Annelerin Güncesi

Benim kocişte cüzdan almış ama o kadar çok oyun alanı kartımız varki sığamadık cüzdana değiştircem

Kızına da toka almış
Valla 14 yıldır birlikteyiz bugüne kadar hiç kutlamadık. Kutlamayınca üzülmem. gereksiz gellir bana ama bi çiçek alsa mutlu olurdum sanki bugün

11 aylık olduk hala osuruk derdi. Osura osura uyusana arkadaş 15 günlük bebe gibi sapsimblex mi vereyim güldürcen bize oğlum.

Artık kimseye osurdu diye kızmıyorum büyük dertmiş :))

Sevgililer gunu de neymis ateş nöbeti tutmak varken
hala varmı canım ya ateşi. Geçmiş olsun tekrar.

Dün görümcem ardı. Bebişin biraz ateşi var 1 buçuk saat önce calpol verdim ama düşmedi şimdi fitil koysam olur mu ki diye. Biraz sordum ne var ne yok diye. Çocuğun sadece sağ şakağında varmış ateş o da 37.7 Birden yükselirdr havalr geçirirse diye korkmuş görümcem eşimden kat kat beter çıktı.
Burun akıntısı ishal öksürük vs gibi hiç bir belirti de yok. Muhtemelen diş.
fitil koymamaya ikna edebildim sanırım ama hala her 3 saatte bir calpol veriyomuş yükselmesin diye. Banyoya sokmuş bez koyuyomuş . yükselip yükselmeyeceği bile belli değil. 38 i bile görmemişler . Boşu boşuna verme de diyemedim.

yarın A101 e taraftar çocuk nevresim geliyor 25 tl umarım yetişip alabilirim.
Tuh ya keşke yakında olsaydı gidip beşiktaşlı alırdım.
Ankaradayken babamla kardeşlerim beşiktaşa alıştırmışlar bizimkini. Hangi takımlısın diyince beşiktaş diyo pijamasını almışlar bi de kp fener de diyo eşim gs de diyo çocuğun nevri döndü

ay akıllı bıdık doğru tercih yapmış devam etsin inşallah

bugün danışman hocamla randevum var inşallah proje konumu beğenir veya literatür taraması yapabileceğim bir konu da uzlaşırız. şu konu seçimini de bi atlatsam çok iyi olacak bayaca stres oldum.
ay bir de aldığım son ders pazar günü ve saat 15:00-17:00 arası

bence sana adım atana koşmalısın canım sen de bir jest yap eksik kalma

Leydiye aynenn katılıyorum
Böyle fırsat kaçmaz değerlendir mutlaka

Bence de eşin bir adım atmış. Öpüşün barışın

Baristik ama bisey yapamadim ben

dün akşam eşim eve gelince elini öpüp sevgililer gününü kutladım o da bana harçlık verdi maniküre gidicem kısa günün karı ya da mutlu sevgililer günü anlayışım

Iyiymis bu ya

Aynen esim gibi gorumcen decok yipratiyolar insani valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…