvalet kağıdı rulosu. Burnumuzu silip direk poşete atıyoruz peçeteyi dün kayınpeder gördü herkese anlatıp dalga geçiyomuş
Şişe çekmek istediler sırtımda zor vazgeçirdim

Ayy akşam akşam ne güldümm. Allah ta sizi güldürsün

Canım bizim doktor kulağın dış kısmını temizleyin içini çubukla temizlemeyin demişti. Her doktora gidişimizde kulak kiri var diyordu. Dediğini yaptık şimdi kulak kiri var denmiyor muayenelerinde ve hakikaten kulak kirini kendiliğinden dışarı atıyor kuru bir şekilde ve çıkanları alıyoruz.

Zapingde yapmıyorum pekde hadi neyse

Ayy akşam akşam ne güldümm. Allah ta sizi güldürsün
ayy amin cümlemizi

aynen bizede doktor öyle söyledi. Delik kısmının içine girmeden orayı temizliyorum sadece. Kendim çok rahatsız oluyorum temizlemeyince çocukta öyle oluyomuş gibi geliyo içim rahat etmesede dokunmuyorum.

Allah iyiliğini versin çok güldüm
ya odalardan peçete toplamaktan helak olmuştum
Üçümüzünde burun çeşme gibi. Bari böyle yapayım dedim

Ülkecek gözümüz aymışta olabilir
Onlar sabriyeyle şahika gitmeden biraz zor düzelirler. Ay bi de pınarı yazıyolar
bence hiç kimse gitmeden serhat elense bile fark ederdi adam insanda bi gerilim yaratıyo onun stresinden motive olamıyorlar
ama tabii şahika ayrı bi olay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…