Annelerin Güncesi

Bütün enerjim çekilmiş gibi :KK43:
benimde öyle şu garip havalara bağlıyorum hep bi güneş açsa tekrar düzelsek

Kızlar akademisyen annenin bugün paylaştığı top düşürme etkinliğine bayıldım bende yapsam mı acaba çok ses gider mi aşağıya altta bekar bir genç var çoğunlukla evde yok sanırım yarın yapmak istiyorum :KK45:
ben hemen hemen hepsini beğeniyorum ama bunu gerçekten yapayım istedim de ses gider gibi geldi bide bizim altta öğretmen bi çift var çalışıyorlar akşm rahatsız olurlar muhtemel ama aklıma şu geldi yazın ananemin bahçesinde yeğenler kuzenler oynatırım en azından :))
senin imkanın varsa yaparsan ecenin tepkilerini de yazarmısın
Yaa çıldırıyorum şuan :KK70: kızlar şurda survivor muhabbeti yapsak olmaz mı ya :KK70:
Hiç bi arkadaşım izlemiyo eşimde hep yarısında uyuyo kimseyle durum tespiti yapamıyorum çok sıkılıyorum :KK12:
ben acayip izliyorum :) zaten izlediğim tek şey dicem de başka bişe izlemeye gün mü bıraktı 9857698537893567 gün saat survivor :)
yaz sen yaz :KK49:
Evet :KK70:
Size sarılmak istiyorum acun bey falan dedi ya bi de koptum :KK70: niye 3 gün sonra öğrendim diyo bi de :KK70: çocuğu olunca sadin o kadar duygulanmamıştı :KK70:

bende en çok niye 3 gün sonraya güldüm :KK70: annelik işte dicem malum teyzelik de yarısı :KK37:

birine bi şekilde beğeni duyduysam ya da karakteri hoşuma gittiyse bi bakıyorum Beşiktaşlı.. (kastım daha çok uzaktan beğeni yani ünlü biri, iş adamı-kadını, yönetici vb gibi)
tesadüf değildir herhalde :KK73:

ben hemen hemen hepsini beğeniyorum ama bunu gerçekten yapayım istedim de ses gider gibi geldi bide bizim altta öğretmen bi çift var çalışıyorlar akşm rahatsız olurlar muhtemel ama aklıma şu geldi yazın ananemin bahçesinde yeğenler kuzenler oynatırım en azından :))

ben acayip izliyorum :) zaten izlediğim tek şey dicem de başka bişe izlemeye gün mü bıraktı 9857698537893567 gün saat survivor :)

bende en çok niye 3 gün sonraya güldüm :KK70: annelik işte dicem malum teyzelik de yarısı :KK37:
Yapmak istiyorum canım yapınca yazarım tabi tepkisini:)

Küçük oğlum o kadar titiz düzenli ki herşey kusursuz olacak üstünde minik bir leke olsun anında çıkartır dışarıda olduysa sinir olur eve gidine kadar söylenir kirlendi diye bir de ödevleri var mesela eve gelir gelmez hepsini bitirmeli çantasını eşyalarını hazırlayıp rahat bir şekilde oturmalı ben kesinlikle ders çalış eşyanı hazırla demiyorum oğlum boğa burcu akşam yükselinine baktım başakmış yükseleni boğadan çok başak özellikleri var :KK70:

bu gün yok heralde di mi. Eşim yok evde gökçe ilaçtan bayılıyo 6 da uyudu.
Şimdiden bapcam ben diye düşünüyorum :))

Ayyy yapalım bende yalnız izliyorum skliyorum bende arkadaşlarım ve eltimle mesajlaşarak izliyorum
akşamları toplaşın o zaman kimse olmuyo burda :KK70:

Küçük oğlum o kadar titiz düzenli ki herşey kusursuz olacak üstünde minik bir leke olsun anında çıkartır dışarıda olduysa sinir olur eve gidine kadar söylenir kirlendi diye bir de ödevleri var mesela eve gelir gelmez hepsini bitirmeli çantasını eşyalarını hazırlayıp rahat bir şekilde oturmalı ben kesinlikle ders çalış eşyanı hazırla demiyorum oğlum boğa burcu akşam yükselinine baktım başakmış yükseleni boğadan çok başak özellikleri var :KK70:
sen diyince baktım acaba bizimki de mi öyle diye ama teraziymiş gökçeninki.
Gerçi bizimki düzenli değil sadece temiz olsun istiyo.
Oğlun küçükkende mi böyleydi canım.
Erkeğin bu kadar titiz olması da zor ya :/

Bend

Bende bakıyorum kimse olmayınca geri çıkıyorum bundan sonra bi yorum birakirim

Bend

Bende bakıyorum kimse olmayınca geri çıkıyorum bundan sonra bi yorum birakirim

Gökçe beni resmen sattı :/
Hava soğuk diye bakıcı annesine bırakıp markete gittim geldim. Ablaları ile saklambaç oynamaya başlamış bana gelmedi. Anne sen git dedi eve yolladı beni. Bende eve geldim tek başıma :bicak:

Evet canım küçükken de aynıydı ben rahat bir insanım hani ev dağılmış diye kızmam,çok titiz de değilim büyük oğlum tam tersidir mesela dağınık ve düzensizdir herşeyi son dakikaya bırakır sanırım yapı meselesi
Bizde eşimle aynı şeyi düşünüyoruz ileride zor olur hele eşi tam tersi olursa sorun yaşar diyoruz inşallah kendine uygun birini bulur bir de takıntı haline gelmez inşallah

Bide benim karnım aç demiş orda. Ulen gitmeden önce büyük bi kase yayla çorbası içen benmiydim :deli: aç bırakıyorum çocuğumu gibi hissettirdi sıpa bana. Şimdide aç değilim dio yemiyo :bicak:
Öyle olur zaten canım benim oğlum küçükken çok samimi olduğum bir komşum vardı ona gidince Hülya teyze ne pişirdin ben açım diyordu halbuki evde yediremezdim iştahsızdı orada çocuklar da olduğu için onlarla yemeyi seviyordu bir orada bir bizde yediriyordum komşumda bırak çocuk istesin yesin yeter ki diyordu yani başka yerde tatlı geliyor çocuklara:))

bi çarşamba perşembe yok zaten yakında o ses bitince o günlerde de olur ama :))

ya sabah sabah niye kendimi ağlattım ben şimdi..
bile bile izledim videoyuyu..
şu markette bi kıza yardım eden kadın.. altan erkeklinin programında..
her denk geldiğimde ilk kez izliyor gibi oluyorum..
ne güzel bir kadındı o öyle...

X